PlusLiga: BBTS - AZS PW na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Paweł Sala
BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska 3:1 (18:25, 25:21, 29:27, 27:25) Potrójny blok BBTS-u i bielszczanie wygrywają na inaugurację sezonu w hali przy Karbowej!
Skomentuj 0
MVP meczu Maciej Fijałek z BBTS-u.
Skomentuj 0
2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 26:25) Jose Luis Gonzalez jest dzisiaj nieprawdopodobny! W najważniejszym być może momencie meczu zdobywa niezwykle ważny punkt dla BBTS. Trener Bednaruk bierze czas na żądanie.
Skomentuj 0
2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 24:24) Maciej Fijałek skutecznie i mamy remis!
Skomentuj 0
2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 23:24) Bielszczanie nie wybronili ataku... AZS bliżej wygranej.
Skomentuj 0
2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 23:23) Na boisku pojawił się środkowy Tomasz Kalembka. Już pierwsza jego zagrywka trafiła idealnie w końcową linię boiska!
Skomentuj 0
  • 2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 21:21) Kolejny raz skutecznie z lewej strony Bartosz Bućko.
    Skomentuj 0
    2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 19:20) Jose Luis Gonzalez tym razem zatrzymany blokiem. Piłka wraca na stronę i w pole BBTS-u. Goście dogonili bielszczan i wyszli na minimalne prowadzenie.
    Skomentuj 0
    2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 17:13) Znakomicie Gonzalez przebija lekko piłkę przez siatkę po walce ze środkowymi AZS-u.
    Skomentuj 0
    2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 14:12) Znów świetnie nie do obrony Gonzalez w ekipie gospodarzy, wcześniej z kolei podobny punktowy atak Szalpuka. Ci dwaj zawodnicy ciągną grę w ataku swoich drużyn.
    Skomentuj 0
    2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 8:6) Przerwa techniczna przy dwupunktowej przewadze gospodarzy. Trener Akademików musi przemówić do zawodników, aby wrócili do gry z początku meczu.
    Skomentuj 0
    2:1 (18:25, 25:21, 29:27, 4:4) Początek znów wyrównany. Artur Szalpuk na wysokiej piłce kończy atak doprowadzając do remisu.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska 2:1 (18:25, 25:21, 29:27) Wszystko skończyło się szczęśliwie dla miejscowych, choć trener Jakub Bednaruk po ostatniej akcji dla gospodarzy poprosił o podgląd wideo. Sędzia meczu w pierwszej chwili pokazał na gości, ale szybko zmienił stronę na BBTS. Bielszczanie prowadzą przy Karbowej.
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 28:27) Tablica wyników pokazuje rezultat... 0:0. Tymczasem gra toczy się dalej. Autowy serwis gości i BBTS bliżej wygranej.
    Skomentuj 0
    W tej chwili wydarzenia boiskowe przyćmiły problemy organizacyjne... Tablica wyników jest kompletnie rozregulowana. Syrena włączyła się w trakcie akcji gospodarzy...
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 24:21) Tymczasem żółta kartka dla trenera Bułkowskiego za opóźnianie gry.
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 23:21) Warszawianie odrobili dwa punkty straty. Trener Janusz Bułkowski prosi o czas na żądanie.
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 23:19) Bartosz Bućko kapitalnie z odchodzącej piłki. Bielszczanie coraz bliżej zwycięstwa. A Politechnika? Trener Jakub Bednaruk nie może zrozumieć, dlaczego jego podopieczni oddali inicjatywę.
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 22:18) BBTS w natarciu. Maciej Fijałek bije asa serwisowego!
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 20:18) Znów Buniak! Ponownie kapitalny blok i mamy... no właśnie. Tablica wyników w hali przy ulicy Karbowej chwilowo przestała działać.
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 17:17) Gra wyraźnie faluje w wykonaniu gospodarzy. Po udanych blokach Bartosza Buniaka bielszczanie wyrównują stan rywalizacji w tym secie.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 12:16) Niestety dla bielszczan po udanych atakach przydarzają się pomyłki w przyjęciu... Goście znów prowadzą dość wysoko.
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 11:13) Kapitalnie gra Argentyńczyk Jose Luis Gonzalez. Kolejne dwa znakomite ataki z prawego skrzydła, bez szans do obrony przez warszawian. Gonzalez po dwóch setach miał już na koncie 12 punktów.
