Zdjęcia obiegają sieć. Tak rywalka Świątek zareagowała na triumf

Elina Switolina wzniosła się na wyżyny i w meczu o półfinał wielkoszlemowego Wimbledonu pokonała w trzech setach Igę Świątek. Jej reakcja na triumf momentalnie skradła serca kibiców.

MB
Elina Switolina PAP/EPA / TOLGA AKMEN / Elina Switolina
Wtorek nie był zdecydowanie dniem Igi Świątek. Liderka światowego rankingu w popołudniowym starciu przeciwko Elinie Switolinie nie zaprezentowała pełni swoich możliwości i przegrała ćwierćfinał Wimbledonu 5:7, 7:6 (5), 2:6.

Ukrainka w trzecim secie grała jak natchniona i dała urwać Polce tylko dwa gemy. Pogromczyni Polki o finał zagra w czwartek z Marketą Vondrousova, która wyeliminowała wyżej notowaną Jessicę Pegulę.

Elina Switolina skradła show podczas meczu, a także po jego zakończeniu. Jej reakcja po zwycięstwie z Igą Świątek w mgnieniu oka obiegła internet.

Fotografie zbierają w mediach społecznościowych tysiące polubień. Nie brakuje także licznych gratulacji od fanów.

Poniżej można zobaczyć zdjęcia, opublikowane na Twitterze przez oficjalny profil Wimbledonu:

Djoković chce wielkiej zmiany na Wimbledonie. "To zrobiłoby różnicę"
Kontrowersje na Wimbledonie. Jest oficjalne stanowisko

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)