autor:
Piotr Ziemka
autor:
Maciej Mikołajczyk
Koniec meczu! 5:3! Czesi grają dalej i są już w ćwierćfinale, gdzie zmierzą się z USA. Słowacy kończą udział w olimpijskim turnieju.
Skomentuj 0
To już koniec wtorkowych konkurencji w Soczi. Dziękujemy za wspólne kibicowanie i zapraszamy na kolejną relację na żywo w środę, tradycyjnie już od 8 rano.
Skomentuj 0
Dobiegł już końca także mecz Łotwa-Szwajcaria. Łotysze wygrali 3:1 i awansowali do ćwierćfinału.
Skomentuj 0
Słowacy wycofali bramkarza. Czesi zdobyli gola strzelając do pustej bramki. 5:3 i mecz jest już praktycznie rozstrzygnięty!
Skomentuj 0
Mniej niż minuta do końca meczu Czechy-Słowacja. Nadal 4:3.
Skomentuj 0
Gol Łotyszy! Prowadzą już 3:1.
Skomentuj 0
  • Nieco ponad 3 i pół minuty do końca meczu Czechy-Słowacja.
    Skomentuj 0
    Łotysze wciąż prowadzą ze Szwajcarami 2:1.
    Skomentuj 0
    Polscy skoczkowie wspierają akcję charytatywną!
    Skomentuj 0
    Gol! Coraz ciekawiej w meczu Czechy-Słowacja! Już tylko 4:3!
    Skomentuj 0
    A jednak, Słowacy nie rezygnują! Jest gol i Czesi prowadzą już tylko 4:2.
    Skomentuj 0
    Nieco ponad 13 minut do końca meczu Czechy-Słowacja. Słowacy są w coraz trudniejszej sytuacji, gdyż czasu na zmniejszenie straty pozostało niewiele.
    Skomentuj 0
    Mecze hokejowe to ostatnie wtorkowe konkurencje igrzysk w Soczi.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęła się trzecia tercja meczu Czechy-Słowacja.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kruczek o nowych wiązaniach:
    Skomentuj 0
    W drugim meczu Łotysze nadal prowadzą 2:1 ze Szwajcarami.
    Skomentuj 0
    Gdy rozstrzygała się rywalizacja w narciarskim halfpipe padły kolejne bramki w meczu Czechy-Słowacja. Aktualny wynik to 4:1. Dobiegła końca druga tercja.
    Skomentuj 0
    Justin Dorey nie dał rady. Mistrzem olimpijskim w narciarskim halfpipe mężczyzn został David Wise z USA (nota punktowa 92,00). Srebro wywalczył Mike Riddle z Kanady (90,60), a brąz Kevin Rolland z Francji (88,60).
    Skomentuj 0
    David Wise ma za sobą nieudany drugi przejazd. Amerykanin dzięki nocie z pierwszego przejazdu jest jednak na czele. Justin Dorey jest ostatnim uczestnikiem finału halfpipe i jeszcze tylko on może wygrać z Wise.
    Skomentuj 0
    Szwajcarzy zdobyli bramkę kontaktową i przegrywają z Łotyszami już tylko 1:2.
    Skomentuj 0
    Jeszcze cztery przejazdy i rywalizacja w halfpipe dobiegnie końca.
    Skomentuj 0
    Fin będzie skakał dalej!
    Skomentuj 0
    Wyniki meczów hokejowych bez zmian.
    Skomentuj 0
    Zdaniem trenera polskich biegaczek celem na jutrzejszą sztafetę sprinterską jest awans do finału.
    Skomentuj 0
    Rozpoczął się drugi przejazd finału halfpipe mężczyzn.
    Skomentuj 0
    Trwa już druga tercja meczu Czechy-Słowacja. Wciąż 3:0.
    Skomentuj 0
    David Wise jest najlepszy po pierwszym przejeździe halfpipe mężczyzn. Drugie miejsce zajmuje Kevin Rolland, a trzecie Josias Wells.
    Skomentuj 0
    Łotwa wciąż prowadzi 2:0 ze Szwajcarią. Za chwilę rozpocznie się druga tercja tego meczu.
