ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W najciekawszym meczu 6. kolejki PlusLigi zmierzą się ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel. Początek meczu w środę o godzinie 20:30. Transmisja telewizyjna w Polsat Sport. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE na portalu WP SportoweFakty.

Miłosz Marek
siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Newspix / Kacper Kirklewski / Na zdjęciu: siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

PlusLiga LIVE: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel na żywo. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

W najciekawszym meczu 6. kolejki PlusLigi zagrają ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel. Początek środowego spotkania (7 listopada) o godzinie 20:30. Transmisja TV na antenach Polsat Sport.

Starcie ZAKSA - Jastrzębski Węgiel będzie można oglądać na żywo także w internecie. Stream online zapewni platforma Ipla TV, jednak dostęp do niego nie jest darmowy. Wymagane jest wykupienie odpowiedniego pakietu.

Darmowa relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

W Kędzierzynie Koźlu zagrają pierwsza i trzecia drużyna PlusLigi po pięciu kolejkach. Gospodarze nie stracili jeszcze nawet punktu. W pięciu meczach oddali rywalom tylko dwa sety. Jastrzębianie mogą pochwalić się czterema zwycięstwami, ale do środowych rywali tracą już pięć punktów. Jastrzębski Węgiel na ligową wygraną na boisku ZAKS-y czeka od stycznia 2015 roku. W czterech kolejnych potyczkach nie wygrali nawet seta. Podobnie było w marcowym meczu w Lidze Mistrzów.

Początek meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel: 20:30. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Kto wygra mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel?