Eibar. Schodzi: Pedro Leon. Wchodzi: Adrian.

Jeszcze tylko trzy minuty nadziei Królewskich!

Eibar. Schodzi: Ruben Pena. Wchodzi: Bebe.

Bebe #17
Ruben Pena #11
87'

Skuteczna interwencja Riesgo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową w środek bramki.

86'

Ronaldo umiejętnie przyjął piłkę po krosowym zagraniu Bale'a, ale miał zbyt ostry kąt, by pokonać Riesgo.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Rico.

Fran Rico #16
SD Eibar
83'

Riesgo wybiegł na przedpole i uprzedził szarżującego Cristiano Ronaldo.

80'

Coraz więcej wskazuje na to, że Real zanotuje trzeci ligowy remis z rzędu i straci pozycję lidera!

78'

Efektowna akcja Moraty w polu karnym. Podanie do Bale'a było już jednak niecelne i tylko korner dla Królewskich.

1
75'

Eibar. Schodzi: Sergio Enrich. Wchodzi: Kike.

Kike #16
Sergio Enrich #10
73'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
71'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Pena.

SD Eibar
69'

Nie może wstrzelić się Cristiano Ronaldo! Tym razem jego strzał głową po centrze Isco przeszedł nad bramką.

67'

Cristiano Ronaldo! Dobrze zapowiadała się próba Portugalczyka, ale ostatecznie Riesgo nie musiał interweniować.

66'

Real nie ma szczęścia w ofensywie, a czas ucieka podopiecznym Zidane'a. Czy zadadzą zwycięski cios?

Czy Real pokona Eibar?
64'

Alvaro Morata powstrzymany w polu karnym Eibar. Nie mogło być mowy o "jedenastce".

61'

Chwilę wcześniej Gareth Bale oddał strzał głową i piłka zatrzymała się na słupku bramki Eibar!

61'

Riesgo górą w pojedynku z Ronaldo! Real coraz bliżej gola na 2:1!

1
59'

Strzał głową Enricha na bramkę Navasa i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

58'

Ronaldo nie przebił się przez mur złożony z zawodników Eibar.

57'

Żółtą kartkę za faul na Ronaldo tuż przed polem karnym otrzymał Florian Lejeune.

Florian Lejeune #20
SD Eibar
56'

Żółtą kartkę za symulowanie otrzymał Alvaro Morata.

55'

Morata skierował piłkę do bramki, ale był na ofsajdzie, co dostrzegł sędzia liniowy.

53'

Szansa dla Realu! Cristiano Ronaldo najpierw minął się z piłką, później miał jeszcze okazję do uderzenia, ale przestrzelił.

49'

Pedro Leon był już w polu karnym Realu, jednak pośpieszył się ze strzałem i Navas spokojnie interweniował.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Garcia.

Dani Garcia #14
SD Eibar
46'

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Nacho.

46'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

46'

Ronaldo wbiegł w pole karne, ale nie zdołał opanować piłki.

46'

Początek II połowy.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
44'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale.

Real Madryt
42'

Po centrze aktywnego Ronaldo Gareth Bale główkował wyraźnie nad poprzeczką.

39'

Cristiano Ronaldo dogrywał na środek pola karnego do Benzemy, ale Francuz nie doszedł do piłki.

37'

Lepszy okres gry Eibar. Obrońcy Realu mają sporo pracy.

34'

Chwila wytchnienia dla obrońców Eibar i akcja ofensywna. Do strzału na bramkę Navasa trochę jednak zabrakło.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Escalante.

Gonzalo Escalante #5
SD Eibar
31'

Cristiano Ronaldo bliski gola! Portugalczyk zwiódł rywala w polu karnym i uderzył mocno w kierunku dalszego słupka. Bramkarz odbił piłkę, po czym zaasekurował go obrońca.

30'

Świetna szarża Danilo! Brazylijczyk dograł spod linii końcowej do Benzemy, ale Francuza uprzedzili obrońcy.

29'

Nie mają dzisiaj łatwego zadania gospodarze. Przyjezdni grają odważnie i ambitnie, nie odstając od faworytów.

25'

Parę razy przyśpieszyli podopieczni Zidane'a, ale nie dotarli pod bramką Eibar.

22'

Real stara się przejść do ataku pozycyjnego.

20'

Okazja dla Eibar! Po strzale Pedro Leona Navas z trudem sparował piłkę na rzut rożny.

18'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Szybkie wyrównanie! Po akcji i dośrodkowaniu Ronaldo Bale strzałem głową nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych.

17'

Gareth Bale wpadł w pole karne i szukał na środku Benzemy. Piłkę wybili jednak obrońcy Eibar.

1
14'

Real jeszcze bez stuprocentowej sytuacji do zdobycia bramki. Dobrze bronią się przyjezdni.

10'

Real zaatakował bardziej zdecydowanie i goście są w tarapatach. Na jak długo utrzymają prowadzenie?

8'

Carvajal nie przedarł się w polu karnym i piłkę złapał bramkarz Eibar.

6'

Gol! Strzelił Fran Rico. Asystował mu Ander Capa.  Gol dla gości! Ze skrzydła dośrodkował Capa, a niekryty Rico mocnym strzałem głową pokonał Navasa.

SD Eibar
Asysta:
Ander Capa #7
4
1
5'

Ładna akcja Bale'a, ale zakończona strzałem w boczną siatkę.

4'

Nieporozumienie między Carvajalem a Navasem, ale Kostarykanin w porę zareagował.

3'

Królewscy muszą wygrać, by utrzymać pierwsze miejsce w tabeli Primera Division przed Atletico Madryt.