Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszych relacji na żywo ze spotkań z udziałem biało-czerwonych! Zapraszamy Państwa na nasze kolejne relacje z europejskich trawników. Dobranoc!
Skomentuj 3
Wtorek nie był udanym dniem dla naszych reprezentantów. Już po pierwszym spotkaniu z rywalizacji odpadli Urszula Radwańska, Jerzy Janowicz i Łukasz Kubot. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że w kolejnym tygodniu biało-czerwoni poprawią swoją grę na trawie, by do Wimbledonu przystąpić w nieco lepszym nastroju!
Skomentuj 0
Fatalny mecz w wykonaniu krakowianki, która przy własnym serwisie zdobyła zaledwie 43 proc. wszystkich piłek. Urszula Radwańska zanotowała dwa asy, a własnego podania nie utrzymała łącznie aż pięciokrotnie, Donna Vekić z kolei miała dwa asy i jeden podwójny błąd i tylko dwa razy dała się przełamać.
Skomentuj 0
Urszula Radwańska po zaledwie 60 minutach pożegnała się z turniejem w Birmingham! Rozstawiona z numerem ósmym krakowianka po raz pierwszy w karierze przegrała z utalentowaną Chorwatką.
Skomentuj 0
3:6, 2:6 - As! Gem, set i mecz Donna Vekić! Kapitalne zakończenie w wykonaniu Chorwatki!
Skomentuj 3
3:6, 2:5* - Meczbol dla Vekić! Pewny winner z forhendu przy siatce!
Skomentuj 1
  • 3:6, 2:5* - Ale odpowiedź 16-latki z Osijeku kapitalna i do tego z bekhendu po linii.
    Skomentuj 0
    3:6, 2:5* - Ostatnia szansa dla Polki. Winner z forhendu daje jej prowadzenie 30-15.
    Skomentuj 0
    3:6, 2:5* - Radwańska jest całkowicie bezradna, a do tego szczęście jest po stronie rywalki, która po szczęśliwym uderzeniu po taśmie wychodzi na 40-0. Przy pierwszym break poincie Donna Vekić wyrzuca prosty forhend w aut, ale przy drugim myli się krakowianka, która jest jeden gem od porażki w tym spotkaniu!
    Skomentuj 2
    *3:6, 2:4 - Fantastyczny gem Chorwatki, która nie wstrzymuje ręki i co najważniejsze nie popełnia błędów własnych. Vekić utrzymała podanie do zera, wieńcząc gema winnerem po linii.
    Skomentuj 7
    Zobacz więcej komentarzy (4)
    3:6, 2:3* - Radwańska przegrała serwis do 15! Polka nie może złapać swojego rytmu, ma sama do siebie pretensje. Przy stanie 15-40 Donna Vekić wymusza błąd krakowianki bekhendem po krosie i zdobyła przełamanie!
    Skomentuj 1
    *3:6, 2:2 - Vekić utrzymała serwis do zera. Chorwatka w ostatniej akcji zagrała idealnie mierzonego dropszota.
    Skomentuj 0
    3:6, 2:1* - Było już 30-0 dla Chorwatki, ale na szczęście w kolejnej akcji Vekić podała Polce pomocną dłoń, wyrzucając bekhend w aut. Wreszcie trzy kapitalne serwisy Radwańskiej i prowadzenie w drugiej partii!
    Skomentuj 0
    *3:6, 1:1 - Błędy, błędy, ale tym razem po stronie Chorwatki! Vekić wyrzuca bekhend w aut i robi się 0-40. W kolejnej akcji Urszula Radwańska popisuje się inteligentnym zagraniem tuż za siatkę i zdobywa przełamanie do zera!
    Skomentuj 1
    3:6, 0:1* - Przełamanie! To się musiało tak skończyć. Seria błędów 22-letniej krakowianki przynosi jej rywalce trzy break pointy. Donna Vekić wykorzystuje drugiego, w kapitalny sposób sięgając rakietą po krótko zagraną piłkę przez Polkę!
    Skomentuj 0
    Polka zagrała I seta bardzo nierówno. Przy stanie 2:0 wyraźnie stanęła i przegrała pięć kolejnych gemów. Na korcie pojawił się trener krakowianki, oby jego rady się przydały!
