Copa del Rey: 1/8 finału, rewanże
11 sty 2017 21:15
90+2'

To powinna być bramka dla Barcelony! Luis Suarez powinien strzelać, ale wystawił jeszcze piłkę do Denisa Suareza, który uderzył nad poprzeczką.

7
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

8
4
90'

Żółtą kartkę otrzymał Inaki Williams.

Athletic Bilbao
3
2
89'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Arda Turan.

89'

Kuriozalna sytuacja!  Laporte puścił piłkę, co mógł wykorzystać Luis Suarez. Urugwajczyk minął już bramkarza, ale z zerowego kąta nie był już w stanie trafić do siatki.

3
2
87'

Barcelona. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Denis Suarez.

85'

Athletic wciąż walczy o awans - wynik 3:2 będzie premiował Basków. Problem w tym, że goście oddali tylko 1 strzał w tym spotkaniu.

3
2
81'

Cóż to była za akcja Neymara! Brazylijczyk przewrócił się w polu karnym, szybko wstał, odebrał piłkę i po nogach rywala uderzył tuż obok słupka!

4
2
80'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Ivan Rakitić.

79'

Athletic. Schodzi: Enric Saborit. Wchodzi: Markel Susaeta.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Enric Saborit #25
3
2
78'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Nie będzie dogrywki! Messi perfekcyjnie wykonał rzut wolny!!!

FC Barcelona
48
18
77'

Żółtą kartkę otrzymał Benat Etxebarria. Będzie kolejny rzut wolny dla Barcy z ok. 20 metrów.

8
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Gorka Elustondo.

9
1
72'

Jeśli wynik się nie zmieni, będziemy mieli dogrywkę. Na razie bliżej kolejnego gola są gospodarze.

4
1
68'

Kolejna bardzo dobra okazja dla Barcelony. Luis Suarez miał sporo miejsca na 15. metrze, lecz uderzył po ziemi wyraźnie obok bramki.

3
66'

Athletic na razie oddał tylko 1 strzał w tym meczu.

2
63'

Neymar strzelił z 20 metrów w sam środek bramki. Na posterunku Gorka Iraizoz.

4
61'

Jordi Alba nawinął w polu karnym rywala i strzelił wprost w golkipera. Defensorowi Barcelony trochę w uderzeniu przeszkodził Luis Suarez.

4
1
59'

Świetny rajd Messiego, który z końcowej linii dogrywał do środka pola karnego. W ostatniej chwili na korner piłkę wybił jeden z defensorów Athletic. Robi się mecz!

6
57'

Luis Suarez zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego, jednak posłał piłkę daleko w trybuny Camp Nou.

4
2
55'

Gorąco w polu karnym Barcelony! Po fatalnym błędzie Busquetsa z dystansu strzelali Saborit i Eraso, ale obaj zostali zablokowani.

7
3
51'

Gol! Strzelił Enric Saborit. Asystował mu Gorka Elustondo.

2:1! Pierwsza groźna okazja dla Athletic i od razu bramka. Elustondo dośrodkował z prawego skrzydła, a celną główką popisał się Saborit. Jeśli po regulaminowym czasie gry będziemy mieli taki wynik, sędzia zarządzi dogrywkę.

17
15
48'

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu Athletic wygrał 2:1.

7
3
48'

Gol! Strzelił Neymar. Brazylijczyk w końcu się przełamał! Napastnik Barcelony pewnie wykorzystał "jedenastkę", choć długo zwlekał ze strzałem.

22
10
47'

Rzut karny dla Barcelony! Neymar powalony na ziemię przez Bovedę.

12
4
46'

Początek drugiej połowy.

3
46'

Athletic. Schodzi: Sabin Merino. Wchodzi: Aritz Aduriz.

45'

Sędzia doliczył minutę.

5
42'

Drugi strzał Messiego z rzutu wolnego i po raz drugi piłka poleciała wysoko nad poprzeczką bramki Athletic.

2
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Aymeric Laporte.

4
2
37'

To 100. gol Luisa Suareza w barwach Barcelony, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Dotychczas zagrał w 120 meczach klubu z Camp Nou.

13
6
35'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Neymar.

Neymar dośrodkował z lewej strony pola karnego wprost na nogę Luisa Suareza, który popisał się świetnym strzałem z powietrza. 1:0 dla Barcelony, na ten moment to "Duma Katalonii" jest w ćwierćfinale Pucharu Króla.

30
12
32'

Lionel Messi strzelił z rzutu wolnego wyraźnie nad bramką Athletic. Było to dopiero pierwsze uderzenie w tym meczu!

9
3
30'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti.

5
7
30'
29'

Xabier Etxeita po faulu nabawił się urazu i będzie potrzebować zmiany.

7
8
28'

Żółtą kartkę otrzymał Xabier Etxeita. Za faul na Neymarze.

5
9
26'

Tymczasem Neymar nie zdobył gola już od 1000 minut. Ostatnio z trafienia cieszył się 19 października.

5
7
26'

Piłka w siatce Athletic, jednak sędzia błędnie odgwizdał pozycję spaloną. To powinien być gol dla Barcelony!

12
7
22'

Barcelona musi strzelić bramkę, a na razie nie stworzyła sobie żadnej stuprocentowej okazji. Gospodarze grają głównie lewym skrzydłem, skąd niecelnie dośrodkowuje Jordi Alba.

7
18'

Sędzia główny nie zauważył ewidentnego faulu na Messim. To nie pierwsza kontrowersyjna sytuacja - na samym początku meczu żółtą kartkę za przewinienie powinien obejrzeć Benat Etxeberria.

10
7
15'

Bardzo ładna kombinacyjna akcja Barcelony, ale w decydującym momencie Jordi Alba trafił w nogi jednego z obrońców Athletic.

4
4
12'

Athletic również stara się zaatakować, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.

4
3
9'

Barca od początku stara się zagrozić bramce Athletic. Defensorzy Basków mają sporo problemów z rywalami.

7
4
7'

Gorka Iraizoz źle wybił piłkę z linii pola karnego, ale całej sytuacji nie wykorzystał Sergi Roberto, który skiksował i strzelił daleko obok słupka.

3
3
5'

Neymar szukał w polu karnym Luisa Suareza, jednak szybszy był Aymeric Laporte. Po chwili Urugwajczyka uprzedził również golkiper Athletic.

8
1
Kto awansuje do ćwierćfinału Pucharu Króla?
11
20:17

Trener Barcelony wprowadził kilka zmian. W podstawowej jedenastce są m.in. Jasper Cillessen, Samuel Umtiti czy Rafinha. Tymczasem tylko na ławce rezerwowych Athletic zasiadł ich najlepszy strzelec - Aritz Aduriz.

2
20:17

W pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla Athletic wygrał u siebie 2:1. W tamtym spotkaniu dwóch graczy Basków zobaczyło czerwone kartki - Ander Iturraspe oraz Raul Garcia.