Premier League: 20. kolejka
03 sty 2017 20:45
90+4'

Zaatakowali teraz podrażnieni gospodarze, ale Petr Cech obronił strzał Artera z ostrego kąta.

2
2
90+2'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Granit Xhaka.

Niesamowite! 3:3! W pole karne miękko dośrodkował Xhaka, a Giroud wygrał pojedynek powietrzny i strzałem głową przy słupku nie dał szans Borucowi.

90+1'

AFC Bournemouth. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Brad Smith.

90'

Doliczone 6 minut.

2
2
89'

Z rzutu rożnego zbyt głęboko dośrodkował Alex Oxlade-Chamberlain i piłkę pewnie złapał Artur Boruc.

3
86'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Artur Boruc.

AFC Bournemouth
6
2
86'

Teraz Aaron Ramsey miał dużo swobody w polu karnym, jednak skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta.

1
85'

Olivier Giroud minimalnie minął się z piłką po wrzutce Sancheza z prawej strony boiska!

1
82'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Simon Francis. Kontrowersyjna decyzja arbitra, bo wydaje się, że faul na Ramseyu aż tak brutalny nie był.

4
4
82'

Powinno być 4:2! Dan Gosling znakomicie wypracował sobie pozycję w polu karnym, ale mając przed sobą tylko Cecha uderzył obok słupka!

3
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Shkodran Mustafi.

79'

Ekipa Bournemouth oddaliła grę od własnej bramki. To słuszna taktyka, bo gdy gospodarze skupiali się tylko na defensywie, zaczęli trwonić prowadzenie.

75'

Gol! Strzelił Lucas Perez. Asystował mu Olivier Giroud.

Ależ będą emocje! Po świetnym podaniu Xhaki Giroud zgrał piłkę w polu karnym do Pereza i ten pokonał Boruca pięknym strzałem w długi róg z ostrego kąta. Polak znów bezradny.

75'

Bramka na 3:1 była dla Arsenalu jak dodatkowa porcja tlenu. Londyńczycy atakują, jednak czasu mają już niewiele.

73'

Z dystansu w środek bramki uderzył Olivier Giroud i Artur Boruc złapał piłkę.

1
1
70'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Olivier Giroud.

Mamy 3:1! Giroud przedłużył dośrodkowanie z prawego skrzydła i głową z bliska do siatki trafił zupełnie niepilnowany Sanchez. Boruc bez szans.

69'

Harry Arter zablokował potężny strzał Ramseya sprzed pola karnego.

1
68'

AFC Bournemouth. Schodzi: Ryan Fraser. Wchodzi: Adam Smith.

66'

Gol na 3:0 znów podciął skrzydła Kanonierom. Trudno już teraz zakładać przełom.

1
63'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Lucas Perez.

63'

AFC Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Andrew Surman.

61'

Z rzutu wolnego groźnie przy słupku uderzył Junior Stanislas, ale czujny Petr Cech odbił piłkę.

1
1
59'

Zablokowany strzał Sancheza z ostrego kąta i piłka wyszła na rzut rożny.

2
58'

Gol! Strzelił Ryan Fraser. Asystował mu Charlie Daniels.

Arsenal na kolanach, choć mamy kontrowersję. Po długim podaniu Danielsa Fraser przepchnął Bellerina (podobnie jak Xhaka prokurując w pierwszej połowie karnego) i trafił do siatki strzałem z ostrego kąta między nogami Cecha.

7
2
56'

Po mocnym strzale Artera sprzed pola karnego piłka odbiła się po drodze od ręki Wilsona i wpadła do siatki. Arbiter nie uznał gola i to słuszna decyzja.

1
54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
52'

Aaron Ramsey wychodził już sam na sam z Borucem, jednak w ostatniej chwili zatrzymał go Steve Cook.

2
51'

Zablokowana centra Bellerina z prawej strony pola karnego. Arsenal wyraźnie się ożywił.

1
49'

Arsenal w ataku pozycyjnym, ale na razie nie przynosi to żadnych konkretów.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45+3'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Aaron Ramsey.

2
6
45+2'

Sprzed pola karnego mocno, lecz niespełna metr obok słupka uderzył Junior Stanislas.

2
1
45'

Doliczone 3 minuty.

1
1
44'

Żółtą kartkę za faul na Sanchezie otrzymał Steve Cook.

2
5
41'

Płasko z prawego skrzydła dośrodkował Alex Oxlade-Chamberlain, ale mający dobrą pozycję na 13. metrze Alex Iwobi uderzył fatalnie i Boruc nie musiał interweniować.

1
1
39'

Nic się nie zmienia, Artur Boruc dotąd jest w zasadzie bezrobotny.

2
35'

Sprzed pola karnego wyraźnie obok słupka uderzył Harry Arter. Finalizację poprzedziła bardzo ładna wymiana podań wśród Wiśni.

2
34'

Na czystej pozycji w polu karnym znalazł się Callum Wilson, kapitalnie jednak zatrzymał go Shkodran Mustafi.

2
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hector Bellerin.

1
3
29'

Z 14 metrów groźnie z półobrotu uderzył Aaron Ramsey i po małym rykoszecie piłka poleciała tuż obok słupka.

1
28'

Kanonierom nie układa się wynik, w dodatku Coquelina dopadła jeszcze kontuzja.

1
2
27'

Arsene Wenger dość biernie przygląda się poczynaniom swoich piłkarzy - tak jakby sam był w niemałym szoku.

4
24'

Arsenal chyba nie dojechał na mecz, bo na razie radzi sobie wyjątkowo mizernie. Gospodarze to widzą i wcale nie przestają atakować.

1
1
22'

Kąśliwie, jednak nad bramką uderzył z narożnika boiska Alexis Sanchez.

1
20'

Gol! Strzelił Callum Wilson.

To już jest sensacja! Wilson zmylił Cecha i pokonał go płaskim uderzeniem niemal w środek bramki.

7
2
20'

Rzut karny dla Bournemouth! Xhaka popchnął w polu karnym Frasera.

2
16'

Gol! Strzelił Charlie Daniels. Asystował mu Junior Stanislas.

Przewaga Wiśni udokumentowana golem! Piękne długie podanie wykonał Stanislas, a Daniels z łatwością minął w polu karnym Bellerina i posłał piłkę do siatki pewnym uderzeniem obok Cecha.

12'

Wiśnie atakują dotąd zdecydowanie częściej niż Arsenal. Zaskakujący obraz gry na Dean Court.

2
9'

Potężnie z dystansu uderzył Junior Stanislas, jednak piłka poleciała wprost do rąk Cecha.

2
2
9'

Bardzo odważnie zaczęli gospodarze, którzy nie chcą oddać inicjatywy faworytowi.