    Skomentuj 0
    Niedługo dobiegnie końca pierwszy przejazd halfpipe mężczyzn. Na czele Francuz Kevin Rolland.
    Skomentuj 0
    Wracamy jeszcze do rywalizacji bobsleistek.
    Skomentuj 0
    Koniec pierwszej tercji meczu Czechy-Słowacja. Wynik to 3:0. Popis Czechów!
    Skomentuj 0
    Czesi prowadzą już 3:0!
    Skomentuj 0
    W finałowej rywalizacji halfpipe występuje dwunastu zawodników. Na prowadzeniu jest na razie Antti-Jussi Kemppainen z Finlandii.
    Skomentuj 0
    Właśnie rozpoczyna się rywalizacja finałowa w halfpipe mężczyzn.
    Skomentuj 0
    Dwie bramki padły już także w meczu Łotwa-Szwajcaria. 2:0 prowadzą Łotysze.
    Skomentuj 0
    Obydwie bramki zdobyte przez Czechów padły w ciągu 29 sekund gry!
    Skomentuj 0
    Czesi idą za ciosem! Już 2:0!
    Skomentuj 0
    Gol! Czesi prowadzą ze Słowakami 1:0!
    Skomentuj 0
    Dotychczasowe starty Martina Fourcade'a w biegach narciarskich nie przyniosły sukcesu, ale Francuz ma zamiar w większym stopniu niż dotąd postawić na tę dyscyplinę!
    Skomentuj 0
    Rozpoczęły się kolejne mecze fazy play-off w hokeju mężczyzn. Czesi grają ze Słowakami, a Łotysze ze Szwajcarami.
    Skomentuj 0
    Bardzo podoba nam się postawa Gusa :)
    Skomentuj 0
    Koniec drugiego ślizgu - na czele osady z Ameryki Północnej. Oto kolejność: 1. USA I, 2. Kanada I, 3. USA II.
    Skomentuj 0
    Kanada I na czele, drugie miejsce USA II, trzecie Belgia I. Do końca jeszcze tylko osada USA I.
    Skomentuj 0
    Kanadyjczyk najlepszy w eliminacjach halfpipe. Czekamy na finał.
    Skomentuj 0
    Sporo zmian u bobsleistek: prowadzą Niemcy I, dalej Holandia I i Rosja I. Do końca drugiego ślizgu jeszcze cztery osady.
    Skomentuj 0
    Rosja I objęła prowadzenie w rywalizacji bobsleistek.
    Skomentuj 0
    W Norwegii burza...
    Skomentuj 0
    Dziewięć dwójek ma już za sobą drugi przejazd. Na czele bobsleistki z trzeciej osady USA.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Australijki na czele rywalizacji bobsleistek.
    Skomentuj 0
    Rozpoczął się drugi ślizg bobslejowych dwójek kobiet.
    Skomentuj 0
    Wracamy jeszcze do meczu hokejowego pań o piąte miejsce:
    Skomentuj 0
    W Soczi nie dzieje się w tej chwili nic. O bobsleistkach już przed chwilą wspomnieliśmy, a o 18 przyjdzie czas na rozpoczęcie meczów hokejowych, a o 18:30 finału halfpipe mężczyzn.
    Skomentuj 0
    O 17:20 początek drugiego ślizgu bobsleistek.
    Skomentuj 0
    Bobsleje: Pierwszy przejazd mają za sobą żeńskie dwójki. Prowadzą Amerykanki.
    Skomentuj 0
    Zakończyły się kwalifikacje narciarskiego halfpipe'u. W gronie dwunastu finalistów jest trzech Nowozelandczyków, Francuzów, Kanadyjczyków, dwóch Amerykanów oraz Fin.
    Skomentuj 0
    Liczba 62 "prześladuje" pilota bobslejowego Stevena Holcomba.
    Skomentuj 0
    Oto wyniki biegu na 10000 m panczenistów:
    Skomentuj 0
    Łyżwiarstwo szybkie: Jorrit Bergsma mistrzem olimpijskim! Faworyzowany Sven Kramer do zwycięzcy stracił 4,58 sek. i zdobył srebrny medal. Na najniższym stopniu podium stanął Bob de Jong. Całe podium dla Pomarańczowych!
