87'

Nerwowo na murawie. Trwają przepychanki między zawodnikami.

83'

Gol! Strzelił Mikołaj Lebedyński.

Błąd bramkarza Stali, który wypuścił piłkę z rąk. Wykorzystał to Kamiński. Błyskawiczne podanie do Lebedyńskiego, a ten doprowadza do remisu mocnym strzałem pod poprzeczkę.

5
4
1
3
4
79'

Dośrodkowanie Czerwińskiego i zupełnie niepilnowany Adrian Frańczak. Wydawało się, że będzie remis, ale piłkarz gości źle uderzył piłkę głową, marnując wyborną szansę.

75'

Prostopadłe podanie do Getingera, ale ten przegrał biegowy pojedynek z bramkarzem.

71'

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew.

Stal ponownie na prowadzeniu! Olbrzymie zamieszanie po centrze Panajotowa. Kilka uderzeń i znakomitych obron Nowaka. Wreszcie jednak Kolew znalazł sposób na bramkarza gości i do dwóch asyst dorzucił bramkę.

10
9
1
1
2
68'

Ponownie Buczek! Świetne podanie od Kolewa zostało jednak "zamienione na drobne". Młodzian źle przyjął piłkę, czym bardzo utrudnił sobie oddanie strzał. Ostatecznie uderzył obok bramki.

1
1
67'

Ponownie "główka" Buczka i ponownie daleka od doskonałości. Rezerwowy przy większej koncentracji mógł zdobyć dwa gole w ciągu 120 sekund.

65'

Dorian Buczek mógł ponownie wyprowadzić gospodarzy na prowadzenie, ale po znakomitym dograniu, fatalnie przestrzelił głową.

61'

Gol! Strzelił Andreja Prokić. Asystował mu Sebastian Nowak.

Coś niebywałego. Z 0:2 na 2:2 i to w liczebnym osłabieniu! Dalekie podanie od bramkarza. Obrońcy Stali źle obliczyli tor lotu piłki. Prokić stanął sam przed bramkarzem i skutecznie go przelobował.

3
1
2
3
6
59'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zejdler. Faul na Sobczaku.

1
58'
57'

Piłka w siatce gości, ale autor strzału Szymon Sobczak był na wyraźnym spalonym.

2
56'

Mocny strzał Foszmańczyka został zablokowany przez jednego z defensorów.

54'

Dośrodkowanie Czerwińskiego, ale w ostatniej chwili jeden z obrońców uprzedził Goncerza.

53'

GKS Katowice gra w dziesiątkę, ale w pierwszych fragmentach drugiej połowy zupełnie tego nie widać.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Sadzawicki. Faul w środku pola.

48'

Gol! Strzelił Tomasz Foszmańczyk. Mocny strzał w sam środek bramki i część strat odrobiona.

4
1
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Getinger.

47'

Pierwszy kontakt z piłką Garbacika zakończył się wywalczeniem rzutu karnego! Faulował Getinger.

46'

Zaczynamy II połowę.

45+2'

Dobrze zapowiadającą się akcję GieKSy przerwał Libera, który świetnie wybiegł na 7. metr i złapał futbolówkę.

1
1
45'

Arbiter doliczył 3 minuty.

42'

Kolejna szansa Stali i kolejny raz otwierające podanie wykonał Aleksandar Kolew. Sobczakowi zabrakło centymetrów, by sięgnąć piłkę.

1
1
39'

Gol! Strzelił Krystian Getinger. Asystował mu Aleksandar Kolew.

Zabójcza kontra Stali. Sobczak ładnie rozprowadził piłkę, a następnie wzdłuż bramki zagrał Kolew. Strzał do siatki był formalnością.

35'

Kolejny raz Stal, która stara się szybko wykorzystać liczebną przewagę. Koledzy wypracowali pozycję Getingerowi, ale ten z 14 metrów uderzył nad poprzeczką.

32'

Kolew do Radulja, a ten huknął w kierunku dalszego słupka. Sebastian Nowak wyciągnął się jak długi i trącił piłkę, ratując gości przed stratą drugiego gola.

2
2
1
2
28'

Agresywny atak na nogi rywala. Boris Milekić igra z ogniem, bo ma już na koncie żółtą kartkę. Tym razem jednak sędzia okazał się łaskawy.

1
1
1
1
1
25'

Kilka rzutów wolnych dla gości, ale za każdym razem piłkę w polu karnym zgarniali obrońcy.

1
1
1
1
1
21'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Oliver Praznovsky.

GKS w poważnych opałach. Katowiczanie przegrywają i będą musieli odrabiać w 10-tkę. Atak wyprostowaną nogą i Praznovsky udał się do szatni.

7
2
2
2
2
20'

Początkowe minuty dla gospodarzy. Gołym okiem widać, że Stali bardzo zależy, by to wygrać.

3
3
1
17'

Chaos w polu karnym gości po zagraniu na bliższy słupek. Obrońcy mieli problem z wybiciem piłki, ale ostatecznie uczynił to Mateusz Kamiński.

3
3
1
1
1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Boris Milekić. Faulowany był Prokić.

2
2
2
2
2
12'

Dośrodkowanie ze skrzydła i niecelny strzał głową Goncerza.

1
1
1
1
1
8'

Gol! Strzelił Szymon Sobczak. Asystował mu Aleksandar Kolew.

Centra w pole karne gości i zgranie głową Kolewa. Sobczak miał przy sobie obrońcę, ale zdołał znaleźć miejsce do strzału i pokonał Nowaka.

6
6
1
1
1
6'

Aleksandar Kolew ustawił sobie piłkę przed polem karnym GKS-u. Uderzenie nad murem w światło bramki, ale Nowak odbił futbolówkę do boku.