GOOOOOL!!! Kanada zdobywa złotą bramkę!!!!
Skomentuj 0
Wraz z zakończeniem dogrywki zakończyły się również czwartkowe konkurencje w Soczi. Dziękujemy za wspólne kibicowanie i zapraszamy na kolejną relację na żywo już w piątek od 9 rano.
Skomentuj 1
Marie-Philip Poulin najpierw wyrównała na 2:2, a następnie zdobyła złotą bramkę. Dwa gole strzeliła także dwa lata temu w finale w Vancouver. Kanadyjki w znacznej mierze właśnie jej zawdzięczają, że po raz czwarty z rzędu zostają mistrzyniami olimpijskimi.
Skomentuj 0
Do końca dogrywki jeszcze dwanaście i pół minuty.
Skomentuj 0
Dogrywka jest ciekawa i emocjonująca. Na razie nadal bez rozstrzygnięcia.
Skomentuj 0
Ataki z obu stron - najpierw próbowały Amerykanki, teraz Kanadyjki.
Skomentuj 0
  • Dogrywka trwa 20 minut. Każda bramka zakończy mecz zgodnie z zasadą "złotego gola". Jeśli bramek zabraknie będą rzuty karne!
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się dogrywka!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Czekamy na dogrywkę i wracamy jeszcze na chwilę do rywalizacji solistek.
    Skomentuj 0
    Koniec trzeciej tercji - remis 2:2! W ciągu ostatnich 4 minut Kanadyjki wyrównały. Teraz czas na przerwę, która potrwa 15 minut. Po niej rozpocznie się dogrywka - potrwa 20 minut, chyba że padnie gol, mający od razu znaczenie rozstrzygające.
    Skomentuj 0
    Goool! 54 sekundy do końca i Kanada wyrównała! Ale końcówka! z 0:2 na 2:2!!!
    Skomentuj 1
    Jeszcze minuta i 14 sekund.
    Skomentuj 0
    Kanadyjki blisko wyrównania, ale bramki nie ma. Niespełna dwie minuty do końca.
    Skomentuj 0
    Goool! Trzy i pół minuty do końca i Kanadyjki zdobywają bramkę! Końcówka nabiera rumieńców! Już tylko 2:1!
    Skomentuj 0
    Sześć minut do końca meczu. Nadal 2:0.
    Skomentuj 0
    Więcej o rywalizacji w narciarskim halfpipe:
    Skomentuj 0
    Finał hokeistek to ostatnia trwająca dziś konkurencja w Soczi. USA wciąż na prowadzeniu 2:0. Do końca nieco ponad dziewięć minut.
    Skomentuj 0
    Adelina Sotnikowa mistrzynią olimpijską! Złoto w rywalizacji solistek trafia w ręce Rosjanki, która uzyskała łączną notę 224,59. Broniąca tytułu z Vancouver Koreanka Yuna Kim zakończyła występ z notą 219,11. Brąz dla Caroliny Kostner z Włoch - 216,73. Sklasyfikowano dwadzieścia cztery łyżwiarki.
    Skomentuj 0
    Bramka! 2:0! Amerykanki zbliżają się do złotych medal! Do końca wciąż jednak jeszcze przeszło siedemnaście i pół minuty.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęła się trzecia tercja meczu Kanada-USA.
    Skomentuj 0
    Adelina Sotnikowa już na pewno z medalem, podobnie Carolina Kostner! Do końca już tylko jedna solistka, prowadząca po wczorajszej części rywalizacji Yuna Kim, obrończyni tytułu mistrzyni olimpijskiej.
    Skomentuj 0
    Czekamy na ostatnią tercję hokejowego finału.
    Skomentuj 0
    Adelina Sotnikowa prowadzi wśród łyżwiarek. Jeszcze trzy mają przed sobą program dowolny.
    Skomentuj 0
    Zakończyła się właśnie druga tercja meczu USA-Kanada. Amerykanki prowadzą 1:0.