    Skomentuj 0
    Na dwa okrążenia przed metą Kramer traci do Bergsmy 0,79 sek.
    Skomentuj 0
    Na 2 kilometry przed metą przewaga Kramera wynosi już tylko 1,79 sek.
    Skomentuj 0
    Po 6400 metrach Kramer ma ponad 3,5 sek. przewagi nad Bergsmą.
    Skomentuj 0
    W ostatniej parze pobiegną Holender Sven Kramer i Koreańczyk Seung Hoon Lee.
    Skomentuj 0
    Czas Bergsmy to 12:44,45. Jest to nowy rekord olimpijski.
    Skomentuj 0
    Łyżwiarstwo szybkie: Bergsma jest nowym liderem. Holender ma już zapewniony medal. Jego czas był o aż o blisko 23 sekundy lepszy niż rezultat osiągnięty przez de Jonga.
    Skomentuj 0
    Jedną z polskich nadziei olimpijskich były polskie biathlonistki. Do tej pory żadna z nich nie stanęła na podium, a ostatnią szansę na dobry występ mają w biegu sztafetowym.
    Skomentuj 0
    W Adler Arenie dobiegła przerwa na czyszczenie lodu. Przed nami dwie ostatnie pary w biegu na 10000 metrów. W szóstym duecie pojadą Holender Jorrit Bergsma i Belg Bart Swings.
    Skomentuj 0
    Do ciekawej sytuacji doszło w turniejach hokejowych. Zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród kobiet na czele klasyfikacji strzelców jest rodzeństwo Kessel.
    Skomentuj 0
    Short Track: We wtorek rozegrano biegi eliminacyjne w biegu na 500 metrów mężczyzn.
    Skomentuj 0
    Łyżwiarstwo szybkie: W piątej parze lepszy był de Jong, który został nowym liderem. Holender był o 7 sekund lepszy od Beckerta. Z kolei Baumgaertner był zaledwie o sekunde szybszy od Polaka. Druszkiewicz zajmuje 10. miejsce.
    Skomentuj 0
    Zakończył się pierwszy przejazd kwalifikacyjny w rywalizacji narciarskiego halfpipe'u. Prowadzi Kanadyjczyk Justin Dorey.
    Skomentuj 0
    Hokej: W meczu kobiet Finki pokonały Rosjanki 4:0.
    Skomentuj 0
    Hokej: Rosjanie w dwóch ostatnich minutach strzelili dwie bramki i wygrali 4:0.
    Skomentuj 0
    W piątej parze rywalizują Holender Bob de Jong i Niemiec Alexej Baumgaertner.
    Skomentuj 0
    Łyżwiarstwo szybkie: Beckert jest nowym liderem rywalizacji na 10000 metrów. Druszkiewicz jest ósmy.
    Skomentuj 0
    Hokej: Finki idą za ciosem. W meczu przeciwko Rosjankom prowadzą już 4:0.
    Skomentuj 0
    Po przerwie na czyszczenie lodu do rywalizacji wracają panczeniści. W czwartej parze pojadą Kazach Dmitrij Babenko i Niemiec Patrick Beckert.
    Skomentuj 0
    Od 14:45 trwają kwalifikacje narciarskiego halfpipe'u. W konkurencji tej nie biorą udziału Polacy.
    Skomentuj 0
    Hokej: Po dwóch tercjach Rosjanie prowadzą z Norwegami 2:0. Z kolei w meczu kobiet Finki prowadzą z Rosjankami również 2:0.
    Skomentuj 0
    Hokej: Na niespełna trzy minuty przed końcem drugiej tercji Rosjanie podwyższyli wynik meczu z Norwegami na 2:0. Bramkę strzelił Ilja Kowalczuk.
    Skomentuj 0
    Łyżwiarstwo szybkie: Trzecia para ukończyła bieg na 10000 metrów. Liderem nadal jest Nowozelandczyk Shane Dobbin. Druszkiewicz zajmuje szóste miejsce.
    Skomentuj 0
    Rozwiązywaliście już nasz dzisiejszy quiz? Jeśli nie to zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy na temat igrzysk w Soczi.
