Konczkowski wybił piłkę na róg. Gorąco pod bramką Ruchu.

Będzie dobra szansa dla Wisły, rzut wolny z okolic narożnika pola karnego.

3
1
1
87'

Gra toczy się w środku pola. Zespoły starają się znaleźć dziurę w obronie rywala.

1
1
1
1
1
84'

Przybecki trafiony łokciem przez Szymińskiego, sędzia uznał, że nic się nie stało. Wydaje się,  że faul był ewidentny.

2
1
1
3
2
82'

Reca z lewej strony do Kante, a ten z siedmiu metrów strzelił ponad bramką.

3
2
1
2
4
81'

Kante zamiast podawać uderzył z ok. 25 metrów i przestrzelił.

4
1
1
5
79'

Płocczanie znowu domagali się rzutu karnego. Tym razem za zagranie ręką Michała Helika. Arbiter tym razem nie wskazał na "wapno".

5
1
2
77'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Giorgi Merebaszwili! Hrdlicka obronił strzał Merebaszwiliego oraz słabą dobitkę Wlazły!

12
3
4
4
7
76'

Sędzia po raz kolejny podyktował rzut karnhy dla Wisły. Piłką w rękę trafiony został Konczkowski.

6
2
2
2
5
74'

Gol! Strzelił Jakub Arak. Asystował mu Rafał Grodzicki. Ruch niespodziewanie doprowadził do wyrównania. Akcję przeprowadził Grodzicki, który podał do Araka, a ten z ok. 20 metrów popisał się kapitalnym strzałem! W Płocku 1:1.

16
5
3
9
74'

Piłkarze Ruchu uparcie dośrodkowują piłkę w pole karne Wisły, ale tam o piłkę walczy najczęściej... Łukasz Moneta, jeden z najniższych graczy gości.

2
72'

Ruch przeniósł grę na połowę Wisły, Niebiescy sporo ryzykują w tyłach, ale wciąż grają w zbyt wolnym tempie.

2
2
1
1
70'

Nowak otrzymał kapitalne podanie od Surmy, ale zamiast uderzać dogrywał do partnerów.

3
3
2
1
1
68'

Ruch. Schodzi: Michał Koj. Wchodzi: Michał Walski.

68'

Po wrzutce z rogu głową niecelnie uderzył Rafał Grodzicki.

1
1
67'

Kowalczyk uderzył z dystansu. Piłka przeleciała daleko o bramki, a sędzia... wskazał na rzut rożny.

1
1
65'

Minuty upływają, a goście wciąż nie potrafią znaleźć argumentów i zaskoczyć płoczczan.

2
1
63'

Ależ pudło Piotra Wlazło! Pomocnik otrzymał piłkę sześć metrów przed bramką, ale mocny strzał przeleciał ponad bramką!

2
2
62'
62'

Koj uderzył z dystansu, ale chaotyczna próba przeleciała daleko od bramki.

2
1
61'

Chorzowianie po raz pierwszy od wielu minut dośrodkowali piłkę w pole karne Wisły, ale zabrakło walki o możliwość oddania uderzenia.

1
3
2
1
1
59'

Ruch. Schodzi: Jarosław Niezgoda. Wchodzi: Jakub Arak.

57'

Ruch po stracie gola nie potrafi przenieść ciężaru gry na połowę Wisły. To gospodarze są bliżej podwyższenia wyniku.

3
1
1
1
2
55'

Z rzutu wolnego z ok. 20 metrów niecelnie uderzył Dominik Furman.

2
3
3
2
2
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Grodzicki.

3
1
1
2
2
52'

Po objęciu prowadzenia Wisła cofnęła się i czeka na to, co zrobi Ruch.

1
50'

Gol! Strzelił Jose Kante. Pewny strzał Kante i Wisła prowadzi 1:0.

Wisła Płock
24
15
1
5
5
49'

Rzut karny dla Wisły. Ręką zagrał Konczkowski. Sędzia po chwili wskazał na "wapno".

8
4
2
4
2
48'

Spokojne tempo gry po przerwie. Zespoły czekają na to zrobią rywale.

2
1
46'

Dalekie dogranie do Piątkowskiego, Hrdilicka zachował czujność i przed polem karnym przejął piłkę.

4
4
46'

Ruch wznowił grę po przerwie.

1
44'

Indywidualna akcja Merebaszwiliego zakończona bardzo niecelnym strzałem z ok. 18 metrów.

