Relację prowadzi : autor:
Maciej Wojs
VIVE TARGI KIELCE ZDOBYWCĄ PUCHARU POLSKI!
Skomentuj 0
Dziękuję Państwu za śledzenie relacji z finału PGNiG Pucharu Polski i wspólne emocje. Zapraszam na kolejne relacje na żywo z meczów piłki ręcznej. Dzisiaj to już wszystko, do widzenia!
Skomentuj 0
Zapraszamy do przeczytania relacji z dzisiejszego finału:
Skomentuj 0
Bardzo dobry mecz w Legionowie kończy się zwycięstwem Vive Targów Kielce 28:27. To dziesiąty tytuł w historii kieleckiego klubu i piąty z rzędu tryumf podopiecznych Bogdana Wenty
Skomentuj 0
60 min. 27:28 - Dziesięć sekund do końca i czas dla Vive. Spore emocje dzisiaj w legionowskim finale :)
Skomentuj 0
60 min. 27:28 - 30 sek. do końca i rzut karny dla Orlen Wisły Płock. Trafia Valentin Ghionea i jest kontaktowy gol!
Skomentuj 0
  • 60 min. 26:28 - Emocje udzielił się zawdnikom obu klubów - czerwone kartki otrzymali Kamil Syprzak i Rastko Stojković. Wisła i Vive kończą mecz w osłabieniach
    Skomentuj 0
    59 min. 26:28 - Cenny błąd Michała Kubisztala, który przestrzelił w trudnej sytuacji. Błąd w ataku popełnili jednak gracze Vive Targów Kielce!
    Skomentuj 0
    58 min. 26:28 - Kontaktowa bramka Valentina Ghionei! Szybko trafia jednak Mateusz Jachlewski i znowu dwie bramki przewagi kielczan
    Skomentuj 0
    58 min. 25:27 - Dzieje się w Arenie Legionowo! Kara dla Ferenca Ilyesa, a po chwili skuteczna interwencja Marina Sego, który zatrzymał egzekwującego rzut karny Ivana Cupicia. Do końca meczu niecałe trzy minuty. O czas poprosił Krzysztof Kisiel
    Skomentuj 0
    57 min. 25:27 - Siły wyrównane po wykluczeniu dla Adama Wiśniewskiego. Po chwili bramka ze skrzydła Ivana Cupicia i trafienie, oczywiście z rzutu karnego, Valentina Ghionei
    Skomentuj 0
    55 min. 24:26 - Bodaj czwarty faul w ataku Nikoli Eklemovicia, ale Węgra kolejny raz ratuje Marin Sego. Wisła trzyma dystans za sprawą karnych (genialnie wykorzystuje je Valentin Ghionea), co więcej, gra w przewadze po karze dla Tomasza Rosińskiego
    Skomentuj 1
    54 min. 23:25 - Cały czas utrzymuje się dwubramkowa przewaga Vive, a Wisła dodatkowo gra w osłabieniu. Dwuminutową karę otrzymał Adam Twardo
    Skomentuj 0
    53 min. 22:24 - Wisła próbuje gry z Kamilem Syprzakiem wysokimi podaniami, co przyniosło bramkę i rzut karny. Tego po raz piąty wykorzystuje Valentin Ghionea
    Skomentuj 0
    51 min. 20:24 - Chwila nieuwagi płocczan kosztowała dwie bramki - najpierw celny rzut Tomasza Rosińskiego, a następnie trafienie Mateusza Jachlewskiego
    Skomentuj 0
    50 min. 20:22 - I już tylko dwubramkowa przewaga Vive! Niecelne podanie Michała Jureckiego, kontra Wiślaków i trafienie Adama Wiśniewskiego. Świetnie prezentują się dzisiaj lewoskrzydłowi Wisły
    Skomentuj 1
    • blue heart Zgłoś komentarz
      wiadomo, ze Eklemovic ma w Płocku najwyższy kontrakt zastanawiam się, ile za dzisiejszy mecz odpalą mu vivaki bo raczej dla nas nie gra
      49 min. 19:22 - Grająca w przewadze Orlen Wisła Płock (kolejna kara Grabarczyka) zmniejsza straty po celnym rzucie Ivana Nikcevicia. W ataku są teraz podopieczni Bogdana Wenty
      Skomentuj 1
        ten mecz przypomina przeciąganie liny jakoś wielkiego handballa nie ma
        47 min. 18:22 - Świetne interwencje po obu stronach boiska i na koniec trafienie Denisa Bunticia. Trzeba przyznać, że Chorwat napędza teraz ataki kieleckiego zespołu
        Skomentuj 0
        46 min. 18:21 - Czwarta bramka z karnego Valentina Ghionei, dzięki czemu Wisła utrzymuje kontakt z rywalem. Nafciarze zdołają odwrócić jeszcze losy meczu?