    Skomentuj 0
    Łyżwiarstwo szybkie: W drugiej parze pobiegli Nowozelandczyk Shane Dobbin i Niemiec Moritz Geisreiter. Obaj byli lepsi niż Polak i zajmują obecnie pierwsze i drugie miejsce. Druszkiewicz jest czwarty.
    Skomentuj 0
    Hokej: W czwartej minucie drugiej tercji Alexander Radulow strzelił bramkę na 1:0 dla Rosji.
    Skomentuj 0
    Powróćmy jeszcze do Zbigniewa Bródki. Polak zdobył złoty medal igrzysk w czasie szkolenia podnoszącego jego kwalifikacje zawodowe.
    Skomentuj 0
    Sebastian Druszkiewicz musiał uznać wyższość Amerykanina Patricka Meeka. Przegrał z nim o ponad 16,5 sek. Jego czas to 13:45,31. Do zakończenia rywalizacji panczenistów pozostało sześć par.
    Skomentuj 0
    Jewgienij Pluszczenko wystartował w Soczi z urazem kręgosłupa. Rosyjski łyżwiarz figurowy miał walczyć o medal wśród solistów, lecz nie przystąpił do rywalizacji.
    Skomentuj 0
    Hokej: W meczu kobiet Finki podwyższają prowadzenie w meczu z Rosjankami. Obecnie jest 2:0 dla Skandynawek.
    Skomentuj 0
    O 14:00 rozpoczął się bieg na 10000 metrów panczenistów. W pierwszej parze biegnie Sebastian Druszkiewicz.
    Skomentuj 0
    Hokej na lodzie kobiet: Rosja - Finlandia 0:1. Bramkę zdobyła Linda Valimaki.
    Skomentuj 0
    Hokej na lodzie mężczyzn: Rosja - Norwegia 0:0 po czternastu minutach pierwszej tercji.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Szczegóły i wyniki dzisiejszej rywalizacji kombinatorów norweskich w naszej relacji:
    Skomentuj 0
    O godzinie 14 rozpocznie się bieg łyżwiarzy szybkich na 10 kilometrów. Wystąpi w nim Sebastian Druszkiewicz. Najlepsze miejsce z Polaków w tej konkurencji na igrzyskach olimpijskich wywalczył Jaromir Radke. W 1994 roku był piąty. Oto jego bieg z polskim komentarzem:
    Skomentuj 0
    Trwa też mecz hokeja na lodzie kobiet, w którym rywalizują Rosjanki oraz Finki. Zwycięski zespół zajmie piąte miejsce w klasyfikacji końcowej, przegrany zaś - szóste. Po czterech minutach pierwszej tercji jest 0:0.
    Skomentuj 0
    Charlotte Kalla nie wystąpi w jutrzejszym sprincie drużynowym:
    Skomentuj 0
    Hokej na lodzie mężczyzn: Rozpoczął się mecz Rosja - Norwegia. Stawką tego spotkania jest awans do 1/4 finału.
    Skomentuj 0
    Maciej Kot i Jan Ziobro podsumowali konkursy skoków narciarskich na igrzyskach olimpijskich w Soczi:
    Skomentuj 0
    Joergen Graabak po skokach plasował się na szóstej pozycji. Co ciekawe, w pierwszym konkursie ten zawodnik nie startował. Wtedy wystąpił Mikko Kokslien, który nie uczestniczył w dzisiejszej rywalizacji.
    Skomentuj 0
    Adam Cieślar zajął 37. miejsce. W pierwszym konkursie Polak był 39.
    Skomentuj 0
    Czołową dziesiątkę zamknął najlepszy w skokach - Eric Frenzel.
    Skomentuj 0
    Bjoern Kircheisen tuż za podium.
    Skomentuj 0
    Norwegowie najlepsi w kombinacji norweskiej. Wygrał Joergen Graabak. Srebrny medal wywalczył Magnus Moan, a brązowy - Fabian Riessle.
    Skomentuj 1
    • Nyctereutes Zgłoś komentarz
      Prawdę mówiąc nie wiem jaki inteligent wymyślił, by ostatnie kilkaset metrów przebiegało bardzo poskręcaną i szeroką na 3m trasą. Zawsze w biegach powinna być ta ostatnia szeroka i
      Czytaj całość
      długa prosta, a tak mieliśmy trochę losowości.