    Skomentuj 0
    Koniec rywalizacji w finale narciarskiego halfpipe kobiet! Złoty medal dla Maddie Bowman z USA, srebro dla Marie Martinod z Francji, a brąz dla Ayany Onozuki z Japonii!
    Skomentuj 0
    Carolina Kostner objęła prowadzenie wśród solistek. Jeszcze cztery łyżwiarki.
    Skomentuj 0
    W drugim przejeździe żadna z zawodniczek nie poprawiła jak na razie noty Maddie Bowman, która miała najlepszą notę w pierwszym przejeździe halfpipe. Amerykanka coraz bliżej złota, bo ma jeszcze przed sobą drugi przejazd.
    Skomentuj 0
    Gol!!! 1:0 dla USA! Meghan Duggan zdobyła bramkę pięknym strzałem! Czternasty strzał Amerykanek w tym meczu przyniósł bramkę!
    Skomentuj 0
    Minęła połowa drugiej tercji meczu USA-Kanada, a wynik wciąż 0:0
    Skomentuj 0
    W narciarskim halfpipe toczy się już drugi przejazd. Po pierwszym na czele Maddie Bowman z USA.
    Skomentuj 0
    Do końca rywalizacji solistek pozostało już tylko sześć zawodniczek. Wciąz na czele dwie Japonki.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęła się już druga tercja meczu Kanada-USA.
    Skomentuj 0
    Mao Asada wciąż prowadzi w programie dowolnym solistek.
    Skomentuj 0
    Konrad Niedźwiedzki przed piątkową rywalizacją:
    Skomentuj 0
    Rozpoczął się już finał rywalizacji kobiet w narciarskim halfpipe.
    Skomentuj 0
    Koniec pierwszej tercji meczu finałowego Kanada-USA. Wynik to 0:0.
    Skomentuj 0
    Trener Krzysztof Niedźwiedzki uważa, że przepisy w drużynowej rywalizacji w łyżwiarstwie szybkim nie są sprawiedliwe.
    Skomentuj 0
    Trwa mecz USA-Kanada, do końca pierwszej tercji siedem i pół minuty. Wynik to 0:0.
    Skomentuj 0
    Wznowiona została rywalizacja solistek.
    Skomentuj 0
    Powoli myślimy już o sobotnim biegu na 30 kilometrów. Oto krótka historia tej konkurencji:
    Skomentuj 0
    Półmetek rywalizacji solistek. Trwa przerwa.
    Skomentuj 0
    Finał USA-Kanada rozpoczęty! W Nagano wygrały Amerykanki, w Salt Lake City, Turynie i Vancouver Kanadyjki. Kto wygra dziś?
    Skomentuj 0
    Hokeistki wychodzą na lód!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Mecz Kanada-USA, czyli finałowa rywalizacja pań w hokeju, już za kilka minut! Początek o 18:00.
    Skomentuj 0
    Murakami została zmieniona na prowadzeniu przez Mao Asadę, swoją rodaczkę.
    Skomentuj 0
    Kanako Murakami wciąż liderką. Najlepsze zawodniczki po programie skróconym wciąż jeszcze mają swoje występy przed sobą.
    Skomentuj 0
    Kanadyjki świętują.
    Skomentuj 0
    Kanako Murakami jest liderką w rywalizacji solistek.
    Skomentuj 0
    W tej chwili w Soczi trwa tylko rywalizacja solistek. Powoli czekamy już na godzinę 18, gdy rozpocznie się finał hokeja kobiet.
    Skomentuj 0
    Dobiegły końca kwalifikacje kobiet w narciarskim halfpipe. Najlepszy wynik uzyskała Marie Martinod z Francji. Na starcie stanęły dwadzieścia trzy zawodniczki, dwanaście najlepszych wystąpi w finale.
