Cristiano Ronaldo huknął z dystansu z rzutu wolnego nad poprzeczką.

Sędzia doliczył 2 minuty.

90'

Dwa uderzenia Rubena Castro - pierwsze zablokowane, z drugim poradził sobie golkiper Realu.

87'

Zakotłowało się pod bramką Realu Madryt, ale gospodarze nie potrafili oddać nawet strzału.

83'

Spokojna koncówka. Real nie zamierza podkręcać tempa. Myślami może być już przy meczu Ligi Mistrzów.

1
79'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

78'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Alvaro Morata. Ronaldo dopiął swego! Portugalczyk ruszył między dwóch rywali i uderzył po ziemi obok bezradnego Adana!

77'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Zozulja.

1
77'

Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego uderzył w mur piłkarzy Betisu.

1
74'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

71'

Świetne okazje dla Realu! Najpierw strzał Benzemy kapitalnie obronił Antonio Adan, a po chwili Cristiano Ronaldo w doskonałej sytuacji główkował nad poprzeczką.

2
69'

Na kolegów denerwuje się Cristiano Ronaldo, który dzisiaj jeszcze nie wpisał się na listę strzelców.

1
67'

Real Betis. Schodzi: Jonas Martin. Wchodzi: Dani Ceballos.

wchodzi Wchodzi
Dani Ceballos #10
schodzi Schodzi
Jonas Martin #8
1
67'

Alvaro Cejudo uderzył z 15 metrów obok bramki.

1
65'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Lucas Vazquez.

62'

Gol! Strzelił Isco.

Szybka odpowiedź Realu! Isco przyjął piłkę w narożniku pola karnego i popisał się kapitalnym strzałem w okienko bramki Betisu.

Real Madryt
5
3
58'

"Królewscy" nie przypominają ekipy z pierwszej połowy. Tracą piłkę i zostawiają sporo miejsca rywalom, którzy zwietrzyli szansę na kolejne gole.

1
55'

Gol! Strzelił Alvaro Cejudo. Błąd w rozegraniu Realu i szybka akcja gospodarzy zakończyła się trafieniem. Sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Cejudo.

Alvaro Cejudo #16
Real Betis
4
5
53'

Kolejna akcja Betisu! Joaquin dostał piłkę w pole karne i strzelił po ziemi obok słupka.

1
1
52'

Po dośrodkowaniu Kroosa z główki nad poprzeczką uderzył Cristiano Ronaldo.

2
51'

Najlepsza okazja Betisu w tym meczu! Ruben Castro przerzucił piłkę nad Keylorem Navasem, a z 10 metrów z główki uderzył Joaquin. Bramkarza Realu wyręczył Pepe.

1
49'

Żółtą kartkę otrzymał German Pezzella.

German Pezzella #20
Real Betis
1
1
46'

Real Betis. Schodzi: Darko Brasanac. Wchodzi: Alvaro Cejudo.

1
46'

Real Betis. Schodzi: Alex Alegria . Wchodzi: Roman Zozulja.

Alex Alegria #19
1
46'

Druga połowa!

2
45'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Pepe. Co za kontra! Po nieudanym rzucie rożnym Betisu piłkarze Realu ruszyli sześcioma graczami na połowę rywala! Już w polu karnym Cristiano Ronaldo podał na długi słupek do Pepe, ten odegrał do Isco, który wpakował piłkę do pustej bramki.

Real Madryt
Asysta:
5
3
43'

Żółtą kartkę otrzymał Isco.

Real Madryt
1
2
39'

Gol! Strzelił Marcelo. Asystował mu Karim Benzema. Już 3:0!!! Benzema uderzył z dystansu, piłka po rykoszecie odbiła się do Marcelo, który po dość przypadkowym strzale trafił do siatki.

5
3
36'

Betis się nie poddaje. Ładnie z linii pola karnego uderzył Cristiano Piccini. Piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką.

2
33'

Mecz ogląda prezes Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski. Ma już pierwsze spostrzeżenia:

1
31'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Toni Kroos. 2:0 dla Realu Madryt. Kroos odebrał piłkę na połowie Betisu, przebiegł kilka metrów i zagrał w pole karne do Benzemy, który świetnie zmylił golkipera.

5
3
30'

Ruben Castro strzelił technicznie z dystansu. Piłka nieznacznie minęła spojenia słupka z poprzeczką.

1
30'

Sytuacja na murawie trochę się uspokoiła, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - zapraszamy!

1
29'

Marcelo zbiegł do środka z lewego skrzydła i uderzył po ziemi z 18 metrów. Piłka w rękach Adana.

1
26'

Cristiano Ronaldo ładnie obrócił się z piłką i strzelił zza pola karnego wprost w golkipera Betisu.

1
23'

Kolejny mecz Realu? We wtorek w Madrycie z Legią Warszawa.

1
22'

Antonio Adan skutecznie uprzedził Cristiano Ronaldo na siódmym metrze.

1
21'

Cristiano Ronaldo nie jest lubiany w Sewilli. Przy każdym jego kontakcie z piłką rozlegają się przeraźliwe gwizdy.

1
20'

Pierwszy strzał Betisu - Ruben Castro huknął z dystansu i posłał piłkę w trybuny własnego stadionu.

1
18'

Real błyskawicznie przechodzi z defensywy do ataku. "Królewscy" nie bawią się w długie rozgrywanie piłki.

2
15'

Kolejny strzał Bale'a z główki - tym razem piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

1
14'

Słupek ratuje Betis! Po wrzutce Marcelo ładnym szczupakiem popisał się Gareth Bale i piłka odbiła się najpierw od konstrukcji bramki, a następnie bramkarza.

1
12'

Karim Benzema huknął z ostrego kąta, ale został zablokowany. Real naciera i szuka kolejnych goli.

1
11'

Mateo Kovacić po klepce z Cristiano Ronaldo wpadł w pole karne, jednak w ostatniej chwili został powstrzymany przez ostatniego stopera Betisu.

1
9'

Piłkarze Betisu starają się atakować prawą stroną, ale bardzo dobrze we własnym polu karnym spisują się defensorzy Realu. Ciekawy początek w Sewilli.

1
6'

Powinno być 2:0!!! Isco kapitalnie dośrodkował na długi słupek, a Cristiano Ronaldo z najbliższej odległości fatalnie spudłował.

3
4'

Gol! Strzelił Raphael Varane. Asystował mu Toni Kroos.

Kapitalny początek Realu Madryt. Po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu wolnego z główki do siatki trafił Varane!

4
3
19:57

Spotkanie poprowadzi Gil Manzano.

19:57

Na tę chwilę punkt przed Realem jest FC Barcelona, a 2 oczka więcej ma Sevilla.

1
19:57

Przed chwilą rywala zdemolowało Atletico. Jeśli Real chce dziś wskoczyć na pozycję lidera, musiałby wygrać... 9 bramkami.

19:57

Przed przerwą na spotkania międzynarodowe Real Madryt zremisował 4 razy z rzędu. Teraz Królewscy zagrają na stadionie Betisu, który w tym sezonie u siebie jeszcze nie zaznał goryczy porażki.