      Bjoern Kircheisen atakuje.
      Skomentuj 0
      Po 7,5 km na czele grupa dziesięciu zawodników.
      Skomentuj 0
      Po 6,5 km: 1. Gruber, 2. Graabak, 3. Moan. Razem biegnie dziewięciu zawodników.
      Skomentuj 0
      Więcej o medalistach z poprzednich igrzysk w poniższym tekście.
      Skomentuj 0
      Cztery lata temu triumfował Bill Demong. Drugi był inny reprezentant USA - Johnny Spillane. Zawodnik ten zakończył już karierę. Brąz w Vancouver wywalczył Bernhard Gruber.
      Skomentuj 0
      Po pięciu kilometrach: 1. Moan, 2. Gruber, 3. Chappuis, 4. Kircheisen, 5. Graabak.
      Skomentuj 0
      Wczoraj nie było jeszcze pewne, czy Eric Frenzel wystąpi w rywalizacji kombinatorów na dużej skoczni:
      Skomentuj 0
      Do biegu nie przystąpili Todd Lodwick, który po skokach był 30., a także Taihei Kato. Amerykanin wycofał się również w środę. Japończyk zaliczył dziś upadek na skoczni.
      Skomentuj 0
      Po pierwszej pętli, czyli po 2,5 km, na prowadzeniu znajduje się Magnus Moan - siódmy po skokach.
      Skomentuj 0
      Po 1,5 km biegu do kombinacji: 1. Frenzel, 2. Klemetsen, 3. Gruber, 4. Chappuis, 5. Watabe.
      Skomentuj 0
      Z trzecim numerem biegnie Bernhard Gruber, a z jedenastym - Bjoern Kircheisen. Ci zawodnicy nie uczestniczyli w środowej rywalizacji na średniej skoczni. Gruber zastąpił Wilhelma Denifla, a Kircheisen - Tino Edelmanna.
      Skomentuj 0
      Rozpoczął się bieg do kombinacji norweskiej. Jako pierwszy ruszył najlepszy w skokach narciarskich - Eric Frenzel.
      Skomentuj 0
      Wracamy jeszcze do short-tracku kobiet. W sztafecie zdyskwalifikowane zostały Chinki, które wygrały tę konkurencję w 2010 roku. Skład złotych medalistek - Koreanek - w poniższym newsie.
      Skomentuj 0
      Curling mężczyzn: Wielka Brytania - Norwegia 6:5 w spotkaniu barażowym, którego stawką był awans do półfinału. W 1/2 Brytyjczycy zmierzą się ze Szwedami, a Chińczycy będą rywalizować z Kanadyjczykami.
      Skomentuj 0
      Szczegóły i wyniki rywalizacji biathlonistów ze startu wspólnego:
      Skomentuj 0
      Maria Komissarowa, która upadła w sobotę na treningu skicrossu, dziś przeszła operację. Więcej na ten temat w poniższym tekście.
      Skomentuj 0
      Martin Fourcade zajął dziś drugie miejsce. Cztery lata temu Francuz również zdobył srebro.
      Skomentuj 0
      Bieg masowy biathlonistów na 15 kilometrów odbył się trzeci raz w historii zimowych igrzysk olimpijskich. W 2006 roku wygrał Michael Greis. Drugi był Tomasz Sikora, a trzeci - Ole Einar Bjoerndalen. Oto ten bieg z polskim komentarzem:
      Skomentuj 0
      Jewgienij Ustiugow, obrońca mistrzowskiego tytułu, zakończył rywalizację na 19. miejscu. Ole Einar Bjoerndalen uplasował się na 22. pozycji.
      Skomentuj 0
      Ondrej Moravec stracił 13 sekund do złotego i srebrnego medalisty.
      Skomentuj 0
      42:29.1 - to czas zarówno Norwega, jak i Francuza.
      Skomentuj 0
      Emil Hegle Svendsen złotym medalistą w biathlonowym biegu masowym mężczyzn na 15 kilometrów. Taki sam czas uzyskał Martin Fourcade. Brąz wywalczył Ondrej Moravec.
      Skomentuj 1
      • niktxxx Zgłoś komentarz
        No, gdyby przegrał Svendsen, to dopiero byłoby ciekawie. Ta wyciągnięta noga Francuza mogła oszukać Norwega...