    Skomentuj 0
    W rywalizacji drużynowej w łyżwiarstwie szybkim liczymy na Polaków.
    Skomentuj 0
    Wracamy jeszcze do meczu o brąz w hokeju pań:
    Skomentuj 0
    W tej chwili w Soczi toczą się dwie konkurencje - rywalizacja solistek w programie dowolnym oraz kwalifikacje w narciarskim halfpipe kobiet.
    Skomentuj 0
    Koniec finału curlingu kobiet! Wynik nie uległ już zmianie - Kanada wygrała 6:3! Kanadyjki mają więc złote medale, Szwedzki srebrne, a brązowe Brytyjki.
    Skomentuj 0
    W rywalizacji łyżwiarek-solistek w prowadzi dowolnym prowadzi w tej chwili Gabrielle Daleman z Kanady.
    Skomentuj 0
    Curling: Odpowiedziały niedokładnie. Dwa punkty dla Kanadyjek! Reprezentantki Kraju Klonowego Liścia przed ostatnim endem meczu prowadzą 6:3.
    Skomentuj 0
    Curling: Genialne zagranie Kanadyjek w 9. endzie. Jak odpowiedzą Szwedki?
    Skomentuj 0
    Ole Einar Bjoerndalen w komisji zawodniczej MKOl-u.
    Skomentuj 0
    Curling: W turnieju mężczyzn o brąz powalczą jutro Szwedzi z Chińczykami, z kolei o złoto rywalizować będą Kanadyjczycy z Brytyjczykami.
    Skomentuj 0
    Curling: 8. end dla Kanadyjek i to one są w tej chwili bliżej złotego medalu. Szwedki przegrywają 3:4 z reprezentantkami Kraju Klonowego Liścia, ale do zakończenia meczu pozostały jeszcze dwa endy.
    Skomentuj 0
    Po wczorajszym dniu przewaga broniącej tytułu mistrzyni olimpijskiej Azjatki nad faworytką gospodarzy - Adeliną Sotnikową jest naprawdę niewielka.
    Skomentuj 0
    Łyżwiarstwo figurowe: Oprócz curlingu i narciarstwa dowolnego w Soczi odbywa się też program dowolny łyżwiarek figurowych. Czy Koreanka Yuna Kim utrzyma prowadzenie w zawodach i zdobędzie złoty medal? Przekonamy się już niebawem.
    Skomentuj 0
    Curling: Trwa 8. end meczu Kanadyjek ze Szwedkami. Na tablicy wyników mamy rezultat 3:3.
    Skomentuj 0
    Łyżwiarstwo szybkie: Polacy w ćwierćfinale wyścigu drużynowego zmierzą się z Norwegami. Zdaniem Zbigniewa Bródki receptą na sukces biało-czerwonych powinny być jak najdokładniejsze zmiany. Mistrz olimpijski na 1500 metrów do zawodów przystąpi w szczęśliwych dla niego płozach.
    Skomentuj 0
    Curling: Tym czasem trwa niezwykle zacięty bój o złoty medal w turnieju curlingowym kobiet. Szwedki odrobiły straty i po 7. endach remisują 3:3 z reprezentantkami Kanady.
    Skomentuj 0
    Po raz pierwszy na igrzyskach olimpijskich w wyścigu drużynowym wystąpią też Polacy. Biało-czerwoni w Soczi wystartują w składzie: Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki oraz Jan Szymański.
    Skomentuj 0
    W Vancouver złoto w biegu drużynowym pań zdobyły Niemki, srebro Japonki, a brąz Polki, które jechały w składzie Luiza Złotkowska, Katarzyna Bachleda-Curuś oraz Katarzyna Woźniak - ta ostatnia tym razem jest rezerwową.
    Skomentuj 0
    Łyżwiarstwo szybkie: Głównymi faworytkami do zwycięstwa są Holenderki, które niespodziewanie nie wywalczyły jeszcze żadnego olimpijskiego krążka w tej konkurencji.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka oraz Luiza Złotkowska będą w piątek walczyć o awans do półfinału wyścigu drużynowego.
