ME siatkarek: Polska - Serbia na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Agnieszka Kaszuba
Serbki dwa razy z rzędu niestety się nie mylą. Biało-czerwone przegrywają 1:3 (18:25, 18:25, 25:22, 21:25). O miejsce w ćwierćfinale powalczą we wtorek w barażu. Ich rywalem będzie przegrany z meczu Włochy - Belgia.
Skomentuj 0
Dziękujemy za dzisiejszą relację i już dziś zapraszamy na wtorkowy pojedynek barażowy.
Skomentuj 0
Brakocević atakuje w aut. Polki bronią drugą piłkę setową. (21:24) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
Skomentuj 0
Nieporozumienie w obronie po stronie biało-czerwonych. Mecz nieuchronnie zbliża się do końca. (18:23) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
Skomentuj 0
Katarzyna Konieczna pojawia się w polu zagrywki, a kontrę kończy Katarzyna Skowrońska-Dolata. Czas dla Terzicia. (17:20) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
Skomentuj 0
Kolejna efektowna akcja Serbek ze środka. Czy podopieczne Piotra Makowskiego zdołają się jeszcze podnieść? (13:19) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
Skomentuj 0
  • Różycka zablokowana. Sytuacja Polek staje się bardzo trudna. (12:18) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
    Skomentuj 0
    Kłopotów w przyjęciu ciąg dalszy. Przewaga Serbek wzrasta do pięciu oczek. (10:15) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
    Skomentuj 0
    Dobra passa naszej reprezentacji dobiegła niestety końca. Blok na Kaczor i as serwisowy Krsmanović. Na boisko wraca Katarzyna Skowrońska-Dolata. (10:13) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
    Skomentuj 0
    Kinga Kasprzak obija ręce przeciwniczek. Biało-czerwone utrzymują się na prowadzeniu. (10:9) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
    Skomentuj 0
    Błędy także po stronie rywalek. Serbki nie przyjmują zagrywki Karoliny Różyckiej i to Polki prowadzą na przerwie technicznej. (8:7) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
    Skomentuj 0
    Joanna Wołosz kiwa w siatkę. (4:7) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
    Skomentuj 0
    Rasić bez problemów mija blok Moniki Martałek. (4:5) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
    Skomentuj 0
    Ofiarna, ale niestety nieudana obrona biało-czerwonych. (3:3) [1:2 (18:25, 18:25, 25:22)]
    Skomentuj 0
    Joanna Kaczor kończy seta. Polki pozostają w grze o pierwsze miejsce w grupie D! 1:2 (18:25, 18:25, 25:22)
    Skomentuj 0
    Serbki bronią trzy piłki setowe z rzędu. Kingę Kasprzak zastępuje Ewelina Sieczka. (24:22) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Karolina Różycka kończy bardzo przypadkową akcję. Polki demolują swoje przeciwniczki! (23:19) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Polkom wreszcie udało się zatrzymać środkową rywalek. Po chwili kontrę kończy Kinga Kasprzak. Biało-czerwone odskakują na cztery oczka, a Terzić prosi o przerwę. (21:17) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Karolina Różycka zagrywa w siatkę. (18:17) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Coraz więcej błędów po stronie Serbek. Na drugiej przerwie technicznej Polki mają dwa oczka przewagi. (16:14) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Maja Tokarska zatrzymuje Brakocević i biało-czerwone wychodzą na prowadzenie! (14:13) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Jelena Nikolić atakuje w aut, a trener Terzić musi poprosić o przerwę. Czyżby w grze Polek miało nastąpić jakieś przełamanie? (12:13) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Na boisko powraca Joanna Wołosz, a Karolina Różycka skutecznie przebija się przez potrójny blok. (10:13) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Serbki ponownie punktują ze środka. Ich przewaga w tym elemencie jest wręcz przytłaczająca. (9:12) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Kinga Kasprzak szczęśliwie obija ręce jednej z rywalek. (9:10) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Jovana Brakocević natomiast żadnym blokiem się nie przejmuje. (6:8) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Karolina Różycka nie radzi sobie w starciu z wysokim, serbskim blokiem. (3:5) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Tę odsłonę pojedynku w wyjściowej szóstce rozpoczęła Joanna Kaczor, która zastąpiła Katarzynę Skowrońską.