        Jakov Fak traci do tej trójki 25 sekund.
        Skomentuj 0
        Po 13,8 km: 1. Svendsen, 2. Fourcade, 3. Moravec.
        Skomentuj 0
        Maciej Jodko o dzisiejszej rywalizacji w snowcrossie:
        Skomentuj 0
        Fourcade, Moravec i Svendsen będą walczyć o medale. Bjoerndalen zaliczył cztery pudła.
        Skomentuj 0
        Biathlon: Za chwilę rozpocznie się czwarte, ostatnie strzelanie w biegu masowym mężczyzn.
        Skomentuj 0
        Biathlon: Moravec prowadzi po 10,8 km.
        Skomentuj 0
        Short-track: Korea Południowa najlepsza w sztafecie kobiet na 3000 metrów. Zawodniczki z tego kraju wygrały tę konkurencję piąty raz w historii igrzysk olimpijskich. Poprzednio były najlepsze w latach: 1994, 1998, 2002 i 2006. Drugie miejsce zajęły Kanadyjki, a trzecie - Włoszki.
        Skomentuj 0
        Emil Hegle Svendsen prowadzi po trzecim strzelaniu. Tuż za nim znajduje się Ondrej MoravecMartin Fourcade awansował już na trzecie miejsce, a Ole Einar Bjoerndalen - na czwarte. Wszyscy ci zawodnicy nie spudłowali podczas trzeciego strzelania.
        Skomentuj 0
        O 13:00 rozpocznie się bieg narciarski do kombinacji norweskiej. Wyniki skoków w poniższym newsie.
        Skomentuj 0
        Szesnasty po drugim strzelaniu jest Martin Fourcade, osiemnasty zaś - Ole Einar Bjoerndalen.
        Skomentuj 0
        Po drugim strzelaniu liderem jest Emil Hegle Svendsen. Drugą pozycję zajmuje Jean-Philippe Le Guellec, a trzeci - Jean Guillaume Beatrix. Jewgienij Garaniczew spadł na szóste miejsce.
        Skomentuj 0
        Po blisko pięciu kilometrach liderem jest Garaniczew. W czołowej grupie jest trzynastu zawodników. Z dalszej rywalizacji zrezygnował Simon Fourcade.
        Skomentuj 0
        Biathloniści rywalizują w gęsto padającym śniegu. Po pierwszym strzelaniu liderem jest Anton Szipulin, drugi jest Emil Hegle Svendsen. Fourcade pomylił się raz, a Bjoerndalen zaliczył dwa pudła.
        Skomentuj 0
        Na pierwszym punkcie kontrolnym na prowadzeniu są Norwedzy.
        Skomentuj 0
        Ruszyli! Pierwotnie bieg masowy miał zostać rozegrany w niedzielę. Polacy w tej konkurencji nie startują.
        Skomentuj 0
        Biathloniści szykują się już do startu.
        Skomentuj 0
        Łyżwiarstwo szybkie: W biegu drużynowym kobiet jedną z naszych zawodniczek będzie Natalia Czerwonka.
        Skomentuj 0
        Japończycy w konkursie drużynowym zdobyli brązowy medal.
        Skomentuj 0
        Zwycięzca konkursu skoków w kombinacji norweskiej skoczył 139,5 metra. Czy Eric Frenzel mógłby na równi rywalizować z innymi skoczkami?
        Skomentuj 0
        Kombinacja norweska: Zakończył się konkurs skoków do kombinacji norweskiej. Zwyciężył Eric Frenzel, który do biegu wyruszy 8 sekund wcześniej niż drugi zawodnik. 32. miejsce zajął Adam Cieślar. Jego strata to 2 minuty i 5 sekund.
        Skomentuj 0
        Biathlon: Rozpoczęcie biegu masowego mężczyzn zostało przesunięte o 15 minut. Start zaplanowano na godz. 11:45.
        Skomentuj 0
        W snowcrossie nasi reprezentanci odpadli już w pierwszych biegach. Mateusz Ligocki do końca walczył o wyjazd na igrzyska, a stan jego zdrowia nie jest najlepszy.
