AFC Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Max-Alain Gradel.

1
1
1
89'

Charlie Daniels na tyle skutecznie zablokował dośrodkowanie Corka z prawego skrzydła, że zawodnik Swansea nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

1
86'

Łabędzie jeszcze próbują coś wskórać, ale chyba powoli godzą się z porażką.

2
2
2
82'
79'

Jack Wilshere znakomicie dośrodkował do Kinga, ten główkował z 6 metrów i wydawało się, że musi być 3:0, ale fenomenalną interwencją uratował Łabędzie Łukasz Fabiański!

7
5
4
2
3
77'

1
75'

AFC Bournemouth. Schodzi: Ryan Fraser. Wchodzi: Jack Wilshere.

2
3
2
2
5
72'

Gol! Strzelił Benik Afobe. Asystował mu Joshua King.

2:0 dla Wiśni! King znakomicie podał do Afobe, a ten trafił do siatki płaskim strzałem przy dalszym słupku.

AFC Bournemouth
21
10
10
13
13
70'

Teraz z dystansu daleko obok słupka uderzył Jack Cork. Tę próbę poprzedziło duże zamieszanie w polu karnym gospodarzy.

1
1
2
3
2
69'

Sprzed pola karnego wysoko w trybuny uderzył Tom Carroll.

1
1
1
1
1
67'
66'

Gylfi Sigurdsson egzekwował rzut wolny z narożnika boiska, ale uderzył w mur obrońców. Chwilę później obrońcy Wiśni zablokowali też strzał z dystansu Ki.

3
2
2
2
3
61'

Gospodarze grają lepiej i zdecydowanie częściej zagrażają bramce rywala. W szeregach Łabędzi aktywny z przodu jest w zasadzie tylko Sigurdsson.

1
1
1
1
2
58'

Płasko z dystansu uderzył Ryan Fraser, ale pewnie złapał piłkę Łukasz Fabiański.

3
4
1
2
2
57'

Obrońcy Łabędzi zablokowali mocne uderzenie Kinga sprzed pola karnego.

1
56'

Swansea. Schodzi: Jordan Ayew. Wchodzi: Luciano Narsingh.

55'

Joshua King dobrze podał w polu karnym do Pugha, ale ten nie oddał strzału z ostrego kąta, bo skutecznie przeszkadzał mu Leroy Fer.

1
53'

Dużo miejsca przed polem karnym miał Dan Gosling i oddał groźny płaski strzał, jednak świetnie interweniował Łukasz Fabiański.

3
3
1
1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Nikt nie przeciął dośrodkowania Sigurdssona z rzutu wolnego z narożnika boiska.

2
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
1
1
2
1
45'

Charlie Daniels dobrze dośrodkował z lewego skrzydła do Afobe, ale ten nie opanował piłki przed polem karnym. To mogła być niezła okazja dla Wiśni.

1
41'

Z rzutu wolnego celnie, ale blisko środka bramki uderzył Adam Smith i Łukasz Fabiański złapał piłkę.

3
6
1
2
2
40'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Fraserze otrzymał Sung-Yueng Ki.

1
1
2
36'

Soczyście z dystansu uderzył Gylfi Sigurdsson, piłka leciała w okolicach słupka i Artur Boruc na wszelki wypadek wybił ją na rzut rożny.

4
3
4
34'

2
31'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Alfie Mawson.

1:0 dla Bournemouth, choć w bardzo szczęśliwych okolicznościach! Nieczysto z kilkunastu metrów uderzył Afobe, piłka zapewne nie wpadłaby do siatki, ale odbiła się jeszcze po drodze od nogi Mawsona i ten rykoszet sprawił, że Fabiański był bez szans.

16
12
19
28
33
29'

Teraz tempo trochę spadło, mecz jest bardzo wyrównany.

2
2
3
2
2
24'

Marc Pugh ręką w polu karnym zablokował strzał Carrolla. Z jednej strony odległość była bardzo niewielka, z drugiej - ręce gracza AFC Bournemouth rozłożone dość szeroko. Sędzia nie zdecydował się wskazać na "wapno".

1
1
2
2
4
23'

Joshua King przeciął głową dośrodkowanie Sigurdssona z rzutu wolnego, ale to była bardzo niepewna interwencja i piłka poleciała tuż obok słupka. Pachniało golem samobójczym.

1
1
1
1
1
22'

Artur Boruc i Łukasz Fabiański, mimo że widowisko jest niezłe, nie zostali jeszcze zmuszeni do wielkiego wysiłku.

5
3
1
2
1
18'

Mecz jest dość otwarty, toczy się w szybkim tempie i nie można narzekać na brak emocji.

2
2
1
1
2
15'

Po centrze z prawego skrzydła wyraźnie obok słupka główkował Benik Afobe.

5
2
1
1
2
14'

Dobra okazja Swansea. Gylfi Sigurdsson dopadł do bezpańskiej piłki na 14. metrze, uderzył jednak nieczysto i chybił celu.

1
1
4
2
3
10'

Odpowiedź gospodarzy: płasko z 16 metrów uderzył Ryan Fraser, jednak piłka sunęła obok słupka.

2
1
1
1
1
9'

Dobrze z rzutu wolnego dośrodkował Gylfi Sigurdsson, ale Alfie Mawson główkował obok słupka.

2
1
1
1
5
5'

Gylfi Sigurdsson zablokował dośrodkowanie Adama Smitha z prawego skrzydła. Lepiej w pierwszych minutach prezentują się Wiśnie.