Materiały prasowe / GI Malepszy Leszno/czarny productions / Na zdjęciu: Mateusz Kostecki

Szalone mecze w Warszawie i Pniewach

Michał Piegza

Za nami przedostatni akord I rundy rozgrywek STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Do końca ważyły się losy meczów w Pniewach i Warszawie. Na 3. miejsce wskoczył Dreman Opole Komprachcice.

W sobotę rozegrano trzy mecze 15. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Kolejny raz potknął się, notujący wcześniej świetną serię, GI Malepszy Futsal. Drużyna z Leszna przegrał w Brzegu z Fit-Morning Futsalem i o szybkim doścignięciu ligowego podium może już zapomnieć.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Ogromne emocje w Warszawie. AZS UW Darkomp Wilanów trzykrotnie prowadził z Dremanem Opole Komprachcice. Goście za każdym razem potrafili dogonić rywali, a w 40. minucie trafili na 4:3. Chwilę później przyjezdni zdobyli piątą bramkę.

Blisko wygranej w Pniewach z Red Dragons był Clearex. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0, ale po zmianie stron chorzowianie zdobyli dwa gole. Do 38. minuty wszystko wskazywało na to, że Clearex wygra. Pniewianie jednak zerwali się do ataku, wycofali bramkarza i zdobyli dwie bramki na wagę punktu.