    Skomentuj 0
    Nie tylko Charlotte Kalla zmaga się z drobnymi problemami zdrowotnymi. Chory jest też Francuz Martin Fourcade.
    Skomentuj 0
    Przypomnijmy, że skoczkowie po igrzyskach w Soczi nie mają zbytnio czasu na odpoczynek. Już 25-26 lutego do szwedzkiego Falun znów zawita Puchar Świata.
    Skomentuj 0
    Kamil Stoch przekonuje, że dwa złota olimpijskie nie zmienią go, a gdyby stało się inaczej, to "prosi o informację zwrotną".
    Skomentuj 0
    W Soczi na dobre zakończyła się już olimpijska rywalizacja w skeletonie, sankach, kombinacji norweskiej i skokach narciarskich.
    Skomentuj 0
    Polskim skoczkom trudno zapomnieć o 4. lokacie w zawodach drużynowych. Zapraszamy do wywiadu z Janem Ziobro, który przekonuje, że biało-czerwoni wyciągnęli wnioski z igrzysk w Soczi.
    Skomentuj 0
    Były reprezentant Polski Wiesław Jobczyk chciałby zobaczyć w finale Szwedów i Kanadyjczyków.
    Skomentuj 0
    Hokej: Na jutro zaplanowano elektryzująco zapowiadające się półfinały turnieju mężczyzn. Finowie zmierzą się ze Szwedami, a Kanadyjczycy powalczą z Amerykanami.
    Skomentuj 0
    Dziś w Soczi nie świeci słońce, a temperatura powietrza oscyluje obecnie w granicach 8. stopni Celsjusza.
    Skomentuj 0
    Curling: Trwa walka o złoty medal w turnieju kobiet. Po 4. endach bliżej zwycięstwa są Kanadyjki, które prowadzą ze Szwedkami 3:1.
    Skomentuj 0
    Narciarstwo dowolne: Rozpoczęły się kwalifikacje kobiet w narciarskim halfpipie. Na liście startowej widnieją nazwiska 23. zawodniczek.
    Skomentuj 0
    Hokej: Finał olimpijskiego turnieju kobiet pomiędzy Amerykankami i Kanadyjkami rozpocznie się o godzinie 18:00. Która z drużyn waszym zdaniem zdobędzie upragnione złoto?
    Skomentuj 0
    Szwajcarki dzięki ambicji i walecznej postawie cieszą się w hali Balszoj z wywalczenia brązowego medalu.
    Skomentuj 1
    • szakaluch Zgłoś komentarz
      Może to nie jest siła i szybkość jak u mężczyzn,ale technika niezgorsza:D
      Hokej: Szwedki już witały się z gąską, już były w ogródku, prowadząc po 2. tercjach meczu o brąz 2:0 z reprezentantkami Szwajcarii. Hokeistki z Kraju Helwetów zanotowały jednak fenomenalny "come back", strzelając w ostatniej części spotkania aż cztery gole! Szwajcaria 4:3 Szwecja!
      Skomentuj 0
      Hokej: Szwedki nie zamierzają się poddawać. Mamy 4:3 dla Szwajcarek.
      Skomentuj 2
      Hokej: Pusta bramka i 4:2 dla Szwajcarek! Niesamowita 3. tercja w wykonaniu "Helwetek"!
      Skomentuj 0
      Jutro w ćwierćfinale na 1000 metrów wystąpi w short tracku Patrycja Maliszewska, a na trasie ski crossu walczyć będzie Karolina Riemen-Żerebecka. Oczy polskich kibiców zwrócone będą przede wszystkim na obiekt Laura, gdzie rozegrana zostanie biathlonowa sztafeta kobiet i na Adler Arenę, na której odbędą się ćwierćfinały i półfinały wyścigów drużynowych łyżwiarzy szybkich.