        Skomentuj 0
        45 min. 17:21 - Sporo zamieszania teraz na parkiecie. Najpierw faul w ataku Nafciarzy, po chwili ich błąd powtórzył Mateusz Jachlewski. Po drugiej stronie boiska doszło do małej słownej przepychanki, która zakończyła się dwuminutowymi karami dla Bostjana Kavasa i Piotra Grabarczyka
        Skomentuj 0
        44 min. 17:21 - Po bramce Nikoli Eklemovicia i ponownym trafieniu Denisa Bunticia utrzymuje się czterobramkowa przewaga Vive Targów
        Skomentuj 0
        41 min. 16:20 - Wisła łapie drugi oddech! Kolejna strata kielczan, kolejny kontratak Wisły i kapitalna bramka Ivan Nikcević. Dla Vive po kilkuminutowej przerwie trafia jednak Denis Buntić
        Skomentuj 0
        40 min. 15:19 - Wysoka obrona Nafciarzy przynosi skutki - kolejny przechwyt Wisły, szybka kontra, w której sporo zimnej krwi zachował Christian Spanne. Przewaga Vive stopniała z sześciu do czterech bramek i nic dziwnego, że o przerwę na żądanie poprosił Bogdan Wenta
        Skomentuj 0
        39 min. 14:19 - Wisła próbuje obrony 5+1 i przynajmniej w tej sytuacji dało to oczekiwany efekt. Przechwyt Nafciarzy, karnego wywalczył Muhamed Toromanović, a na bramkę zamienił go Valentin Ghionea
        Skomentuj 0
        38 min. 13:19 - Impas strzelecki Nafciarzy przełamuje po ładnej i szybkiej akcji płocczan Ivan Nikcević. Vive nie zwalnia jednak tempa - tym razem na listę strzelców wpisał się Uros Zorman
        Skomentuj 1
          jeśli ktoś się zachwyca Eklemoviciem, jego sprawa dla mniej pierwszy do wylotu niechby się od Zormana poduczył chociaż trochę
          37 min. 12:18 - I już sześć bramek przewagi Vive Targów Kielce. Błąd kroków popełnił Piotr Chrapkowski, szybkie wznowienie i podanie Michała Jureckiego na bramkę zamienił Mateusz Jachlewski. O czas poprosił zdenerwowany Krzysztof Kisiel
          Skomentuj 0
          37 min. 12:17 - Skutecznie w bramce kielczan Sławomir Szmal, a po chwili trafienie Urosa Zormana. Wisła w drugiej połowie nie zdobyła jeszcze bramki i Vive ucieka na coraz większy dystans
          Skomentuj 1
          36 min. 12:16 - Filigranowy Chorwat nie pomylił się tym razem i przewaga kielczan wzrasta do czterech bramek
          Skomentuj 0
          35 min. 12:15 - Kolejna strata Wisły nie kończy się jednak bramką kielczan z szybkiego ataku, bo pojedynek sam na sam z Ivanem Cupiciem wygrywa Marin Sego
          Skomentuj 0
          33 min. 12:15 - Trafia Rastko Stojković i wzrasta przewaga Vive Targów Kielce. Wisła ma spore problemy w ataku pozycyjnym
          Skomentuj 0
          31 min. 12:14 - Drugą połowę rozpoczęła Orlen Wisła Płock, która jednak nie wykorzystuje swej okazji do zmniejszenia strat
          Skomentuj 0
          Wracamy do Areny Legionowo. Pierwsza połowa legionowskiego finału obfitowała w znakomitą grę obu bramkarzy. Czy Marin Sego lub Sławomir Szmal przesądzi o losach meczu swoimi kapitalnymi interwencjami?
          Skomentuj 0
          HT - 12:14 dla Vive Targów Kielce po pierwszej połowie finałowego meczu Pucharu Polski. Wracamy za niecałe piętnaście minut. Zostańcie z nami!
