0:1
Zakończony
Liverpool FC
90+4'

Kibice Liverpoolu zamarli! To mogło być 1:1, lecz po atomowym strzale Proedla z ostrego kąta gości uratowała poprzeczka!

11
6
12
6
6
90'

Doliczone 4 minuty.

4
1
2
2
4
90'

Znakomita interwencja Gomesa, który końcami palców obronił strzał Sturridge'a z 16 metrów!

2
1
1
1
1
88'

Heurelho Gomes odbił piłkę po strzale Matipa z bardzo ostrego kąta.

1
1
1
1
1
88'

Juergen Klopp wzmocnił linię obronną swojej drużyny, bo w końcówce Watford częściej gości pod bramką Mignoleta.

1
1
1
1
1
87'

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Ragnar Klavan.

1
1
2
1
2
85'

Watford. Schodzi: Nordin Amrabat. Wchodzi: Stefano Okaka.

84'
84'

Pozornie niegroźny strzał z dystansu oddał Daryl Janmaat, mimo to Simon Mignolet interweniował z kłopotami.

1
1
1
1
1
81'

Groźnie z boku pola karnego centrował Isaac Success, na piłkę czekał już Troy Deeney, ale uprzedził go Joel Matip.

1
1
1
1
1
81'

Niecelnie z dystansu uderzył Emre Can.

1
1
1
1
1
80'

Szerszenie walczą, ale poza ambicją nie pokazują nic wielkiego. Jakości piłkarskiej w ich grze dziś po prostu nie ma.

1
1
1
1
1
76'

Mogło być 0:2! Emre Can zagrał na czystą pozycję do Lallany, ale ten nie opanował piłki i w ostatniej chwili przeszkodził mu obrońca.

1
1
2
5
1
73'

Watford. Schodzi: Etienne Capoue. Wchodzi: Isaac Success.

70'

Simon Mignolet złapał piłkę po dośrodkowaniu Amrabata z prawego skrzydła.

2
1
1
1
1
69'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał Etienne Capoue.

2
1
1
1
1
68'

Dejan Lovren zablokował mocny strzał Amrabata, a po chwili tuż nad poprzeczką poprawił sprzed pola karnego Etienne Capoue.

1
1
1
1
1
66'

Daryl Janmaat przeciął groźne dośrodkowanie Wijnalduma w polu karnym.

1
1
1
1
1
63'

Gra się nieco uspokoiła i toczy się teraz w środku pola.

1
1
1
1
1
59'

The Reds nie zadowalają się skromnym prowadzeniem i mają zdecydowaną przewagę. Watford gra bardzo słabo.

3
4
1
1
1
57'

Mocno z ostrego kąta uderzył Divock Origi, trafił jednak dokładnie tam, gdzie stał Heurelho Gomes.

1
1
1
1
1
53'

Technicznie z dystansu uderzył Divock Origi i Heurelho Gomes wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
1
1
1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
1
2
2
49'

Z rzutu wolnego mocno, ale w środek bramki dośrodkował James Milner i Heurelho Gomes wypiąstkował piłkę.

3
2
1
1
1
48'

Żółtą kartkę za faul na Firmino otrzymał Sebastian Proedl.

5
3
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

5
2
2
2
1
45+2'

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Lucas Leiva.

Co za gol! Absolutne CUDO! Leiva dośrodkował w pole karne do Cana, a ten umieścił piłkę w siatce nieprawdopodobną przewrotką z kilkunastu metrów! Gomes stał jak zaczarowany, chyba do teraz nie może uwierzyć jak to wpadło.

100
47
31
6
9
45'

Doliczone 3 minuty.

9
4
1
1
1
44'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Lucas Leiva.

5
8
2
5
3
41'

Ależ to było uderzenie! Adam Lallana huknął z powietrza sprzed pola karnego i Watford uratowała poprzeczka!

15
3
6
11
6
41'

Emre Can padł w polu karnym po starciu z zawodnikiem Watfordu. Sędzia puścił grę, a nawet gdyby odgwizdał faul, to miał on miejsce jeszcze przed linią szesnastki.

1
1
1
3
38'

Nie ma wielkich emocji. Liverpool męczy się w ataku pozycyjnym.

1
1
1
2
34'

Abdoulaye Doucoure zablokowany przy próbie strzału z dystansu.

5
2
1
2
33'

Spod końcowej linii niezbyt dokładnie dośrodkował Divock Origi i piłkę złapał Heurelho Gomes.

1
3
29'

Oglądamy mnóstwo twardej walki. Liverpool ma inicjatywę, a Szerszenie czyhają na kontry.

6
4
1
25'

Liverpool ma przewagę w polu, ale stwarzanie sytuacji przychodzi mu z trudem.

5
2
4
6
21'

Soczysty płaski strzał z dystansu oddał Emre Can i Heurelho Gomes zmuszony do sporego wysiłku!

10
7
3
2
1
19'

Watford. Schodzi: Miguel Britos. Wchodzi: Christian Kabasele.

19'

Za chwilę pierwsza zmiana także w Watfordzie, bo problemy zdrowotne ma Miguel Britos.

5
4
3
1
1
16'

Po składnej akcji gospodarzy Troy Deeney chciał oddać strzał sprzed pola karnego, ale został przyblokowany i piłkę złapał Simon Mignolet.

6
7
2
2
4
13'

Liverpool. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Adam Lallana. Brazylijczyk opuścił boisko utykając.

12'

Wyrównany początek na Vicarage Road, nie oglądaliśmy jeszcze klarownej sytuacji.