      Skomentuj 0
      W czwartek w Soczi Polacy nie startują w żadnej konkurencji, ale w piątek znów czekają nas emocje związane z występami naszych reprezentantów.
      Skomentuj 0
      Hokej: 5 minut do zakończenia 3. tercji. Czy Szwedki jeszcze się podniosą?
      Skomentuj 1
        Ależ remontada Szwajcarek:D z O-2 na 4-3,wspaniała postawa bramkarki szwajcarskiej Schelling:)
        Hokej: Niesamowity powrót Szwajcarek! Było 0:2, a jest 3:2 dla drużyny z Kraju Helwetów!
        Skomentuj 0
        Curling: Finał turnieju kobiet nie będzie jednostronny. Szwedki remisują 1:1 z Kanadyjkami po 2. endach tego spotkania.
        Skomentuj 0
        Curling: Kanadyjki po 1. endzie prowadzą ze Szwedkami 1:0.
        Skomentuj 0
        Hokej: Szwajcarki szaleją w hali Balszoj! Było 0:2, a po kapitalnym początku 3. tercji jest 2:2! Mecz o brązowy medal rozpoczyna się od nowa!
        Skomentuj 0
        Warto zwrócić uwagę, że w Soczi wciąż żadnego złotego medalu nie zdobyli Włosi, z kolei tylko dwa razy ze zwycięstw swoich reprezentantów mogli cieszyć się do tej pory kibice z Austrii i Szwecji.
        Skomentuj 0
        Po fantastycznym występie Francuzów na trasie ski crossu Kraj Trójkolorowych awansował w tabeli medalowej igrzysk na 9. miejsce kosztem reprezentacji Polski.

Klasyfikacja medalowa Soczi 2014 (pełna)

Skomentuj 0
        Hokej: Szwajcarki nie zamierzają składać broni! Bramkę kontaktową zdobyła właśnie Sara Benz. Mamy 1:2!
        Skomentuj 0
        Hokej: Rozpoczęła się trzecia, decydująca tercja spotkania o brązowy medal w turnieju hokeistek. Szwedki prowadzą ze Szwajcarkami 2:0.
        Skomentuj 0
        Curling: Trwa 1. end meczu o złoty medal w turnieju kobiet pomiędzy Szwedkami, a Kanadyjkami.
        Skomentuj 0
        Wielka rywalka Justyny Kowalczyk przed biegiem na 30 kilometrów stylem dowolnym ma poważne problemy z bezsennością. Mowa o przeziębionej Charlotte Kalli.
        Skomentuj 0
        Drugą bramkę dla Szwedek w 39. minucie spotkania, tuż przed końcem 2. tercji, zdobyła Erica Uden Johansson.
        Skomentuj 0
        Hokej: 2:0! Szwedki coraz bliżej brązowego krążka!
        Skomentuj 0
        W czwartek w Soczi odbędą się jeszcze zawody w halfpipie kobiet, program dowolny pań w łyżwiarstwie figurowym i wielki finał olimpijskiego turnieju hokeistek, w którym Kanadyjki zmierzą się z Amerykankami.
        Skomentuj 0
        Niestety podobnie jak w hokeju na lodzie, tak i w curlingu polscy kibice nie mogą dopingować naszych reprezentantów. Cel, jakim była kwalifikacja olimpijska na igrzyska w Soczi nie został zrealizowany, ale może uda się dokonać tej sztuki za cztery lata? Przypominamy nasz wywiad o sytuacji polskiego curlingu, przeprowadzony tuż po poprzedniej zimowej imprezie w Vancouver.
        Skomentuj 0
        Oslo, Ałma-Ata, a może Polska i Słowacja - gdzie waszym zdaniem odbędą się zimowe igrzyska olimpijskie 2022?
        Skomentuj 0
        Hokej: Szwedki są wyraźnie lepsze i pokazują, że kontrolują przebieg meczu.