          Skomentuj 2
          • and_m Zgłoś komentarz
            Całkiem fajny mecz, wreszcie Wisła twardo się postawiła Vive..:)
              obawiam się, że Sego i Wichciu nie wystarczą po przerwie załapiemy kilka minut, kielce odjadą i po pucharze
              30 min. 12:14 - Myli się Nikola Eklemović, ale błąd Węgra naprawia fenomenalny Marin Sego. Gdyby nie Chorwat przewaga Vive Targów byłaby zdecydowanie wyższa
              Skomentuj 3
              • czowal Zgłoś komentarz
                wielki kibic TV się znalazł
                  Marin robi co może natomiast te pussies w ataku nie potrafią Kasy pokonać gramy kiepsko w ataku, niestety
                  • FranzM Zgłoś komentarz
                    pytanko do "kibicow" z kielc: po co wy jezdzicie na te mecze skoro wogole nie spiewacie ?
                    29 min 12:14 - Dwie bramki przewagi Vive Targów po szybkiej i składnej akcji Michała Jureckiego
                    Skomentuj 0
                    28 min. 12:13 - Thorir Olafsson próbował przelobować Marina Sego z prawego skrzydła, ale Chorwat pochwalił się nie lada refleksem. Wisła nie wykorzystuje swej okazji, bo na rzut z dużej odległości zmuszony był Kubisztal
                    Skomentuj 0
                    26 min. 12:13 - Orlen Wisła Płock mogła powrócić na prowadzenie po rzucie Michała Kubisztala, ale na posterunku był Sławomir Szmal. W odpowiedzi ładny rzut i bramka Krzysztofa Lijewskiego
                    Skomentuj 0
                    25 min. 12:12 - Mieliśmy małe problemy, ale już wracamy. Wisła doprowadziła do remisu po szybkim ataku Adama Wiśniewskiego. W międzyczasie karę dwóch minut otrzymał Uros Zorman, lecz Vive gra w ataku 6 na 6, wycofując bramkarza. O czas poprosił Bogdan Wenta
                    Skomentuj 0
                    21 min. 10:12 - Vive ponownie na dwubramkowym prowadzeniu, po tym jak indywidualną akcję wykończył Uros Zorman, a kontrę drugi raz wykończył Thorir Olafsson
                    Skomentuj 0
                    20 min. 10:10 - Okres dobrej gry obrotowych obu klubów - na listę strzelców wpisali się Rastko Stojković i Muhamed Toromanović
                    Skomentuj 0
                    19 min. 9:9 - I mamy remis! Najpierw bramka Michała Kubisztala po ładnym rzucie między nogami Sławka Szmala, po chwili szybka kontra Wisły po niecelnym rzucie Rosińskiego i karny wypracowany przez Muhamed Toromanović. Z linii siedmiu metrów myli się co prawda Ghionea, ale celnie dobija Adam Wiśniewski
                    Skomentuj 0
                    17 min. 7:9 - Nie myli się z linii siedmiu metrów Valentin Ghionea, w kontrze Vive nie myli się także Thorir Olafsson. Kielczanie utrzymują dwubramkową przewagę
                    Skomentuj 0
                    16 min. 6:8 - Odskakują kielczanie ekipie Wisły - błąd Nafciarzy szybko zamieniony na bramkę Urosa Zormana. W odpowiedzi karny dla płocczan
                    Skomentuj 0
                    15 min. 6:7 - Wisła poważnie męczy się w ataku pozycyjnym, wymuszony rzut Eklemovicia ląduje obok bramki Sławomira Szmala. Impas strzelecki przełamuje Vive, dla którego bramkę ze skrzydła zdobywa... Tomasz Rosiński
                    Skomentuj 0
                    13 min. 6:6 - Piąta lub szósta skuteczna interwencja Marina Sego! Chorwat tym razem zatrzymał jednego z kieleckich skrzydłowych w kontrataku
                    Skomentuj 0
                    12 min. 6:6 - Świetna odpowiedź Wisły - najpierw bramka z karnego Valentina Ghionei, następnie dobra gra w defensywie i wymuszenie błędu rywali. Niecelny rzut Bostjana Kavasa przekreśla jednak szansę na objęcie prowadzenia
                    Skomentuj 0
                    10 min. 5:6 - Pierwsze prowadzenie Vive, po tym jak na listę strzelców wpisał się Zeljko Musa. Świetnym podaniem popisał się Uros Zorman
                    Skomentuj 0
                    10 min. 5:5 - Trwa świetna gra Marina Sego, ale dłużny swojemu vis-a-vis nie pozostaje Sławomir Szmal. Kolejny remis, tym razem za sprawą Krzysztofa Lijewskiego
                    Skomentuj 0
                    9 min. 5:4 - Rozkręca się Marin Sego, który zanotował kolejną skuteczną interwencją po rzucie powracającego na plac Karola Bieleckiego. Prowadzenie Wiśle daje Bostjan Kavas
                    Skomentuj 0
                    8 min. 4:4 - Spora szansa dla Vive - najpierw rzut Michała Kubisztala odbił Sławomir Szmal, a po chwili niepotrzebny faul Muhameda Toromanovicia i dwie minuty kary dla Bośniaka. Sego zatrzymuje jednak Cupicia!