        Skomentuj 0
        Nie milkną echa wczorajszego konkursu drużynowego skoków narciarskich, w którym Polacy zajęli 4. miejsce.
        Skomentuj 0
        Hokej: Zakończył się też mecz pomiędzy Słoweńcami i Austriakami. Wynik bez zmian, 4:0 dla Słowenii.
        Skomentuj 0
        Hokej: Zakończył się mecz kobiet pomiędzy reprezentacjami Niemiec i Japonii. Górą były Niemki, które wygrały 3:2.
        Skomentuj 0
        Hokej: Słoweńcy prowadzą z Austriakami już 4:0.
        Skomentuj 0
        Narciarstwo alpejskie: Zarówno Maryna Gąsienica-Daniel , jak i Karolina Chrapek ukończyły drugi przejazd. Pierwsza z nich sklasyfikowana jest na 32. miejscu, a Chrapek zajmuje 33. lokatę.
        Skomentuj 0
        Hokej: Niemki prowadzą z Japonkami 3:2. Z kolei w meczu Słoweńców z Austriakami nadal jest 3:0.
        Skomentuj 0
        Short Track: Patrycja Maliszewska w swoim biegu eliminacyjnym w wyścigu na 1000 metrów była druga i uzyskała awans do ćwierćfinałów, które odbędą się w piątek.
        Skomentuj 0
        Narciarstwo alpejskie: Złoty medal w slalomie gigancie zdobyła Tina Maze, srebro Anna Fenninger a brąz Viktoria Rebensburg. Do zakończenia rywalizacji pozostało ponad 40 alpejek, lecz żadna z nich nie jest w stanie zagrozić najlepszym zawodniczkom. W gronie tym są m.in. Maryna Gąsienica-Daniel i Karolina Chrapek.
        Skomentuj 0
        W slalomie gigancie na prowadzeniu jest Niemka Viktoria Rebensburg.
        Skomentuj 0
        Narciarstwo alpejskie: Nową liderką jest reprezentantka Francji Anemone Marmottan.
        Skomentuj 0
        Kombinacja norweska: Adam Cieślar oddał swój skok w konkursie kombinatorów na dużej skoczni. Polak wylądował na 122. metrze i obecnie jest piąty. W przeliczeniu na czas, do lidera traci minutę i 18 sekund.
        Skomentuj 0
        Bardzo dobry drugi przejazd Szwajcarki Lary Gut, która jest nową liderką, a nad Francuzką ma 1,24 sek. przewagi.
        Skomentuj 0
        Nową liderką slalomu gigantu jest Francuzka Anne-Sophie Barthet.
        Skomentuj 0
        W drugim przejeździe slalomu gigantu rywalizowało już siedem zawodniczek. Prowadzi Francesca Marsaglia. Polki wystartują z 35. i 36. numerem.
        Skomentuj 0
        Hokej: Niemki prowadzą z Japonkami już 3:1.
        Skomentuj 0
        Narciarstwo alpejskie: Warunki na stoku są już lepsze. Na trasę wyruszyła pierwsza zawodniczka.
        Skomentuj 0
        Hokej: W trzeciej minucie drugiej tercji Słoweńcy powiększyli swoje prowadzenie nad Austriakami. Obecnie jest 3:0.
        Skomentuj 0
        Pogoda w Soczi znów sprawia problemy. Z powodu mgły i śnieżnej aury drugi przejazd slalomu gigantu kobiet został przesunięty o kilka minut.
        Skomentuj 0
        Zdaniem Hannu Lepistoe Polacy w konkursie drużynowym pokazali się z niezłej strony.
        Skomentuj 0
        Hokej: Bramka dla Niemek, które prowadzą z Japonkami 2:1.
        Skomentuj 0
        Hokej: Rozpoczęły się 2. tercje spotkań Niemcy-Japonia (kobiety, 1:1) oraz Słowenia-Austria (mężczyźni, 2:0).
        Skomentuj 0
        Tradycyjnie już zapraszamy na nasz poranny quiz olimpijski.
        Skomentuj 1
        Kombinacja norweska: Dziś o olimpijskie medale powalczą też zimowi dwuboiści, w tym Adam Cieślar.
