11 gru 2016 20:45
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Younes Belhanda.

90+2'

Paryżanie wytracili impet z pierwszych fragmentów po przerwie i wszystko wskazuje na remis, który sprawi, że OGC Nice będzie liderem.

90'

Doliczone 3 minuty.

90'

Nice. Schodzi: Remi Walter. Wchodzi: Vincent Koziello.

wchodzi Wchodzi
Vincent Koziello #26
schodzi Schodzi
Remi Walter #18
88'

Hatem Ben Arfa wstrzelił piłkę w pole karne i w znakomitej sytuacji obok słupka uderzył Edinson Cavani. Urugwajczyk nie miał jednak czego żałować, bo sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

83'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał Mario Balotelli.

82'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Thomas Meunier.

80'

Z dystansu niezbyt groźnie uderzył Mario Balotelli i Alphonse Areola złapał piłkę.

77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Motta.

Paris Saint-Germain
75'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

75'

Nice. Schodzi: Alassane Plea. Wchodzi: Mario Balotelli.

Alassane Plea #14
74'

Piłka w siatce po strzale Cavaniego, ale podający do Urugwajczyka Matuidi był na ewidentnym spalonym, co nie umknęło uwadze sędziów. Nadal 2:2.

73'

Goście zniwelowali przewagę mistrza Francji i teraz sami próbują zaatakować.

70'

Po podaniu Cavaniego płasko sprzed pola karnego uderzył Angel di Maria. Ta próba była jednak bardzo anemiczna i Cardinale musiał złapać piłkę.

65'

Cardinale złapał piłkę po strzale Di Marii z narożnika pola karnego.

62'

Edinson Cavani już mógł mieć na koncie hat-trick, ale huknął z ostrego kąta obok słupka!

60'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

2:2 po koszmarnym błędzie Cardinale! Bramkarz gości wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, ale zrobił to w taki sposób, że trafił w Dante. Z zamieszania natychmiast skorzystał Cavani, kompletując dublet uderzeniem z kilku metrów.

1
57'

Cyprien otrzymał piłkę na 15. metrze, uderzył jednak wysoko nad bramką.

55'

Ekipa OGC Nice robi wszystko, by nieco uspokoić grę, ale wciąż ma problemy w tyłach.

52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

Paryżanie rzucili się do ataku niczym wściekłe lwy. Gości czeka po przerwie bardzo trudna przeprawa.

49'

Nice. Schodzi: Dalbert Henrique. Wchodzi: Olivier Boscagli.

Olivier Boscagli #28
Dalbert Henrique #29
46'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Serge Aurier.

Kontaktowy gol! Z prawej strony boiska perfekcyjnie dośrodkował Aurier i niekryty Cavani dopełnił formalności z kilku metrów.

1
46'

Początek drugiej połowy.

46'

PSG. Schodzi: Grzegorz Krychowiak. Wchodzi: Lucas Moura.

45+3'

Gol! Strzelił Alassane Plea.

Szok na Parc des Princes! Plea wystartował do długiego podania, wykorzystał beznadziejne zachowanie Silvy i Marquinhosa i pokonał Areolę uderzeniem przy słupku.

OGC Nice
1
45+2'

Mogło być 0:2! Z dystansu soczyście strzelił Cyprien i piłka poleciała tuż obok słupka!

45'

41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Layvin Kurzawa.

40'

Edinson Cavani przegrał pojedynek sam na sam z Cardinale, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

37'

Paryżanie są wyraźnie podrażnieni, ale nie mogą się wstrzelić w bramkę Cardinale.

33'

Od razu ruszyli gospodarze, ale Dante zablokował mocny strzał Di Marii z narożnika pola karnego.

32'

Gol! Strzelił Wylan Cyprien.

Nic nie wskazywało na taki rozwój wypadków, ale goście na prowadzeniu! Kapitalny strzał z rzutu wolnego z 24 metrów oddał Cyprien, piłka minęła zawodników stojących w murze i ugrzęzła w siatce obok bezradnego Areoli!

Wylan Cyprien #25
OGC Nice
1
30'

Po centrze z rzutu rożnego Blaise Matuidi zgubił krycie obrońców z Nicei, ale strzelił niecelnie.

29'

Souquet przytomnie przeciął groźne dośrodkowanie Di Marii z rzutu wolnego z narożnika boiska.

26'

Przerwa w grze, w starciu z Mottą ucierpiał Cyprien.

24'

Po dośrodkowaniu Di Marii z rzutu rożnego Thiago Silva oddał nieudany strzał głową z kilku metrów, a to była bardzo dobra okazja.

22'

Płaska centra Di Marii z boku pola karnego - wprost do rąk Cardinale.

21'

Z prawego skrzydła niedokładnie dośrodkował Serge Aurier, piłka trafiła ostatecznie na drugą stronę boiska, skąd wysoko w trybuny huknął Layvin Kurzawa. Paryżanie muszą być bardziej skoncentrowani, bo na razie z ich przewagi nic nie wynika.

17'

Z lewego skrzydła nieco za głęboko dośrodkował Layvin Kurzawa i Edinson Cavani nie zdążył tego zamknąć. Utrzymuje się wyraźna przewaga mistrza Francji.

12'

Dante przeciął groźną centrę Auriera z prawego skrzydła.

11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Malang Sarr.

Malang Sarr #32
OGC Nice
7'

Soczyście sprzed pola karnego uderzył Layvin Kurzawa, ale Cardinale obronił zarówno ten strzał, jak i dobitkę Cavaniego z ostrego kąta.

5'

Inicjatywa po stronie PSG, gospodarze prowadzą atak pozycyjny.

3'

Blaise Matuidi wystartował do prostopadłego podania, ale przegrał na skrzydle pojedynek z obrońcą.