4
2
8
90'

Danijel Subasić złapał piłkę po główce Diakhaby'ego, jednak zawodnik Olympique i tak był na spalonym. Gra przerwana.

7
1
1
86'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Joao Moutinho.

12
6
4
2
2
85'

Po kontrataku strzał z 15 metrów oddał Valere Germain, jednak trafił w nogi Diakhaby'ego.

1
4
1
84'

Przerwa w grze, Maciej Rybus ucierpiał w powietrznym starciu z Germainem.

1
1
5
9
14
84'

Teraz w drugim polu karnym główkował Tousart i piłka poleciała tuż obok słupka!

3
3
5
3
3
83'

Mogło być 1:3! Bardzo groźny strzał głową oddał Valere Germain i gospodarzy uratowała instynktowna interwencja Lopesa!

2
1
1
6
3
80'
79'

Kontra Monaco po błędzie gospodarzy, ale dośrodkowanie Mbappe Lottina zastopował obrońca.

1
6
78'
78'

Ol. Lyon. Schodzi: Sergi Darder. Wchodzi: Houssem Aouar.

wchodzi Wchodzi
Houssem Aouar #25
schodzi Schodzi
1
1
2
76'

Spieszy się gospodarzom, ale ich ataki wyglądają chaotycznie.

1
2
72'

Ol. Lyon. Schodzi: Jean Philippe Mateta. Wchodzi: Mathieu Valbuena.

Jean Philippe Mateta #19
3
1
1
71'

Zaczyna się wymiana ciosów. Olympique podejmuje coraz większe ryzyko, a goście kontrują.

1
3
1
67'

Żółtą kartkę za faul na Falcao otrzymał Rafael da Silva.

Olympique Lyon
2
7
4
2
2
65'

Żółtą kartkę za faul na Depayu otrzymał Thomas Lemar.

1
3
2
5
64'

Monaco zniwelowało przewagę Les Gones i teraz również stwarza zagrożenie pod bramką rywala.

1
1
1
2
60'

Chytry płaski strzał z rzutu wolnego z 20 metrów oddał Thomas Lemar, jednak Anthony Lopes nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę.

1
3
1
56'

Tiemoue Bakayoko przeciął groźną centrę Rybusa z lewego skrzydła. Olympique zdecydowanie podkręcił tempo.

5
2
1
3
54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafael da Silva główkował nad poprzeczką.

1
2
1
3
3
51'

Gol! Strzelił Lucas Tousart. Asystował mu Memphis Depay.

Mamy 1:2! Po dośrodkowaniu Depaya z rzutu rożnego Tousart nabiegł na piłkę jak taran i umieścił ją w siatce uderzeniem głową.

Lucas Tousart #29
12
9
10
18
23
50'

Po centrze Depaya z rzutu wolnego Danijel Subasić interweniował bardzo niepewnie, ale żaden z gospodarzy nie oddał strzału.

1
2
1
49'

Les Gones w ataku pozycyjnym, spokojne pierwsze minuty po przerwie.

1
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
45'

Doliczona 1 minuta.

4
2
2
2
44'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Bernardo Silva.

Mamy 0:2! Po podaniu Silvy Mbappe Lottin zwiódł w polu karnym Diakhaby'ego i pokonał Lopesa uderzeniem z ostrego kąta!

76
43
5
5
6
43'

Co za szansa Monaco! Bernardo Silva fantastycznie oszukał kilku rywali, po czym huknął z 14 metrów i Olympique uratowała poprzeczka!

6
1
1
42'

Z prawego skrzydła groźnie centrował Rafael da Silva, jednak piłkę wybił Jemerson.

2
2
40'

Dobrze gra Monaco. Goście nie zadowalają się skromnym prowadzeniem i kontynuują natarcie.

6
3
1
4
36'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Kamil Glik.

Monaco na prowadzeniu, a Glik ma asystę! Po rzucie rożnym - mimo dużego nacisku ze strony Diakhaby'ego - Polak zgrał piłkę do Falcao, a Kolumbijczyk pokonał Lopesa uderzeniem z najbliższej odległości!

155
66
12
7
7
34'

Teraz mamy okres, w którym nieco lepsze wrażenie sprawia ekipa z Lyonu.

2
4
2
1
7
30'

Świetna okazja Les Gones! Memphis Depay stanął oko w oko z Subasiciem, ale zbyt długo układał sobie piłkę do strzału i górą Chorwat! Cała sytuacja zrodziła się z fatalnego błędu Fabinho.

1
1
2
2
28'

Dobrze grają linie defensywne obu zespołów, przez co oglądamy mało sytuacji. Na razie zarówno Maciej Rybus, jak i Kamil Glik spisują się bez zarzutu.

16
6
1
25'

Kamil Glik przeciął dośrodkowanie Rafaela z prawej strony boiska.

18
5
2
2
24'

Anthony Lopes odważnie wyszedł z bramki i uprzedził w sytuacji sam na sam Falcao. Było groźnie w polu karnym gospodarzy.

2
22'

Żółtą kartkę za faul na Silvie otrzymał Jordan Ferri.

8
7
5
4
4
20'

Od kilku minut na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Dużo walki w środkowej strefie.

4
4
5
3
3
16'

Monaco w ataku pozycyjnym, gwizdy na trybunach.

3
5
3
2
3
13'

Kylian Mbappe Lottin zakręcił obrońcą w polu karnym i huknął z ostrego kąta. Anthony Lopes odbił piłkę przed siebie i zaasekurował go jeden z kolegów.

3
5
4
3
3
10'

Memphis Depay padł w polu karnym Monaco. Był tam kontakt z obrońcą, ale sędzia zdecydowanym ruchem nakazał grać dalej. To raczej słuszna decyzja.

5
5
5
4
3
9'

Radamel Falcao doszedł do strzału głową, ale był naciskany przez obrońcę i nie trafił w bramkę.

3
3
2
2
2
7'

Na razie oglądamy wyrównane i chaotyczne spotkanie.

4
3
4
3
3
5'

Z rzutu wolnego z 25 metrów dość wyraźnie chybił Thomas Lemar.

3
3
3
3
4
2'

Maxwel Cornet wbiegł w pole karne, panował tam jednak niesamowity tłok i zawodnik Olympique nie zdołał oddać strzału. Piłkę złapał ostatecznie Danijel Subasić.