        Skomentuj 0
        W tej chwili w Soczi oprócz meczów hokeja na lodzie nie jest rozgrywana żadna inna konkurencja. Wkrótce, bo o godzinie 10:00 ma rozpocząć się drugi przejazd pań w slalomie gigancie, a nieco później rywalizacja w short tracku z udziałem Patrycji Maliszewskiej.
        Skomentuj 0
        Łyżwiarstwo szybkie: Dziś w Adler Arenie zaplanowano wyścig panczenistów na 10 000 metrów. Na liście startowej widnieje nazwisko jednego Polaka - Sebastiana Druszkiewicza. Początek zawodów przewidziano na godzinę 14:00.
        Skomentuj 1
        Radosław Majdan wierzy, że po olimpijskim sukcesie Zbigniewa Bródki w Polsce powstanie kryty tor do łyżwiarstwa szybkiego.
        Skomentuj 0
        Hokej: Z kolei w meczu Niemek z Japonkami mamy remis. 1:1! Azjatki nie zamierzają składać broni.
        Skomentuj 0
        Hokej: Słoweńcy powiększają swoją przewagę i prowadzą w meczu z Austrią już 2:0.
        Skomentuj 0
        Rozczarowania po 4. miejscu Polaków w konkursie drużynowym nie ukrywa Maciej Kot.
        Skomentuj 0
        Kazimierz Długopolski przyznaje, że dwa skoki nie wyszły reprezentacji Polski w konkursie drużynowym.
        Skomentuj 0
        Hokej: Niemki prowadzą z Japonkami 1:0. Trwa 1. tercja tego spotkania.
        Skomentuj 0
        Hokej: Anze Kopitar otwiera wynik! Słowenia 1:0 Austria!
        Skomentuj 0
        Infekcja dróg oddechowych przyczyną rezygnacji ze startu we wtorkowych zawodach znakomitej Niemki Marii Hoefl-Riesch.
        Skomentuj 0
        Hokej: Rozpoczęły się dwa niezwykle ciekawie zapowiadające się mecze. Słoweńcy rywalizują na tafli lodowej z reprezentantami Austrii, z kolei w turnieju kobiet Niemki walczą z Japonkami.
        Skomentuj 0
        Narciarstwo alpejskie: Tina Maze nie zawodzi i jest najbliżej zdobycia złotego medalu w slalomie gigancie. Polki - Maryna Gąsienica-Daniel oraz Karolina Chrapek zgodnie z przewidywaniami nie odegrały w pierwszym przejeździe żadnej poważnej roli.
        Skomentuj 0
        Short Track: Około godziny 10:30 w eliminacjach wyścigu na 1000 metrów wystąpi Patrycja Maliszewska. Polka jest jedyną reprezentantką naszego kraju na igrzyskach w Soczi w tej niezwykle widowiskowej dyscyplinie sportu.
        Skomentuj 0
        Tak przedstawia się plan wtorkowych startów Polaków w Soczi. Dziś na olimpijski medal nie mamy raczej co liczyć.
        Skomentuj 0
        Curling: Brytyjczycy po zaciętym boju pokonali 6:5 reprezentantów Norwegii.
        Skomentuj 0
        Snowboard: Warto zaznaczyć, że z powodu kontuzji w dzisiejszych zawodach nie wystartował broniący tytułu mistrza olimpijskiego z Vancouver Seth Wescott.
        Skomentuj 0
        Srebro dla Nikołaja Oljunina z Rosji, a skład podium uzupełnił Amerykanin Alex Deibold.
        Skomentuj 0
        Snowboard: Mistrzem olimpijskim na trasie snowcrossu dość niespodziewanie został Francuz Pierre Vaultier.
        Skomentuj 0
        Snowboard: Finał B dla Hiszpana Eguibara. Czas na walkę o medale!
        Skomentuj 0
        Biało-czerwoni w dalszym ciągu wyprzedzają takie zimowe potęgi, jak Austria i Szwecja. Warto zwrócić uwagę, że w Soczi ani jednego złotego medalu nie zdobyli jeszcze Włosi.
        Skomentuj 0
        Polacy nadal wysoko w tabeli medalowej po 10. dniu igrzysk olimpijskich w Soczi.

Klasyfikacja medalowa Soczi 2014 (pełna)