• 16:25
  • 25:19
  • 22:25
  • 15:12
Set V: 15:12   Wlazły stawia kropkę nad "i" gospodarze awansują do półfinału Pucharu Polski
0
Set V: 8:5   Philippe Blain w obawie o końcowy wynik wpuszcza na boisko Wlazłego
1
Set V: 6:5   Po udanym ataku Klutha Espadon jest krok od gospodarzy
0
Set V: 5:2   Bełchatowianie od początku tie-breaka dobrze grają blokiem, dzięki temu odskakują od rywali
1
Set IV: 22:25   Janusz Gałązka kończy tego seta
5
Set IV: 20:23   Gospodarze zaczynają się denerwować, to widać po ich grze w ataku
4
Set IV: 13:14   Moment rozluźnienia w ekipie gospodarzy. Po ataku Gałązki Espadon przejmuje inicjatywę
4
Set III: 25:19   W końcówce goście ruszyli do odrabiania strat, ale autowa zagrywka Depowskiego odebrała im nadzieje na końcowy triumf
0
Set III: 23:15   Gladyr trafia z przechodzącej, już chyba wszystko jasne
0
Set III: 20:14   Kolejny raz skutecznie atakuje Uriarte, już chyba wszystko jasne
0

3

4
Set III: 18:14   Miejscowi są na fali, as serwisowy Szalpuka i udany atak Kurka
0
Set III: 16:14   Uriarte daje sygnał do natarcie. Najpierw skutecznie kiwnął, a teraz ustawił szczelny blok. Dzięki temu gospodarze mogą odetchnąć
0
Set III: 14:14   Kluth zatrzymany blokiem. To może być kluczowa akcja dla tego seta
0
Set III: 11:13   Trafił Kurek, ale Lisinac nie poszedł za ciosem. Serb psuje zagrywkę
2
Set III: 10:12   Perłowski punktuje zagrywką!
1
Set III: 10:11   Przyezdni przejmują inicjatywę po ataku Klutha
0
Set III: 9:8   W dalszym ciągu oglądamy brzydki spektakl, sporo zepsutych zagrywek
0
Set III: 5:4   Rozpoczyna się festiwal błędów z obu stron
1
Set III: 4:3   Goście rozpoczęli od udanych ataków, ale miejscowi błyskawicznie przejęli inicjatywę
1
Set II: 16:25 Wika kończy tą partię, gospodarze upokorzeni w drugim secie. Czy w kolejnych setach zdołają się podnieść?
3
Set II: 15:24   Pojedynek środkowych w końcówce, na atak Lisinaca odpowiada Perłowski
0
Set II: 13:22   Winiarski próbuje poderwać gospodarzy, ale na skuteczny zryw jest za późno
0
Set II: 11:21   Trafia ze środka Perłowski, można już chyba mówić o demolce
0
Set II: 9:17   Wszystko do Klutha, w końcówce drugiego seta. Ten jednak rzadko się myli. Dzięki temu Espadon pewnie kroczy po wygraną
0
Set II: 1:4   Goście od początku drugiego seta grają środkiem i to przynosi efekty
3
Set I: 25:19  Karol Kłos stawia kropkę nad "i" udanym atakiem
0
Set I: 24:18   Po asie serwisowym Perłowskiego goście nieco podgonili, ale zepsuta zagrywka Depowskiego chyba pogrąży ich bezpowrotnie
0
Set I: 21:15   Goście bazują głównie na umiejętnościach Klutha, ale ten w końcówce myli się coraz częściej
0
Set I: 20:15   Lisinac z powodzeniem bierze na siebie ciężar gry w końcówce seta
1
Set I: 17:13 Gospodarze odskakują coraz bardziej, tym razem dzięki dobrym blokom Lisinaca
0
Set I: 13:11   Bardzo nierówna gra z obu stron, udane zagrania przeplatane są błędami. Przed momentem nie popisał się Bartosz Kurek
0
Set I: 12:9   Trafił Kurek, w odpowiedzi spudłował Wika. Gospodarze mogą na chwilę odetchnąć
1
Set I: 9:9   Nikołaj Penczew ma problemy z wejściem w mecz. Kolejna zepsuta zagrywka tego gracza
0
Set I: 7:8   W dalszym ciągu walka toczy się cios za cios, głównie na skrzydłach
0
Set I: 5:5   Zaskakująco dobry początek w wykonaniu gości. Gospodarze utrzymują kontakt dzięki bardzo dobrej grze Szalpuka
0
Set I: 2:2   Gospodarze dobrze rozpoczęli tego seta, ale autowy serwis Penchewa i skuteczny atak Klutha sprawiły, że na tablicę wyników powrócił rezultat remisowy
0
Wyjściowe składy   PGE Skra: Szalpuk, Kurek, Kłos, Lisinac, Uriarte, Penchew,    Espadon: Perłowski, Ruciak, Kozłowski, Kluth, Wika, Gałązka