        Skomentuj 0
        Curling: Przypomnijmy, że brąz po niezwykle zaciętym boju zdobyły dziś Brytyjki, które 6:5 pokonały reprezentantki Szwajcarii.
        Skomentuj 0
        Curling: O godzinie 14:30 ma rozpocząć się mecz o złoty medal w turnieju kobiet. Szwedki zmierzą się z Kanadyjkami.
        Skomentuj 0
        Hokej: Rozpoczęła się 2. tercja meczu o 3. miejsce Szwajcarek ze Szwedkami (0:1).
        Skomentuj 0
        To są na pewno moje ostatnie igrzyska olimpijskie - powiedział w wywiadzie dla TVP wielki Ole Einar Bjoerndalen.
        Skomentuj 0
        Przypominamy o naszym porannym quizie olimpijskim. Sprawdźcie, czy wystarczająco często odwiedzacie SportoweFakty.pl!
        Skomentuj 0
        Hokej: Tym czasem zakończyła się 1. tercja meczu Szwedek ze Szwajcarkami. Na tablicy wyników widnieje rezultat 1:0 dla reprezentantek Kraju Trzech Koron, które zasłużenie prowadzą w rywalizacji o brązowy medal.
        Skomentuj 0
        Niewykluczone, że Usain Bolt wystartuje w przyszłości na zimowych igrzyskach olimpijskich. Jamajski sprinter na razie chce skupić się jednak wyłącznie na bieżni.
        Skomentuj 0
        Bramkę dla Szwedek zdobyła Michelle Lowenhielm.
        Skomentuj 0
        Hokej: Błędy Szwajcarek we własnej tercji i mamy pierwszą bramkę w meczu o brąz. Szwedki bliżej medalu - prowadzą 1:0!
        Skomentuj 0
        Hokej: W meczu Szwedek ze Szwajcarkami nadal bezbramkowy remis.
        Skomentuj 0
        Karolina Riemen-Żerebecka liczy na poprawę swojego wyniku z igrzysk w Whistler, gdzie zajęła szesnaste miejsce.
        Skomentuj 0
        Dziś Francuzi zdominowali zawody mężczyzn w narciarskim ski crossie. W piątek na tej samej trasie o olimpijskie medale rywalizować będą panie i nasza jedyna reprezentantka w Soczi w narciarstwie dowolnym Karolina Riemen-Żerebecka.
        Skomentuj 0
        Oprócz hokeja na lodzie nie odbywa się obecnie w Soczi żadna inna konkurencja.
        Skomentuj 0
        Hokej: Tym czasem rozpoczął się mecz o brązowy medal w turnieju kobiet. Szwajcarki na tafli lodowej walczą właśnie ze Szwedkami.
        Skomentuj 0
        Przypominamy ciekawy wywiad z naszym "rodzynkiem" w short tracku.
        Skomentuj 0
        Patrycja Maliszewska z Juvenii Białystok powalczy w piątek o awans do najlepszej "ósemki". Polka nie jest jednak faworytką swojego ćwierćfinałowego biegu.
        Skomentuj 0
        Oto kompletne wyniki drużynowej rywalizacji kombinatorów norweskich:
        Skomentuj 0
        Oto medaliści kombinacji norweskiej:
        Skomentuj 0
        Złoty medal w kombinacji norweskiej zdobyli... Norwedzy. Srebro wywalczyli Niemcy, a brązowy krążek padł łupek Austriaków.
        Skomentuj 0
        Wszystko wskazuje na to, że kwestia medali w konkursie drużynowym kombinacji norweskiej rozstrzygnie się między Norwegami, Austriakami i Niemcami.
        Skomentuj 0
        Po dwóch odcinkach bez zmian. Prowadzą Norwedzy przed Niemcami i Austriakami. Mają oni prawie minutę i 20 sekund przewagi nad Francuzami.
