0
0
0
1

Dziś jeszcze w Lidze Mistrzyń zagra Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Wyjazdowe spotkanie ekipy z Zagłębia z Saint Raphael Volley o 20:30. Zapraszamy na relację na żywo na naszym portalu.

0
0
0
0
1

Za tydzień podopieczne Jakuba Głuszaka zagrają u siebie z Imoco Volley Conegliano w trzeciej kolejce fazy grupowej.

0
0
0
0
0

To pierwsza wygrana Chemika w Lidze Mistrzyń w tym sezonie.

2
0
0
0
0

III set, 20:25 Kiwką ze środka zakończyła spotkanie Stefana Veljković.

III set, 20:24 W pojedynku na siatce Joanna Wołosz dotyka górnej taśmy.

0
0
0
0
1

III set, 18:24 Hasanowa broni pierwszą piłkę meczową.

0
0
0
0
0

III set, 17:23 Psuje Koewa. Chemik dwie piłki od wygranej.

1
0
0
0
0

III set, 16:22 Yelyzaveta Samadova jeszcze próbuje przypudrować wynik.

0

III set, 13:19 Stefana Veljković atak ze środka zamienia na punkt.

1
0
0
0
0

III set, 12:17 Katarzyna Zaroślińska raz przebiła się przez dłonie rywalek, ale dwie akcje później została przez nie zatrzymana.

0
0
0
0
0

III set, 9:16 Tym razem azerska przyjmująca zatrzymana podwójnym blokiem!

0

III set, 5:13 Świetnie radzi sobie na lewej flance Malwina Smarzek.

0
0
0
0
0

III set, 4:11 Ależ seria Zaroślińskiej. Atakująca Chemika kończy trzy piłki z rzędu.

1
0
0
0
0

III set, 3:8 Malwina Smarzek zatrzymuje Azizową!

0
0
0
0
0

III set, 3:6 Różnorodnie prowadzi akcje Joanna Wołosz - najpierw do Smarzek, później do Werblińskiej, a następnie do Zaroślińskiej. I wszystkie kończą.

2
0
0
0
0

II set, 3:2 Rozpoczęło się od prowadzenia policzanek 2:0, ale za pomocą bloku i zagrywki siatkarki z Baku wyszły na prowadzenie.

1
0
0
0
0

II set, 21:25 Podobnie jak w pierwszej partii, atak z obejścia Bednarek-Kaszy kończy seta. Chemik prowadzi już 2:0!

II set, 20:24 Werblińska zatrzymana blokiem. Wciąż Chemiczki nie mogą skończyć tego seta, więc trener Jakub Głuszak prosi o czas.

0

II set, 15:22 Seria błędów w przyjęciu i ataku po stronie Telekomu. A Smarzek i Veljković dopełniają dzieła zniszczenia.

0
0
0
0
0

II set, 14:18 Miejscowe zmniejszają straty. Ksenija Ivanovic popisała się dobrym serwisem.

1
0
0
0
0

II set, 11:18 Gospodynie nie mają sposobu na rozpędzoną w ataku Veljković. Trener Zoran Gajić wykorzystuje drugą przerwę.

0
0
0
0
0

II set, 9:16 Stefana Veljković zatrzymuje pojedynczym blokiem Hasanową!

0
0
0
0
0

II set, 8:13 Anna Werblińska przestrzeliła z lewego skrzydła.

0

II set, 3:3 Wyrównany początek partii. As serwisowy Hasanowej.

0
0
0
0
0

I set, 16:25 Trzecia piłka setowa wykorzystana przez Chemiczki. Agnieszka Bednarek-Kasza udanym atakiem z obejścia kończy partię.

I set, 13:22 Doskonała seria mistrzyń Polski - niezawodne są kolejno Smarzek, Zaroślińska i Veljković.

0
0
0
0
0

I set, 10:16 Udany atak Katarzyny Zaroślińskiej z VI strefy.