4
5
2
3
41'

Nonszalancko zagrał pod bramką Wisły Kowalczyk, gospodarze wyprowadzili kontrę, ale Kante zagrał do Furmana, który był na spalonym. Takowego jednak nie było. Na szczęście dla Nafciarzy pomocnik uderzył niecelnie.

4
4
2
2
3
40'

Strzał Nowaka ofiarnie zablokował jeden z płocczan, po chwili po drugiej stronie boiska dobrze interweniował Helik.

3
6
2
1
38'

Ruch Chorzów wykonywał rzut wolny z dobrej pozycji, ale zbyt nisko dośrodkował i piłkę wybili obrońcy.

6
6
1
3
2
36'

Płaski strzał z pola karnego oddał Kante, piłkę spokojnie złapał Hrdlicka.

4
2
1
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Surma.

Ruch Chorzów
8
2
1
1
33'

Od dłuższego czasu gra toczy się głównie na połowie Ruchu. Płocczanie dążą do objęcia prowadzenia, chorzowianie sporadycznie wychodzą z kontrami.

5
3
3
2
3
31'

Żółtą kartkę za faul na Niezgodzie otrzymał Dominik Kun.

Wisła Płock
2
1
4
31'

Mają problemy chorzowianie przy dograniach Furmana z rzutów rożnych.

5
3
29'

Z rogu dograł Furman, a nadbiegający Kante z trzech metrów trafił w zewnętrzną część słupka! Gospodarze coraz bliżej zdobycia bramki.

7
4
2
1
2
28'

Helik po raz kolejny naprawił błąd defensywny Ruchu. Płocczanie w ataku, Niebiescy szans szukają w kontrach.

4
3
2
2
2
26'

Grodzicki świetnie zablokował w polu karny Merebaszwiliego. W polu karnym Ruchu było bardzo groźnie.

4
3
2
2
3
24'

Niezgoda dograł w pole karne do Nowaka, który uderzył z ok. 10 metrów. Kryczka był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

4
4
4
2
2
23'

Coż za pudło Piątkowskiego! Po wrzutce Stefańczyka z prawej strony gracz Wisły miał sporo miejsca, ale głową uderzył z pięciu metrów obok bramki!

3
3
2
3
2
Który zespół jako pierwszy zdobędzie gola?
1
21'

Kapitalnie ograł rywala Furman i uderzył z ok. 18 metrów. Piłka przeszła tuż obok bramki. Hrdlicka nawet nie drgnął. Coraz ciekawiej w Płocku.

5
2
1
19'

Moneta do Przybeckiego, który uderzył mocno z ok. 16 metrów. Pomylił się nieznacznie.

5
4
2
5
4
19'

Mocna wrzutka Nowaka z prawej strony, Monecie niewiele brakowało, aby wbić piłkę do bramki z dwóch metrów.

4
4
2
2
3
16'

Wisła atakować stara się głównie prawą stroną i już kilka razy gracze gospodarzy uciekli Kojowi i Monecie.

5
4
3
2
4
14'

Kante 30 metrów od bramki chciał wybić piłkę i... wybił futbolówkę na rzut rożny. Kuriozalne zagranie.

4
3
2
1
3
13'

Po drugiej stronie boiska z ok. 30 metrów uderzył Kante. Piłka jednak źle kopnięta przetoczyła się na aut.

3
4
2
1
3
12'

Groźny strzał z dystansu oddał Bartosz Nowak, piłka odbiła się przed bramkarzem, ale minęła słupek o metr.

4
5
3
2
4
11'

Furman zagrywał do Merebaszwiliego, ale ten był na niewielkim spalonym.

6
5
4
2
3
9'

Ruch wykonywał rzut rożny, ale piłka kilkanaście sekund później znalazła się pod nogami... Hrdlicki.

6
5
5
3
3
6'

Chorzowianie chcą wciągnąć rywali na własną połowę i wyprowadzić kontrę. Przed momentem Ruchowi udało się zaatakować prawą stroną, ale Moneta nie doszedł do wrzutki Konczkowskiego.

5
3
2
1
2
4'

Sporo nerwowości w grze obu drużyn. Piłkarze notują wiele prostych strat, mnożą się kiksy.

3
3
2
1
1
2'

Od początku częściej przy piłce Wisła, gracze gospodarzy wysoko starają się atakować chorzowian.