3:1
Zakończony
Arsenal FC
90+1'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Nacho Monreal. Honorowe trafienie Kanonierów. Dośrodkowanie Monreala do niepilnowanego Girouda, który głową pakuje piłkę do siatki.

87'

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Kurt Zouma.

85'

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. 3:0! Wielki błąd byłego zawodnika Chelsea - Cecha - który podał piłkę do Fabregasa, a ten lobem umieścił futbolówkę w siatce.

22
1
5
84'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Cesc Fabregas.

84'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

81'

Kolejna kontra Chelsea, jednak Arsenal zatrzymał akcję gospodarzy.

1
79'

Costa wpadł w pole karne, miał obok siebie dwóch rywali i zdołał wywalczyć korner.

1
78'

Teraz fantastyczną interwencją popisał się bramkarz Chelsea, który jedną ręką sparował strzał Welbecka.

1
1
77'

"Siadło" trochę tempo meczu, Arsenal chce wrócić do gry, ale nie potrafi groźniej zaatakować.

1
75'

Moses dośrodkował w pole karne, ale za mocno.

74'

Paulista zdzielił łokciem Hazarda. Jest faul, ale kartki dla Brazylijczyka już nie.

72'

Arsenal miał rzut wolny, jednak po dośrodkowaniu Oezila nic ciekawego nie wydarzyło się w polu karnym Chelsea.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić. Serb ukarany za faul w środku boiska.

70'

Arsenal. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Danny Welbeck.

67'

Alonso uderzył z 20 metrów, jednak został zablokowany.

63'

Czy Arsene Wenger sięgnie po rezerwowych? Ma na niej m.in. Oliviera Girouda.

1
61'

Chelsea wyszła z kontrą, ale tym razem gospodarze zatrzymali się na 40 metrze.

1
59'

Pozycyjny atak Arsenalu, jednak goście operują tylko przed polem karnym.

2
56'

Jak odpowie Arsenal? Na razie wygląda jak po nokaucie.

1
53'

Gol! Strzelił Eden Hazard. 2:0! FENOMENALNA akcja Belga! Hazard przejął piłkę na własnej połowie, minął Koscielnego, Coquelina, ponownie Koscielnego i z ośmiu metrów wpakował futbolówkę do siatki!

36
1
5
52'

Kante w pole karne do Costy, który oddał strzał, ale obronił go Cech. Na dodatek gracz Chelsea był na spalonym.

1
1
51'

Hazard przed polem karnym przełożył sobie piłkę z lewej na prawą nogę, jednak strzał był bardzo niecelny.

1
3
47'

Koscielny w ostatniej chwili uprzedził Hazarda i wybił mu piłkę.

2
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
45+2'

Coquelin zagrał do niepilnowanego Oezila, który trochę długo zwlekał ze strzałem. W końcu oddał go, ale płasko i wprost w bramkarza.

2
1
45+2'

Diego Costa rozkłada ręce - uważa, że był faulowany przez Koscielnego. Sędzia widział to inaczej.

1
1
45'

Cztery minuty doliczone.

3
45'

Arsene Wenger opuścił już trybuny i udał się do szatni.

1
1
43'

Pedro szukał podaniem Costę, który gdyby otrzymał piłkę, byłby sam na sam z bramkarzem.

1
1
41'

Chelsea stara się uspokoić grę, dłużej utrzymując się przy piłce, jednak Hazard zagrał niedokładnie.

3
1
39'

Ciut lepiej w ostatnich minutach wygląda Arsenal, jednak teraz Monreal dośrodkował w pole karne, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

1
1
38'

Thibaut Courtois świetnie sparował na korner strzał głową Paulisty. To powinna być bramka dla Arsenalu. Dośrodkowywał Sanchez.

3
1
2
36'

Arsenal musi zacząć grać szybciej piłką, jeśli marzy o strzeleniu bramki na Stamford Bridge.