Premier League: 23. kolejka
01 lut 2017 20:45
90+3'

W tej sytuacji mieliśmy sporą kontrowersję, bo zawodnik Man City pomógł sobie ręką.

90+3'

Z rzutu wolnego uderzył Robert Snodgrass, ale piłka odbiła się od stojącego w murze Kolarova i poleciała daleko obok słupka.

90'

Doliczone 5 minut.

88'

Młoty walczą jeszcze o gola honorowego, ale robią to nieporadnie.

1
86'

Slaven Bilić roztrzęsiony, ale trudno się dziwić. Jego drużyna przeżyła dziś koszmar.

82'

Robert Snodgrass padł w polu karnym po interwencji Caballero. Wszystko odbyło się jednak zgodnie z przepisami i sędzia słusznie puścił grę.

81'

Piłka w siatce po strzale Antonio, ale chorągiewka sędziego asystenta powędrowała w górę i gola nie ma.

80'
ZMIANA

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Fabian Delph.

79'
ZMIANA
79'

Sergio Aguero wyszedł sam na sam z Randolphem, jednak przegrał ten pojedynek, w dodatku znajdował się na spalonym, co nie umknęło uwadze sędziów.

76'

Zakotłowało się w polu karnym WHU, ale ani Leroy Sane, ani Sergio Aguero nie zdołali oddać strzału.

1
72'
ZMIANA
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Kolarovie otrzymał Andy Carroll.

West Ham United
1
1
69'

Kibice Man City świętują, a na sektorach zajmowanych przez fanów Młotów coraz bardziej pusto.

3
67'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Fernandinho.

67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yaya Toure.

0:4! Toure pokonał Randolpha pewnym uderzeniem w prawy róg.

Manchester City
7
1
66'

Rzut karny dla Man City! Raheem Sterling sfaulowany przez Fonte.

1
2
64'
ZMIANA
62'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Winston Reid.

1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raheem Sterling.

1
58'

Przekombinowali teraz gospodarze. Najpierw zbyt mocno z lewego skrzydła dośrodkował Aaron Cresswell, a po chwili Mark Noble nie wymierzył dobrze podania za plecy obrońców do Antonio i piłkę przejął Wilfredo Caballero.

1
55'

Temperatura meczu zdecydowanie spadła - głównie dlatego, że Młoty są bezradne w ofensywie.

1
52'

Bacary Sagna zablokowany przez Cresswella przy próbie dośrodkowania z prawego skrzydła.

1
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
49'

Winston Reid nie doszedł do piłki po dośrodkowaniu Lanziniego z rzutu wolnego.

1
48'

Ostre wejście Cresswella i z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Raheem Sterling.

1
48'

Zablokowany mocny strzał Carrolla sprzed pola karnego.

1
48'

Slaven Bilić - co może nieco zaskakiwać - nie dokonał w przerwie ani jednej zmiany. Pierwsze minuty dość spokojne, nie widać u gospodarzy wielkiej wiary w odwrócenie losów meczu.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
45'

Cierpi we własnym polu karnym John Stones. To efekt starcia z Reidem.

1
44'

Żółtą kartkę za faul na Byramie otrzymał Kevin De Bruyne.

1
2
41'

W pole karne groźnie centrował Bacary Sagna, ale piłkę na rzut rożny wybił Winston Reid.

1
40'

Kibice West Hamu gremialnie opuszczają trybuny!

1
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Raheem Sterling.

Wydawało się, że Młoty powoli wracają co równowagi, tymczasem już mamy 0:3! Kilka szybkich podań i defensywa gospodarzy na łopatkach. Sterling tak dograł do Jesusa, że ten tylko dopełnił formalności.

8
5
35'

Świetna interwencja Stonesa, który zatrzymał wślizgiem wybiegającego na czystą pozycję Antonio.

1
1
32'

Teraz mogło być 1:2! Aaron Cresswell uciekł obrońcom Man City, stanął oko w oko z Caballero, jednak uderzył w niebo!

1
31'

Teraz kilka spokojniejszych minut, dużo się musi zmienić w grze londyńczyków, by jeszcze powalczyli o korzystny wynik.

1
27'

Po dośrodkowaniu Silvy spod końcowej linii obok słupka główkował Raheem Sterling. Man City dzieli i rządzi, Młoty grają bardzo słabo.

1
1
24'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Manuel Lanzini.

1
24'

Kiepsko z rzutu wolnego uderzył Manuel Lanzini i piłka zatrzymała się na murze obrońców MC.

1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Silva.

0:2! Sane z dziecinną łatwością minął na lewym skrzydle Byrama, potem oszukał w polu karnym Fonte, nikt nie zdołał przeciąć jego dośrodkowania i z bliska do siatki trafił Silva.

10
1
20'

Ależ beznadziejny strzał z rzutu wolnego z 20 metrów oddał David Silva. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Obiang.

1
3
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Gabriel Jesus.

Zabójcza kontra gości i 0:1! De Bruyne wymienił podania z Jesusem, a następnie pokonał Randolpha płaskim uderzeniem. Bramkarz WHU był bez szans i nawet nie interweniował.

9
2
15'

Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Aleksandar Kolarov, jednak piłka odbiła się od Noble'a i minęła bramkę w sporej odległości.

1
11'

Krótko trwały ataki Obywateli, teraz gra jest bardziej wyrównana.

1
8'

Manchester City w ataku pozycyjnym, to on ma inicjatywę w pierwszych minutach, a Młoty grają z kontry.

1
1
4'

Niezłą akcję rozegrali teraz gospodarze. Michail Antonio dostał piłkę przed polem karnym, od razu zdecydował się na płaski strzał, ale choć trafił w bramkę, to zabrakło mocy i Wilfredo Caballero na posterunku.

1
1
3'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Raheem Sterling, ale to była kompletnie nieudana próba i piłka minęła słupek o kilka metrów.