    Skomentuj 5
    • Alk Zgłoś komentarz
      Hm..Miss Gomez uderza znowu ;) eh, ten wtorek..ZŁO
      • mokrywhale Zgłoś komentarz
        Jak to co odwala ma 23 i czy osiągnęła coś? u tenisistki to juz wiek dojrzały , moze lepiej niech zakończy karierę , Agnieszka jej z głodu nie da umrzeć
        • Genowefa Klejszta Zgłoś komentarz
          no przegra, to wszyscy jednak odpadną nasi
          Zobacz więcej komentarzy (2)
          *3:6 - Gem i set Donna Vekić! Świetnie rozegrana akcja Chorwatki i pewny winner z forhendu na zakończenie!
          Skomentuj 0
          3:5* - Setbol dla Vekić! Kapitalny winner z bekhendu po krosie!
          Skomentuj 1
          3:5* - Chorwatka kończy woleja przy siatce i jest po 30.
          Skomentuj 0
          3:5* - Vekić wyrzuca bekhend w aut i robi się 15-30.
          Skomentuj 0
          3:5* - Chorwatka wyrzuca return w aut, Radwańska utrzymała serwis do zera. Teraz jednak musi przełamać podanie rywalki!
          Skomentuj 0
          *2:5 - Polka jeden od porażki w pierwszym secie! Vekić nie miała żadnych problemów z utrzymania podania, bo krakowianka zdobyła tylko jeden punkt, zagrywając przy stanie 40-0 winnera z bekhendu po krosie. W kolejnej akcji Ula jednak pomyliła się i przegrała już piątego gema z rzędu!
          Skomentuj 3
          2:4* - Niedobrze! Nasza reprezentantka wyraźnie stanęła! Dwie proste piłki wpakowane w siatkę, dwa break pointy dla Chorwatki. Pierwszego Radwańska broni asem, ale przy drugim Donna Vekić zagrywa kapitalnego winnera z bekhendu po linii i ma przełamanie!
          Skomentuj 1
          *2:3 - Znakomicie operuje swoim forhendem 16-latka z Osijeku. Chorwatka zdobywa punkt i wychodzi na 40-15. W kolejnej akcji Ula wyrzuca bekhend w aut i trzeci z rzędu gem wędruje na konto rywalki.
          Skomentuj 2
          2:2* - Ula złamana do zera! Polka popełniła kilka błędów i zrobiło się 0-40. Donna Vekić pewnie wykorzystała pierwszego break pointa, kończąc krótką wymianę forhendem przy siatce.
          Skomentuj 0
          Warunki do gry w Birmingham nie są dzisiaj idealne. Przez cały dzień było dosyć pochmurno, a podczas pojedynku poprzedzającego mecz Polki z Chorwatką gra została na moment przerwana z powodu opadów deszczu. Temperatura powietrza wynosi około 15 stopni.
          Skomentuj 0
          *2:1 - Po wyrzuconym na aut przez Chorwatkę bekhendzie zrobiło się po 30, ale w kolejnej akcji pomyliła się Polka. W ostatniej akcji Vekić skończyła wymianę znakomitym odwrotnym krosem forhendowym i wygrała pierwszego gema w meczu.
          Skomentuj 0
          2:0* - Gem wygrany "na sucho" przez Polkę! Świetny start krakowianki, która przegrała dwie pierwsze piłki meczu, ale wygrała aż osiem kolejnych.
          Skomentuj 2
          *1:0 - Znakomity początek Urszuli Radwańskiej! Polka z przełamaniem już w pierwszym gemie! Vekić prowadziła 30-0, ale popełniła kilka prostych błędów. Przy stanie po 30 Chorwatka wyrzuciła forhend w aut, a następnie krakowianka skończyła wolejem krótką wymianę i zdobyła breaka!
          Skomentuj 0
          Gramy! Jako pierwsza podaje Chorwatka.
          Skomentuj 0
          Pani Mariana Alves zarządziła już zakończenie rozgrzewki, wkrótce zaczynamy!
          Skomentuj 0
          Nasza tenisistka dwukrotnie dotychczas spotykała się z utalentowaną 16-latką i dwukrotnie zwyciężała w dwóch setach. Trzymajmy mocno kciuki, aby Ula postarała się o dobry wynik również w dniu dzisiejszym!
          Skomentuj 0
          Obie tenisistki są już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę!
          Skomentuj 0
          Od godz. 19:30 zapraszamy na naszą relację na żywo z meczu II rundy turnieju WTA International rozgrywanego w Birmingham pomiędzy Urszulą Radwańską a Donną Vekić.