        Skomentuj 0
        Na prowadzeniu w sztafetach kombinatorów norweskich nadal są Austriacy, Niemcy i Norwedzy.
        Skomentuj 0
        Po drugiej zmianie prowadzą Norwedzy, którzy mają minimalną przewagę nad Niemcami i Austriakami.
        Skomentuj 0
        Prowadząca trójka ma 27 sekund przewagi nad Francuzem.
        Skomentuj 0
        Na drugiej zmianie nadal liderami są Niemcy. Tuż za reprezentantem Niemiec biegnie Austriak i Norweg.
        Skomentuj 0
        Kombinacja norweska: O 12 rozpoczął się bieg sztafet na 5 kilometrów. Oto lista startowa:
        Skomentuj 0
        Curling: Brytyjki ostatni kamień umiejscowiły w centrum domu i zapewniły sobie brązowy medal igrzysk olimpijskich. Mecz o złoty medal rozpocznie się o 14:30, a zmierzą się w nim Szwedki i Kanadyjki. Wielka Brytania - Szwajcaria 6:5.
        Skomentuj 0
        Ostatni kamień będą mieć Brytyjki.
        Skomentuj 0
        Curling: Po dziewięciu partiach Szwajcarki remisują z Brytyjkami 5:5. O losach brązowego medalu rozstrzygnie ostatni end.
        Skomentuj 0
        Skicross: Całe podium dla Francuzów! Mistrzem olimpijskim został Jean Federic Chapuis. Drugi był Arnaud Bovolenta, a trzeci Jonathan Midol. Na jednym z zakrętów upadł Brady Leman i musiał zadowolić się czwartym miejscem.
        Skomentuj 0
        W małym finale, w którym zawodnicy rywalizowali o piąte miejsce, najlepszy był Egor Korotkow. Szóste miejsce zajął Filip Flisar, siódme Armin Niederer, a ósme Florian Eigler.
        Skomentuj 0
        Skicross: Zanim rozegrany zostanie olimpijski finał, przegrani w półfinałach rywalizować będą w małym finale.
        Skomentuj 0
        Curling: W ósmym endzie Brytyjki zdobyły dwa punkty i w meczu o brązowy medal prowadzą ze Szwajcarkami 5:4.
        Skomentuj 0
        W drugim półfinale najlepszy był Brady Leman. Drugi był Arnaud Bovolenta. W wielkim finale pojedzie trzech reprezentantów Francji i jeden Kanadyjczyk.
        Skomentuj 0
        W pierwszym półfinale awans do finału wywalczyli Jean Federic Chapuis i Jonathan Midol.
        Skomentuj 0
        Skicross: Oto obsada półfinałów:
        Skomentuj 0
        Skicross: Skład półfinalistów uzupełnili Brady Leman, Arnaud Bovolenta, Filip Flisar i Florian Eigler.
        Skomentuj 0
        Curling: Po siedmiu endach nadal jest 3:4 na korzyść Szwajcarek.
        Skomentuj 0
        Skicross: Awans do półfinałów wywalczyli Armin Niederer, Egor Korotkow, Jean Federic Chapuis i Jonathan Midol.
        Skomentuj 0
        Skicross: Oto obsada ćwierćfinałów:
        Skomentuj 0
        Curling: Po sześciu partiach wynik brzmi 4:3 dla Szwajcarek.
        Skomentuj 0
        Skicross: W dwóch ostatnich biegach 1/8 finału awans do dalszej fazy wywalczyli Filip Fisar, Florian Eigler, Didrik Bastian Juell i Andreas Schauer.
        Skomentuj 0
        Skicross: W szóstym biegu 1/8 finału najlepszy był John Eklund. Drugi był Arnaud Bovolenta, który nieznacznie wyprzedził jednego z faworytów - Michaela Forslunda.