    Skomentuj 0
    Efektowny blok wyprowadza Polki na prowadzenie w trzecim secie. (2:1) [0:2 (18:25, 18:25)]
    Skomentuj 0
    Fatalny błąd Kingi Kasprzak w przyjęciu kończy partię. Gra biało-czerwonych tylko do drugiej przerwy technicznej dawała nadzieje na zwycięstwo. Końcówka była już popisem Serbek. 0:2 (18:25, 18:25)
    Skomentuj 1
    Krsmanović jest nie do zatrzymania na środku siatki. (18:23) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Na parkiecie pojawiają się Kinga Kasprzak i Katarzyna Konieczna. Ta druga posyła na stronę rywalek mocny serwis, ale Molnar i tak obija polski blok. (17:21) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Biało-czerwone pogubiły się w obronie i mimo ofiarnej postawy Pauliny Maj nie przebiły piłki na drugą stronę. (15:19) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Nieczyste odbicie Joanny Wołosz i natychmiastowa zmiana na pozycji rozgrywającej. (13:17) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Agnieszka Kąkolewska nie pierwszy dziś raz myli się w ataku. Na drugiej przerwie technicznej Polki przegrywają 14:16. [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Maja Tokarska asem serwisowym doprowadza do remisu 13:13. [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Trudne zagrywki Eweliny Sieczki pozwalają biało-czerwonym zmniejszyć straty. (11:12) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Krsmanović efektownie kończy atak z obejścia. Szkoda, że nie oglądamy takich akcji po stronie Polek. (8:12) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Katarzyna Skowrońska-Dolata odbija się od bloku rywalek. Wołosz wystawia do niej kolejną piłkę, ale zdaniem sędziów nasza atakująca nie trafia w boisko. (6:10) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Agnieszka Kąkolewska atakuje w aut. Zawodniczki schodzą na pierwszą przerwę techniczną (6:8) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Dwa znakomite bloki biało-czerwonych i straty odrobione! (5:5) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Tym razem liderka naszego zespołu nie trafia w boisko i z prowadzenia ponownie mogą cieszyć się Serbki. (2:4) [0:1 (18:25)]
    Skomentuj 0
    Katarzyna Skowrońska-Dolata punktuje ze środka drugiej linii. (2:1) [ 0:1 (18:25) ]
    Skomentuj 0
    Jelena Nikolić kończy pierwszą partię. Gra biało-czerwonych pozostawia na razie sporo do życzenia. Brakuje trudnej zagrywki i zdecydowania w ataku. (18:25)
    Skomentuj 0
    Ewelina Sieczka kiwa w siatkę. Ciężko będzie uratować tego seta. (18:24)
    Skomentuj 0
    Polki zepsuły w tej partii już siedem zagrywek. To na razie największy mankament ich gry.
    Skomentuj 0
    Koniec podwójnej zmiany w naszym zespole. Powracają Skowrońska i Wołosz. Ta pierwsza od razu kończy atak. (18:20)
    Skomentuj 0
    Agnieszka Kąkolewska atakuje w siatkę. Trener Makowski chce wziąć przerwę, ale sędziowie mu jej nie przyznają. (16:19)
    Skomentuj 0
    Z przechodzącej piłki punktuje Kaczor, a trener Terzić prosi o czas. (16:17)
    Skomentuj 0
    Brizitka Molnar posyła piłkę w aut i biało-czerwone niwelują nieco straty. (13:16)
    Skomentuj 0
    Na parkiecie także Milena Radecka.
    Skomentuj 0
    Skowrońska pewnie kończy z prawego skrzydła. Na parkiecie pojawia się Joanna Kaczor, by podwyższyć blok. (11:15)
    Skomentuj 0
    Po lekkim plasie Eweliny Sieczki piłka wpada w boisko. Serbki twierdzą, że ją obroniły, ale sędzia jest innego zdania. (10:13)
    Skomentuj 0
    Znakomita kiwka Joanny Wołosz daje Polkom ósmy punkt. Niestety chwilę później nasza rozgrywająca psuje zagrywkę. (8:11)
    Skomentuj 0
    Brakocević obija polski blok. Zatrzymanie tej siatkarki będzie dzisiaj niezwykle trudne. (6:9)
    Skomentuj 0
    Na pierwszej w dzisiejszym meczu przerwie technicznej Serbki prowadzą dwoma punktami.
    Skomentuj 0
    As serwisowy Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty! (5:6)
    Skomentuj 0
    Po świetnych akcjach Jovany Brakocević Serbki odskakują na trzy oczka. Trener Makowski prosi o czas. (2:5)
    Skomentuj 0
    Karolina Różycka doprowadza do stanu 2:2 bardzo precyzyjnym atakiem.
    Skomentuj 0
    Wyjściowe szóstki: Polska: Wołosz, Skowrońska-Dolata, Sieczka, Różycka, Kąkolewska, Tokarska, Maj (libero) Serbia: Brakocević, Krsmanović, Molnar, Ognjenović, Nikolić, Rasić, Cebić (libero)
    Skomentuj 0
    Z turniejem pożegnały się właśnie współgospodynie. Szwajcarki w tie-breaku nie sprostały reprezentantkom Francji.
    Skomentuj 0
    Jak zwykle zachęcamy do odwiedzania naszych profili na portalach społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Czeszki pokonały po tie-breaku Bułgarię i to one awansują do kolejnej fazy mistrzostw.
    Skomentuj 0
    W grupie A swoje pierwsze zwycięstwo odniosły Holenderki. W grupie C natomiast Chorwatki bardzo gładko ograły Białoruś.
    Skomentuj 0
    Bardzo zacięty bój toczą grupowe rywalki Polek. W spotkaniu Czechy - Bułgaria trwa tie-break. Nasze południowe sąsiadki prowadzą w nim 11:9.
    Skomentuj 0
    Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00. Zwycięzca uzyska bezpośredni awans do ćwierćfinału. Przegrany o miejsce w najlepszej ósemce powalczy  we wtorkowym pojedynku barażowym.