Ligue 1: 36. kolejka
06 maj 2017 20:00
90+2'

Z narożnika pola karnego mocno w krótki róg uderzył Kylian Mbappe Lottin i Ndy Assembe wybił piłkę na rzut rożny.

1
90'

Doliczone 2 minuty.

90'

Sprzed pola karnego mocno, ale w trybuny uderzył Joao Moutinho.

1
1
1
88'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Andrea Raggi.

86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

0:3! Z prawej strony pola karnego płasko przed bramkę zagrał Mbappe Lottin i Lemar tylko dopełnił formalności.

21
13
2
2
2
84'

Kylian Mbappe Lottin huknął z ostrego kąta i trafił w zewnętrzną część słupka!

7
2
4
6
4
82'
ZMIANA
80'

Badila przytomnie przeciął bardzo groźną centrę Lemara z lewej strony pola karnego.

1
1
78'
ZMIANA
76'

Cetout i Falcao zderzyli się głowami. Wyglądało to koszmarnie, na szczęście nic poważnego się nie stało.

1
1
1
76'

W sam środek bramki uderzył Radamel Falcao i piłkę spokojnie złapał Ndy Assembe.

1
74'

Z boiska wieje nudą. Monaco wyraźnie oszczędza siły przed wtorkowym rewanżem z Juventusem w Lidze Mistrzów, a gospodarze nie są w stanie postraszyć faworyta.

2
1
1
70'
ZMIANA

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Antony Robic. Wchodzi: Christophe Mandanne.

1
66'

Monaco kontroluje mecz. Nic nie wskazuje na nagłe przebudzenie ekipy Nancy.

3
1
1
64'
ZMIANA

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Faitout Maouassa. Wchodzi: Issiar Dia.

1
61'

Diagne zablokował mocny strzał Silvy z 17 metrów.

60'

Ndy Assembe musiał wybiec aż poza pole karne, by uprzedzić Germaina.

1
59'

Ambitnie walczą gospodarze, jednak oddają zbyt mało strzałów.

1
1
55'

Niebezpiecznie pod bramką Monaco! Z prawego skrzydła bardzo głęboko dośrodkował Robic, piłka przeleciała nad Subasiciem i nieznacznie minęła dalszy słupek.

2
4
1
54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
51'

Monaco gra ekonomicznie i momentami gospodarze stwarzają zagrożenie pod bramką Subasicia. Dopóki jednak nie strzelą kontaktowego gola, ekipa Leonardo Jardima nie musi się martwić.

2
48'

Mogło być 0:3! Valere Germain przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Nancy, jeszcze poprawiał jeden z jego kolegów, ale po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

1
1
5
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
2
45+4'

Zaspali teraz obrońcy Monaco, ale Hadji przeciął powietrze przy próbie strzału z kilku metrów.

2
1
1
1
45'

Doliczone 4 minuty.

2
1
44'

Maouassa zamknął płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła, miał jednak trudną pozycję i trafił tylko w boczną siatkę.

2
1
42'

Danijel Subasić na raty obronił kąśliwy strzał Maouassy.

3
1
1
1
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Thomas Lemar.

Znakomita kontra Monaco i 0:2! Z lewej strony boiska perfekcyjnie dośrodkował Lemar i strzałem głową egzekucję wykonał Silva.

29
12
2
1
1
38'

Maouassa miał doskonałą okazję na wyrównanie, ale skiksował przy próbie strzału z kilku metrów.

2
1
1
35'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe. To efekt faulu sprzed chwili.

1
3
1
1
35'

Cuffaut ucierpiał w starciu z Sidibe i leży na boisku.

1
32'

Nie ma wielkich emocji. Monaco nie forsuje tempa, a gospodarze mają spore kłopoty ze stwarzaniem sytuacji.

4
1
1
31'
ZMIANA

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Vincent Marchetti. Wchodzi: Dialo Guidileye. Powodem zmiany kontuzja.

Dialo Guidileye #18
Vincent Marchetti #8
1
1
1
26'

Radamel Falcao przepychał się z obrońcą, w końcu oddał lekki strzał z ostrego kąta i z małymi kłopotami interweniował Ndy Assembe.

1
1
25'

Joao Moutinho zagrywał prostopadle do Dirara, jednak sytuację wyjaśnił Maouassa.

1
22'

Spokojniejszy fragment, gra toczy się w środkowej strefie.

2
18'

Nabil Dirar niepewną interwencją wybił piłkę na rzut rożny, a po nim Danijel Subasić z problemami obronił groźny strzał Robica z 16 metrów.

3
17'

Ekipa Monaco uspokoiła grę i czeka teraz na ruch rywala.

4
2
2
3
1
14'

Zakotłowało się w polu karnym Monaco, Badila dość ostro zaatakował Subasicia i na szczęście dla gości skończyło się to faulem w ofensywie.

2
1
1
2
1
11'

Ndy Assembe na raty obronił płaski strzał Falcao z kilkunastu metrów.

1
1
11'

Z rzutu wolnego zdecydowanie za głęboko dośrodkował Thomas Lemar i piłka w rękach bramkarza gospodarzy.

1
1
1
3
3
8'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Antony Robic.

AS Nancy Lorraine
8
2
1
1
1
5'

Po dośrodkowaniu Joao Moutinho z rzutu rożnego bardzo lekko główkował Kamil Glik i piłkę złapał Ndy Assembe.

1
2
2
1
4
3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Tobias Badila.

Monaco już prowadzi! Z prawego skrzydła płasko dośrodkował Germain, piłkę niefortunnie odbił Badila i wpadła ona do siatki przy bliższym słupku. Duży błąd popełnił też bramkarz AS Nancy, który nie upilnował krótkiego rogu.