2
89'

Z prawego skrzydła dośrodkował Branislav Ivanović, a szczupakiem obok słupka uderzył Diego Costa.

87'

O swojego gola ambitnie walczy też Diego Costa. Teraz jednak reprezentant Hiszpanii popełnił faul w ofensywie.

83'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska nieźle, tuż nad poprzeczką uderzył Jota Peleteiro.

81'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi.

Bardzo pewnie w prawy róg uderzył Batshuayi i 4:0!

81'

Rzut karny dla Chelsea! Faulowany Ivanović.

80'

Chelsea ma ochotę na kolejne bramki, a piłkarze Brentford bardzo chcieliby już usłyszeć końcowy gwizdek.

78'

Brentford. Schodzi: Josh McEachran. Wchodzi: Konstantin Kerschbaumer.

wchodzi Wchodzi
Konstantin Kerschbaumer #17
schodzi Schodzi
76'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Diego Costa.

75'

Egan musiał skorzystać z pomocy lekarskiej ze względu na krwawienie.

73'

Płasko z ostrego kąta uderzył Michy Batshuayi - obok dalszego słupka.

71'

Chelsea. Schodzi: Cesar Azpilicueta. Wchodzi: Kenedy.

69'

Gol! Strzelił Branislav Ivanović. Asystował mu Pedro Rodriguez.

3:0! Pedro podał krótko do Ivanovicia, a Serb pokonał Bentleya płaskim uderzeniem z narożnika pola karnego.

66'

Ruben Loftus-Cheek niemiłosiernie zakręcił rywalami w polu karnym, ale w ostatniej chwili został zablokowany przy próbie strzału.

65'

Brentford. Schodzi: Lasse Vibe. Wchodzi: Jota Peleteiro.

Jota Peleteiro #23
64'

Brentford. Schodzi: Romaine Sawyers. Wchodzi: Scott Hogan.

Scott Hogan #9
Romaine Sawyers #19
64'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Branislav Ivanović.

63'

Mogło być 2:1! Yennaris wygrał przebitkę w polu karnym, stanął oko w oko z Begoviciem, ale górą bramkarz Chelsea!

62'

Po przerwie gra jest dość otwarta. Brentford podejmuje ryzyko, a Chelsea straszy kontrami.

3
58'

Świetny rajd Williana, ale trochę za mocne prostopadłe podanie Brazylijczyka i po nim Ruben Loftus-Cheek nie miał zbyt wiele czasu na strzał. W efekcie trafił z ostrego kąta w poprzeczkę.

2
55'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Maxime Colin.

Maxime Colin #2
1
53'

Bardzo mocny strzał z narożnika pola karnego oddał Willian, lecz posłał piłkę nad poprzeczką.

51'

Odważnie zaczęli drugą połowę piłkarze Brentford, Chelsea na razie nie forsuje tempa.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Woods dośrodkował w pole karne do Lasse Vibe, Duńczyk w pewnym momencie miał przed sobą tylko Begovicia, ale nie wiadomo czemu zwlekał ze strzałem i ostatecznie nie oddał go w ogóle.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Odważnie z boku boiska uderzył z woleja Barbet, tym razem jednak Asmir Begović interweniował bez zarzutu.

43'

Po rzucie rożnym i strzale głową Lasse Vibe niezbyt pewnie interweniował Asmir Begović, w efekcie Duńczyk próbował poprawiać, ale dobitka została zablokowana.

41'

Michy Batshuayi przeciął powietrze przy próbie strzału z 16 metrów.

38'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Ruben Loftus-Cheek, ale Bentley zdołał odbić piłkę.

37'

Groźny płaski strzał sprzed pola karnego oddał Cesc Fabregas - tuż obok słupka. Na wszelki wypadek interweniował jeszcze Bentley.

33'

Michy Batshuayi trafił do siatki, ale dostał piłkę od kolegi będącego na spalonym i sędzia nie uznał gola.

30'

Soczyście pod poprzeczkę uderzył z dystansu Ruben Loftus-Cheek i Bentley obronił z najwyższym trudem!

27'

Furę szczęścia mieli teraz goście! Po strzale z bliska Chalobaha i niepewnej interwencji Bentleya, piłka zatańczyła na linii bramkowej, ale obrona Brentford zdołała się wyratować.

27'

Ruben Loftus-Cheek dostał długie podanie w pole karne, odwrócił się z piłką, ale jego strzał zablokował obrońca Brentford.

23'

Chelsea nie daje 15. ekipie The Championship nawet chwili wytchnienia i szuka kolejnych goli.

21'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Michy Batshuayi.

2:0! Batshuayi popisał się świetnym prostopadłym podaniem, piłkę nieco przypadkowo przepuścił Loftus-Cheek i strzałem z ostrego kąta do siatki trafił Pedro.

20'

Sporo miejsca przed polem karnym miał teraz John Terry, ale uderzył płasko obok słupka. To była klarowna sytuacja.

16'

Obraz gry się nie zmienia, Chelsea dominuje bezdyskusyjnie.

14'

Gol! Strzelił Willian.

Znakomicie z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Willian i Bentley bez szans! 1:0 dla Chelsea.

Chelsea FC
11
1
11'

Goście mieli rzut rożny, ale po dośrodkowaniu daleko obok słupka główkował Dean.

1
9'

Sprzed pola karnego na wiwat, wysoko nad poprzeczką uderzył Pedro Rodriguez.

6'

Bentley złapał piłkę po zbyt głębokiej centrze Williana.

5'

Goście skupieni tylko na defensywie, Chelsea w ataku pozycyjnym i próbuje podkręcić tempo.