Juniorskie finały mistrzostw Polski - wyniki 3. dnia turniejów

Od poniedziałku na ziemi świętokrzyskiej trwają finały mistrzostw Polski juniorek oraz juniorek. W środę zakończyły się rozgrywki w poszczególnych grupach. Po dwa najlepsze zespoły z każdej z nich awansowały do półfinałów, które po dniu przerwy rozpoczną zmagania o prawo gry w spotkaniu o złoty medal. Pozostałe drużyny zagrają o miejsca 5-8. Prezentujemy komplet wyników 3. dnia turniejów.

Sabina Szydłowska

Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek - organizator: KSS Kielce

Wyniki 3. dnia turnieju - 9.03.2011 (środa)

Grupa M
ChKS Łódź - MKS Vistal-Łączpol Gdynia 27:39 (12:14)
MKS Ochota Warszawa - KPR Ruch Chorzów 27:28 (15:13)

Tabela grupy M

P Drużyna Pkt Bramki R
1 KPR Ruch Chorzów 6 97:81 +16
2 MKS Vistal-Łączpol Gdynia 4 106:93 +13
3 MKS Ochota Warszawa 2 88:89 -1
4 ChKS Łódź 2 75:103 -28

Grupa N UKS Olimpia Nowy Sącz - MTS Kwidzyn 33:33 (13:20) KSS Kielce - MKS Kusy Szczecin 26:18 (15:8)

Tabela grupy N

1 KSS Kielce 6 84:65 +19
2 UKS Olimpia Nowy Sącz 3 87:85 +2
3 MKS Kusy Szczecin 2 66:79 -13
4 MTS Kwidzyn 1 79:87 -8

Terminarz pozostałych spotkań: 10.03.2011 (czwartek): Dzień przerwy 11.03.2011 (piątek): Mecze o miejsca 5-8 (3M-4N, 3N-4M): MKS Ochota Warszawa - MTS Kwidzyn MKS Kusy Szczecin - ChKS Łódź Półfinały (1M-2N, 1N-2M): KPR Ruch Chorzów - UKS Olimpia Nowy Sącz KSS Kielce - MKS Vistal-Łączpol Gdynia 12.03.2011 (sobota): Mecz o 7 miejsce: (przegrani z par: MKS Ochota Warszawa/MTS Kwidzyn - MKS Kusy Szczecin /ChKS Łódź) Mecz o 5 miejsce: (wygrani z par MKS Ochota Warszawa/MTS Kwidzyn - MKS Kusy Szczecin /ChKS Łódź) Mecz o 3 miejsce: (przegrani z par: KPR Ruch Chorzów/UKS Olimpia Nowy Sącz - KSS Kielce/MKS Vistal-Łączpol Gdynia) Mecz o 1 miejsce: (wygrani z par: KPR Ruch Chorzów/UKS Olimpia Nowy Sącz KSS Kielce/MKS Vistal-Łączpol Gdynia) Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorów - organizator: KSSPR Końskie Wyniki 3. dnia turnieju - 9.03.2011 (środa) Grupa M SPR Stal Mielec - Orlen Wisła Płock SA 30:40 (15:22) KS Vive Targi Kielce - UKS KAR-DO Gdynia 29:29 (12:18) Tabela grupy M

1 Orlen Wisła Płock 6 114:88 +26
2 KS Vive Targi Kielce 3 101:97 +4
3 UKS KAR-DO Gdynia 3 104:107 -3
4 SPR Stal Mielec 0 102:129 -27

Grupa N NMC Powen Zabrze - MKS Kusy Szczecin 26:26 (10:14) KSSPR Końskie - SPR Chrobry Głogów 45:32 (24:13) Tabela grupy N

1 KSSPR Końskie 6 117:87 +30
2 MKS Kusy Szczecin 3 83:88 -5
3 NMC Powen Zabrze 3 86:93 -7
4 SPR Chrobry Głogów 0 89:107 -18

Terminarz pozostałych spotkań: 10.03.2011 (czwartek): Dzień przerwy 11.03.2011 (piątek): Mecze o miejsca 5-8 (3M-4N, 3N-4M): UKS KAR-DO Gdynia - SPR Chrobry Głogów NMC Powen Zabrze - SPR Stal Mielec Półfinały (1M-2N, 1N-2M): Orlen Wisła Płock - MKS Kusy Szczecin KSSPR Końskie - KS Vive Targi Kielce 12.03.2011 (sobota): Mecz o 7 miejsce: (przegrani z par: KAR-DO Gdynia/SPR Chrobry Głogów - NMC Powen Zabrze/SPR Stal Mielec Mecz o 5 miejsce: (wygrani z par: KAR-DO Gdynia/SPR Chrobry Głogów - NMC Powen Zabrze/SPR Stal Mielec) Mecz o 3 miejsce: (przegrani z par: Orlen Wisła Płock/MKS Kusy Szczecin - KSSPR Końskie/KS Vive Targi Kielce) Mecz o 1 miejsce: (wygrani z par: Orlen Wisła Płock/MKS Kusy Szczecin - KSSPR Końskie/KS Vive Targi Kielce)

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.