Hull City. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Michael Dawson. Burza braw dla Polaka.

11
87'

Watford. Schodzi: Jose Holebas. Wchodzi: Juan Camilo Zuniga.

84'

Hull świetnie się czuje w ostatnich minutach. Zupełnie nie widać, że Tygrysy grają w osłabieniu.

17
10
1
1
1
81'
81'

Żółtą kartkę otrzymał Andrew Robertson.

2
2
4
1
79'

Maguire nieco przesadził z dryblingiem i zamiast podać do Grosickiego, to stracił piłkę.

2
2
1
3
8
76'

Watford zupełnie pogubiony w ostatnich minutach meczu.

10
6
73'

Watford. Schodzi: Abdoulaye Doucoure. Wchodzi: Stefano Okaka.

71'

Gol! Strzelił Sam Clucas. 2:0! Po dośrodkowaniu Grosickiego z rzutu rożnego, futbolówka została wybita przed pole karne, gdzie Clucas przyjął piłkę 25 metrów od bramki, a następnie huknął z woleja nie do obrony.

81
44
5
3
4
69'

Świetny strzał Clucasa z rzutu wolnego i piłka przeleciała tuż obok słupka.

6
4
1
7
68'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Proedl. Faulowany Marković.

8
6
2
2
67'

Watford. Schodzi: Nordin Amrabat. Wchodzi: Isaac Success.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Lazar Marković.

6
4
1
1
2
65'

Całkiem możliwe, że asysta nie zostanie przyznana Grosickiemu, ponieważ piłka po strzale Markovicia trafiła w poprzeczkę, odbiła się od ziemi i ponownie wbił ją do bramki Marković.

6
4
3
7
16
62'

Gol! Strzelił Lazar Marković. Asystował mu Kamil Grosicki. 1:0 dla Hull! Piekielna kontra Tygrysów. Robertson zagrał do Grosickiego, który idealnie podał w pole karne do Markovicia, który uderzeniem z 13 metrów zdobył bramkę.

142
67
9
4
3
60'

Etienne Capoue uderzył z pięciu metrów i Jakupović nogą wybił piłkę.

4
3
59'

Grosicki dośrodkował z kornera na czwarty metr, gdzie piłkę złapał Gomes.

6
4
1
58'

Grosicki cały czas czeka na lewej flance na podanie od kolegów. Ci rzadko zauważają go.

4
3
2
2
55'

Wyrównało się spotkanie na KC Stadium.

5
4
52'

Hernandez chciał przelobować bramkarza rywali, ale uderzył zbyt lekko.

3
3
1
1
49'

Z większą ambicją rozpoczęli drugą połowę gracze Hull City. Tego brakowało im pod koniec pierwszej części.

11
5
1
46'

Początek drugiej połowy.

8
4
1
1
46'

Hull City. Schodzi: Evandro. Wchodzi: Abel Hernandez.

45+2'

Piłka spadła pod nogi Grosickiego. Polak był już w polu karnym, ale został przyblokowany.

5
3
2
9
4
45'

Dwie minuty doliczone.

1
1
1
1
44'

Grosicki dostał piłkę w środku boiska, jednak szybko odebrano mu ją.

3
2
2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Alfred N'Diaye. Faul w środku boiska.

2
2
1
1
40'

Niewiele wychodzi Tygrysom w ostatnich minutach meczu.

2
2
3
2
37'

Harry Maguire ofiarnym wślizgiem zablokował strzał rywala. Przy okazji doznał jakiejś kontuzji, lecz po chwili pozbierał się.

1
1
1
3
3
34'

Hull cofnęło się na własną połowę. Póki co bardzo mało widoczny jest Kamil Grosicki.

3
1
1
7
3
31'

Piękna interwencja Jakupovicia po strzale głową Proedla z siedmiu metrów.

4
3
1
2
31'

Watford na razie nieśmiało atakuje, a Hull nie ma na razie pomysłu, jak sobie poradzić z obecną sytuacją.

1
2
1
2
28'

Trzeba przyznać, że sędzia zrobił wielką krzywdę Hull City.

4
1
1
2
10
25'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Oumar Niasse. Spora kontrowersja, ponieważ Niasse walczył o piłkę i wprawdzie trafił rywala, ale niezbyt silnie.

12
5
4
14
45
24'

Nieporozumienie pomiędzy Grosickim a Robertsonem. Tak naprawdę Polak powinien strzelać na bramkę, ale najwyraźniej zabrakło mu odwagi.

2
3
5
11
6
22'

Hull rozgrywa piłkę, ale bardzo wolno i nie stwarza zagrożenia.

1
2
2
6
18'

Techniczny błąd Grosickiego, któremu odskoczyła piłka przy jej przyjęciu.

5
3
3
13
5
15'

Piłka spadła pod nogi Clucasa, który będąc 18 metrów od bramki uderzył nad poprzeczką.