3
4
5
90+2'

Alex Oxlade-Chamberlain mógł trafić na 1:3, ale jego strzał z ostrego kąta świetnie zatrzymał Brad Guzan!

5
5
3
4
3
90'

Doliczone 4 minuty.

2
1
1
4
90'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Hector Bellerin.

90'
ZMIANA
87'

Dobra centra Downinga z rzutu wolnego, ale po zamieszaniu piłkę złapał Petr Cech.

3
1
4
84'

Po miękkiej wrzutce z lewego skrzydła zbyt lekko główkował Daniel Ayala i Petr Cech złapał piłkę.

4
2
1
82'

2
81'

Olivier Giroud wyraźnie chybił uderzeniem z 17 metrów.

2
1
1
1
2
80'

Petr Cech złapał piłkę po lekkim płaskim strzale Alvaro Negredo z 15 metrów.

5
3
2
79'
ZMIANA
76'

Middlesbrough jeszcze walczy, Arsenal czyha na kontry.

5
1
73'

Olivier Giroud wybił piłkę po groźnej centrze Downinga z rzutu wolnego.

7
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Aaron Ramsey.

2:1 dla Arsenalu! Błysnęli teraz goście, znakomicie w pole karne dośrodkował Sanchez, piłkę zgrał Ramsey i w krótki róg do siatki posłał ją Oezil.

57
21
11
11
16
69'

Adama Traore zatańczył w polu karnym gości, ale w pewnym momencie się pogubił i nie oddał strzału.

4
2
1
1
2
68'
ZMIANA
67'

Od kilku minut Arsenal w ataku pozycyjnym.

4
1
1
1
1
63'

Teraz znakomitą okazję miał Arsenal, ale Brad Guzan zatrzymał Oezila w sytuacji sam na sam!

2
1
4
1
1
61'

Niesamowite! Mogło być 2:1 dla Boro! W zamieszaniu po rzucie wolnym Petr Cech z trudem zatrzymał główkę z bliska Ayali i Kanonierów wybiciem uratował ostatecznie jeden z obrońców.

5
1
2
1
5
57'

Gospodarze zablokowali strzał Girouda w zamieszaniu w polu karnym.

4
1
1
1
1
55'

Po kiksie Monreala w polu karnym Stewart Downing huknął z ostrego kąta, ale nad poprzeczką!

5
2
2
2
2
54'

Gra toczy się teraz w środku pola. Powinno być jeszcze ciekawie, bo dla obu drużyn remis jest jak porażka.

3
1
1
1
3
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Negredo. Asystował mu Stewart Downing.

A jednak beniaminek wyrównał! Kapitalna wrzutka Downinga z prawego skrzydła, Negredo zgubił krycie Koscielnego i pokonał Cecha z kilku metrów!

47
18
10
13
18
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
1
1
3
49'

Gospodarze sporo szarpią, nie można im odmówić ambicji, ale niewiele z tego wynika.

2
2
46'

Początek drugiej połowy.

4
45'

Doliczone 2 minuty.

6
2
3
1
3
44'

Leadbitter egzekwował rzut wolny z podobnej odległości jak Sanchez przy golu, ale uderzył słabo i w mur obrońców.

6
3
1
1
2
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gabriel Paulista.

3
2
4
4
8
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexis Sanchez.

Przepięknie z rzutu wolnego z 21 metrów uderzył Sanchez, piłka poleciała do siatki nad murem i Guzan nawet nie drgnął! 1:0 dla Arsenalu.

53
27
13
12
12
40'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Mesut Oezil i Brad Guzan wypiąstkował piłkę.

3
2
3
5
5
36'

Laurent Koscielny przeciął groźne dośrodkowanie Frienda z lewego skrzydła.

6
3
2
5
7
33'

Zakotłowało się w polu karnym Boro, ale świetnie interweniował Antonio Barragan, blokując w ostatniej chwili Sancheza!

10
5
2
3
3
33'

Wyrównane i dość otwarte spotkanie w ostatnich minutach.

6
7
4
4
4
29'

Teraz celnie, ale lekko i wprost w ręce Guzana uderzył Alexis Sanchez.

5
7
5
5
6
28'

Dobra kombinacyjna akcja Arsenalu. Z prawego skrzydła centrował Alex Oxlade-Chamberlain, piłkę zgrał na środek pola karnego Olivier Giroud, jednak uderzenie Ramseya zostało zablokowane.

8
3
6
2
2
25'

Z dystansu w trybuny uderzył Grant Leadbitter.

7
4
1
1
5
23'

1:0 dla Middlesbrough? Nie! Po dośrodkowaniu Ramireza głową do siatki trafił Marten de Roon, lecz zrobił to z ewidentnego spalonego, co nie umknęło uwadze sędziów.

4
2
4
8
11
20'

Tempo spadło, Arsenal na razie nie wywiązuje się z roli faworyta i gra bardzo przeciętnie.

7
2
2
3
4
17'
ZMIANA
6
5
3
2
2
16'

Fabio poza boiskiem, chyba konieczna będzie zmiana.

4
4
1
6
4
14'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Fabio da Silva.

8
8
6
6
6
13'

Bardzo odważnie i dynamicznie zaczął beniaminek, ale brakuje mu dokładności pod bramką Cecha.

7
4
4
5
7
10'

Alvaro Negredo zablokowany na 12. metrze przez Koscielnego.

5
7
4
5
4
10'

Alvaro Negredo przejął piłkę po centrze z lewej strony boiska, ale nie opanował jej i nie oddał strzału z ostrego kąta.

3
3
5
5
3
7'

Żółtą kartkę za faul na Oezilu otrzymał Grant Leadbitter.

9
8
3
4
5
4'

Kąśliwie z dystansu uderzył Grant Leadbitter, ale piłka poleciała metr obok słupka.

4
5
3
7
5
4'

Żółtą kartkę za faul na Fabio otrzymał Alex Oxlade-Chamberlain.

7
7
8
9
12
3'

Olivier Giroud oddał celny strzał głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, ale sfaulował w ofensywie Ayalę i gra przerwana.