Nadal 3:4! Dilo obronił płaski strzał Carrillo.

3:4. Pewny strzał Ramare w prawy róg.

1
1
komentarz

2:4. Sidibe uderzył w lewy róg i choć Dilo wyczuł jego intencje, to nie sięgnął piłki.

1
2
komentarz

Nadal 2:3! Ilaimaharitra trafił w słupek.

2
komentarz

2:3. Lekki, ale pewny strzał Glika w lewy róg. Dilo nie wyczuł intencji Polaka.

8
1
komentarz

2:2. Mocny, pewny strzał Robineta w lewy róg.

komentarz

1:2. Bardzo pewny strzał Moutinho w prawy róg.

2
komentarz

1:1. Andriatsima uderzył podobnie jak Falcao, Subasić też zmylony.

1
1
komentarz

1:0 dla Monaco. Falcao uderzył w lewy róg, Dilo zmylony.

5
90'

Doliczone 3 minuty.

2
88'

Kamil Glik doszedł do strzału głową, ale piłka otarła się jeszcze o jednego z rywali i poleciała obok słupka.

87'

1:2? Nie! Piłka wylądowała w siatce gospodarzy, ale sędzia nie uznał gola, bo stojący blisko bramki Guido Carrillo absorbował Dilo.

84'

Zablokowana centra Lemara z boku pola karnego. Monaco poczuło krew.

83'

Gol! Strzelił Joao Moutinho.

Monaco dopięło swego! Dilo obronił strzał Falcao sprzed pola karnego, ale po chwili do piłki na 14. metrze dopadł Moutinho i jego potężna bomba była już nie do zatrzymania!

4
78'

Sochaux. Schodzi: Florin Berenguer. Wchodzi: Jean Ruiz.

wchodzi Wchodzi
Jean Ruiz #18
schodzi Schodzi
Florin Berenguer #7
78'

Nieczysto z ostrego kąta uderzył Djibril Sidibe i nie trafił w bramkę.

77'

Monaco cały czas naciska, ale stwarza mało klarownych sytuacji.

73'

Sochaux. Schodzi: Franck Honorat. Wchodzi: Thomas Robinet.

Thomas Robinet #9
Franck Honorat #23
71'

Rośnie przewaga Monaco, gospodarze zwijają się jak w ukropie, by przerywać kolejne akcje faworyta.

1
68'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Radamel Falcao.

67'

Jęk zawodu na trybunach. Ilaimaharitra miał sporo swobody na 17. metrze, ale chybił celu.

66'

Monaco wyszło z groźną kontrą, Bernardo Silva wpadł w pole karne, lecz jego uderzenie z ostrego kąta ofiarnie zablokował Konate.

65'

Joao Moutinho zastopował centrę Sao z rzutu wolnego.

64'

Żółtą kartkę za faul na Andriatsimie otrzymał Kamil Glik.

1
60'

Obrońcy gospodarzy poradzili sobie z dośrodkowaniem Joao Moutinho z rzutu wolnego.

58'

Żółtą kartkę za faul na Sidibe otrzymał Mickael Alphonse.

Mickael Alphonse #2
FC Sochaux-Montbeliard
56'

Thomas Lemar miał teraz bardzo dobrą pozycję kilkanaście metrów przed bramką, ale strzelił anemicznie i to nie mogło się zakończyć wyrównaniem.

54'

Teraz Dilo złapał piłkę po centrze Lemara. Monaco mozolnie buduje swoje akcje i szuka gola na 1:1.

50'

Ogromne szczęście gospodarzy! Po dośrodkowaniu Sidibe strzał głową oddał zupełnie niekryty Bernardo Silva, piłka odbiła się po drodze od Gibauda i instynktownie obronił Dilo!

47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Sochaux. Schodzi: Goran Karanovic. Wchodzi: Moussa Sao.

Moussa Sao #10
Goran Karanovic #29
46'

Początek drugiej połowy.

46'

Monaco. Schodzi: Andrea Raggi. Wchodzi: Djibril Sidibe.

46'

Monaco. Schodzi: Corentin Jean. Wchodzi: Bernardo Silva.

45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Płasko z 17 metrów uderzył Valere Germain i chybił minimalnie!

43'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska dośrodkował Joao Moutinho, lecz udane piąstkowanie zaliczył Dilo.

39'

W ogóle nie oglądamy sytuacji strzeleckich, oba zespoły tkwią w klinczu w środkowej strefie.

1
37'

Lewym skrzydłem przedzierał się Berenguer, ale jego dośrodkowanie zablokował Kamil Glik.

1
33'

Goście w ataku pozycyjnym, z którego nie wynika nic konkretnego.

1
1
28'

Monaco od dłuższej chwili nie potrafi zagrozić bramce Dilo, a gospodarze spokojnie pilnują skromnego prowadzenia.

1
24'

Gospodarze po objęciu prowadzenia bardzo urośli mentalnie i Monaco ma spore kłopoty.

1
21'

Jemerson zablokował strzał Honorata z ostrego kąta. Od kilku minut mamy wymianę ciosów.

1
18'

Była szansa na błyskawiczne wyrównanie, ale Dilo świetnie zatrzymał strzał Guido Carrillo!

1
16'

Gol! Strzelił Faneva Andriatsima. Asystował mu Goran Karanovic.

Niewiele na to wskazywało, a jednak mamy sensację! Pogubili się na własnej połowie goście, Karanovic podał krótko do Andriatsimy, a ten pokonał Subasicia płaskim strzałem przy słupku.

Faneva Andriatsima #28
Asysta:
2
3
13'

Inicjatywa po stronie Monaco, gospodarze głównie się bronią i czekają na okazję do kontry.

9'

Z 10 metrów z półobrotu uderzył Guido Carrillo - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Dilo.

7'

Po rzucie rożnym Tiemoue Bakayoko strącił piłkę, wślizgiem chciał to wykończyć Kamil Glik, ale nie zdążył.

6'

Żółtą kartkę otrzymał Corentin Jean.

5'

Jean dość ostro zaatakował bramkarza gospodarzy, ten ucierpiał i na boisku wywiązała się niemała awantura.

4'

FC Sochaux-Montbeliard występuje na co dzień w Ligue 2 i zajmuje 5. miejsce w tabeli.