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 6:8) Na pierwszą przerwę techniczną prowadząc schodzą siatkarze z Warszawy. BBTS musi gonić wynik.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Na parkiecie w miejsce Vlka pojawia się Bartosz Bućko.
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 4:6) Jose Luis Gonzalez znakomicie obija blok!
    Skomentuj 0
    1:1 (18:25, 25:21, 3:5) Trzeci set lepiej zaczęli goście. Dobrze dysponowany jest Artur Szalpuk, który umiejętnie kończy ataki.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy trzeciego seta. W Bielsku-Białej spotkanie wyrównało się po pierwszym, wyraźnie wygranym secie przez stołecznych.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska 1:1 (18:25, 25:21) Siatkarz Akademików psuje zagrywkę i BBTS doprowadza do wyrównania w meczu.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 24:21) To jeszcze nie ta akcja... Paweł Adamajtis zdobywa punkt atakiem po bloku przy pierwszej piłce setowej. Trener BBTS-u chce uspokoić swoich zawodników biorąc czas na żądanie.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 22:18) Opiekun gości widząc uciekający wynik zmienia rozgrywającego. Za Pawła Woickiego pojawia się Juraj Zatko. Na placu gry także pojawił się Ivan Kolev. W BBTS-ie Kamil Kwasowski zmienia Macieja Fijałka.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 20:17) Kapitalny atak z lewej ręki Jose Luisa Gonzaleza! Argentyńczyk zaatakował po skosie, bez szans dla rywali.
    Skomentuj 0
    Jakub Bednaruk pokrzykuje po swoich zawodnikach, którzy w ostatnim fragmencie grają senną siatkówkę.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 16:13) Druga przerwa techniczna. Na prowadzeniu nadal gospodarze, którzy wyraźnie poprawili grę - nie popełniają błędów i wykorzystują nadarzające się okazje.
    Skomentuj 0
    Zmiana w AZS-ie. Pojawia się Paweł Adamajtis.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 14:12) Michał Błoński obija blok warszawian. AZS doszedł gospodarzy na jeden punkt, ale bielszczanie nie dają za wygraną w drugim secie.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 12:9) Czas dla Kuby Bednaruka. BBTS konsekwentną grą wychodzi na trzypunktowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Warto odnotować powrót po 10 latach do Bielska-Białej byłego siatkarza tego klubu, a obecnie trenera Akademików z Warszawy, Jakuba Bednaruka.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 7:6) Na prowadzenie wychodzą bielszczanie. Świetna kiwka w wykonaniu Macieja Fijałka!
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 3:4) Początek drugiego seta wyrównany.
    Skomentuj 0
    Bielszczanie po 10 latach powrócili do Plus Ligi, ale na pierwszym meczu przed własną publicznością drużynę dopinguje niewielu kibiców. W hali mieszczącej 3,5 tys. według danych organizatorów jest 1600 widzów.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska 0:1 (18:25) Końcówka, tak jak większość seta, z dużą przewagą AZS-u. Akademicy pewnie wygrywają pierwszego seta.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:22) Pierwsza dłuższa wymiana w meczu z obu stron, punkt zdobywają gospodarze.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:21) Zablokowany Bartosz Buniak. Trener Janusz Bułkowski w tej sytuacji poprosił zawodników do siebie na przerwę.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:17) Świetny blok w wykonaniu bielszczan! Grzegorz Kokociński i Maciej Fijałek zatrzymują Artura Szalpuka. BBTS powoli odrabia straty.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (10:16) Wchodzący na parkiet Martin Vlk od razu dostał piłkę na skrzydle, ale ściana postawiona przez rywala dała 16 punkt warszawianom.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:15) Zaznacza się przewaga stołecznych. Bielszczanie popełniają tymczasem sporo błędów własnych.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska: Woicki, Gontariu, Sacharewicz, Szalpuk, Pawliński, Smoliński, Potera (libero)
    Skomentuj 0
    0:0 (6:9) Świetny atak Adriana Gontariu po skosie!
    Skomentuj 0
    Czas dla trenera BBTS-u Janusza Bułkowskiego
    Skomentuj 0
    0:0 (4:7)
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała: Fijałek, Kokociński, Błoński, Gonzalez, Stojković, Buniak, Swaczyna (libero)
    Skomentuj 0
    Witamy z hali przy ulicy Karbowej w Bielsku-Białej. Przed nami mecz BBTS - AZS PW