        Skomentuj 0
        Skicross: Kolejnymi uczestnikami ćwierćfinałów są Jean Federic Chapuis, Jonathan Midol, Brady Leman i Thomas Fisher.
        Skomentuj 0
        Curling: Po pięciu endach Brytyjki remisują ze Szwajcarkami 3:3.
        Skomentuj 0
        Skicross: W trzecim biegu zwyciężył Andreas Matt, a awans do ćwierćfinału wywalczył również Jonas Devouassoux.
        Skomentuj 0
        Skicross: Zakończyły się dwa przejazdy 1/8 finału. Pewni udziału w ćwierćfinale są Victor Oehling Norberg, Egor Korotkow, Jouni Pellinen i Armin Niederer.
        Skomentuj 0
        Curling: Zakończył się czwarty end meczu pomiędzy Brytyjkami i Szwajcarkami. 3:1 prowadzą reprezentantki Szwajcarii.
        Skomentuj 0
        Oto więcej szczegółów dotyczących drużynowego konkursu skoków zaliczanego do kombinacji norweskiej.
        Skomentuj 0
        O 10:30 rozpocznie się pierwszy bieg 1/8 finału rywalizacji w skicrossie. Zwycięzcą kwalifikacji był Victor Oehling Norberg.
        Skomentuj 0
        Curling: Po trzech endach meczu o brązowy medal Szwajcarki prowadzą z Brytyjkami już tylko 2:1.
        Skomentuj 0
        We wtorek w biathlonowej sztafecie mieszanej wystąpił Krzysztof Pływaczyk. Polak nie był zadowolony ze swojego występu.
        Skomentuj 0
        W związku z wydarzeniami w Kijowie część sportowców z Ukrainy opuściła igrzyska.
        Skomentuj 0
        W Ice Cube Curling Center trwa mecz o brązowy medal igrzysk olimpijskich. Walczą o niego Brytyjki i Szwajcarki. Po dwóch endach jest 2:0 dla Szwajcarek.
        Skomentuj 0
        Zakończył się drużynowy konkurs skoków zaliczany do kombinacji norweskiej. Na półmetku rywalizacji najlepsi są Niemcy.
        Skomentuj 0
        Zakończyły się kwalifikacje skicrossu. 32 zawodników zostanie teraz rozstawionych według uzyskanych czasów. Pierwszy bieg 1/8 finału rozpocznie się o 10:30. Najlepszy czas w kwalifikacjach uzyskał Szwed Victor Oehling Norberg.
        Skomentuj 0
        Zapraszamy do rozwiązania kolejnej edycji naszego quizu olimpijskiego.
        Skomentuj 0
        Igrzyska olimpijskie dawno przestały być zabawą dla amatorów, a o medale często biją się milionerzy. W Soczi najbogatszą grupę stanowią hokeiści.
        Skomentuj 0
        W turnieju hokejowym Rosjanie odpadli już w ćwierćfinale. To dla gospodarzy igrzysk spore rozczarowanie, bowiem ich celem był olimpijski medal.
        Skomentuj 0
        Wróćmy na chwilę do sprintu drużynowego, w którym Polki zajęły piąte miejsce.
        Skomentuj 0
        Lauryn Williams, która we wtorek zdobyła srebrny medal w rywalizacji bobslejowych dwójek, jest piątą osobą na świecie, która w swoim dorobku stawała na podium zimowych i letnich igrzysk.
        Skomentuj 0
        Wczoraj swój trzynasty medal w karierze na zimowych igrzyskach zdobył Ole Einar Bjoerndalen. Tym samym Norweg przeszedł do historii.
        Skomentuj 0
        Z kolei o 9:00 rozpoczął się konkurs drużynowy kombinacji norwerskiej. Zawodnicy z dziewięciu krajów rywalizują na dużej skoczni.
        Skomentuj 0
        Od 8:45 trwają indywidualne przejazdy kwalifikacyjne w skicrossie. W konkurencji tej startuje 32 zawodników.