                    Skomentuj 0
                    7 min. 4:4 - Kolejny remis, po tym jak Marina Sego pokonał Michał Jurecki
                    Skomentuj 0
                    5 min. 3:3 - Bramki Muhameda Toromanovicia oraz Karola Bieleckiego i nadal remis. Co ciekawe, Bielecki przy rzucie uderzony został w twarz i najprawdopodobniej pęknięciu uległy gogle, chroniące jego oko.
                    Skomentuj 1
                    4 min. 2:2 - Niepotrzebny rzut Nikoli Eklemovicia, ale Vive myli się w kolejnym ataku. Trochę niedokładności po obu stronach w pierwszych minutach finału
                    Skomentuj 0
                    3 min. 2:2 - Ivan Cupić doprowadza do remisu z rzutu karnego. Wisła traci piłkę w ataku, ale szansy nie wykorzystuje Michał Jurecki, który myli się w dogodnej sytuacji
                    Skomentuj 0
                    2 min. 2:1 - Natychmiastowa odpowiedź Krzysztofa Lijewskiego. Wisła trafia jednak w kolejnej akcji - w dobitce rzutu Kavasa nie pomylił się Nikola Eklemović
                    Skomentuj 0
                    1 min. 1:0 - Jako pierwsi w ataku rozpoczęli kielczanie, ale szybko stracili piłkę. W odpowiedzi bramka Adama Wiśniewskiego po kontrze w drugie tempo
                    Skomentuj 0
                    Zaczynamy 47. finał Pucharu Polski!
                    Skomentuj 0
                    Zawodnicy Orlen Wisły Płock i Vive Targów Kielce są już gotowi do gry. Najpierw jednak rozegrany zostanie Mazurek Dąbrowskiego.
                    Skomentuj 0
                    Obie drużyny już na parkiecie, trwa prezentacja.
                    Skomentuj 0
                    Na parkiecie Areny Legionowo trwa występ cheerleaderek, czekamy na pojawienie się zawodników obu klubów i oficjalną prezentację
                    Skomentuj 1
                    Dzisiejszy mecz ma dla Vive Targów Kielce dodatkowe znaczenie - ewentualne zwycięstwo zapewni bowiem kieleckiemu klubowi piąty z rzędu i dziesiąty w historii tytuł Pucharu Polski. Na razie jednak samodzielnym rekordzistą jest... Orlen Wisła Płock.
                    Skomentuj 0
                    Swoją drogą uraz "Paczasa" nie okazał się tak groźny, jak mówił na pomeczowej konferencji trener Wisły, Krzysztof Kisiel. Paczkowski powinien powrócić na ligowe boiska jeszcze przed finałowymi starciami fazy play-off.
                    Skomentuj 0
                    W kieleckiej ekipie w dzisiejszym meczu zabraknie jedynie Grzegorza Tkaczyka, po stronie Wisły nieobecni są Petar Nenadić i Paweł Paczkowski, który we wczorajszym starciu z Azotami doznał kontuzji prawej ręki.
                    Skomentuj 0
                    Skomentuj 0
                    Przed rozpoczęciem meczu zastanawialiśmy się, czy zawodnicy obu klubów staną na wysokości zadania i zaprezentują wyrównane, pełne emocji widowisko. Wisła dorówna Vive?
                    Skomentuj 1
                      zaluje chlopaki z Plocka, ze nie moge byc z Wami poniewaz przebywam za granica, ale powiem Wam, ze w TV slychac tylko Was !!!! :)
                      Za nami już mecz o 3. miejsce turnieju Final Four. KS Azoty Puławy pokonały pewnie SPR Chrobrego Głogów i po raz pierwszy w historii stanęły na podium PP.
                      Skomentuj 0
                      Witam Państwa bardzo serdecznie i zapraszam na relację na żywo z niedzielnego finału PGNiG Pucharu Polski, w którym zagrają Orlen Wisła Płock i Vive Targi Kielce.