WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Dreman Opole Komprachcice

Śmiałe marzenia Dremana. "Jesteśmy ponad celem postawionym przez zarząd"

Michał Piegza

To może być spora niespodzianka. Dreman Opole Komprachcice już w drugim sezonie gry w STATSCORE Futsal Ekstraklasie może zakończyć rozgrywki na podium. - Pięknie zakończyliśmy rundę - cieszył się trener zespołu z Opola Jarosław Patałuch.

Latem Dreman wzmocnił się, ale gra w I rundzie ekipy z Opola była dla wszystkich sporą niespodzianką.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Dobrą rundę Dreman zakończył wyjazdową wygraną nad AZS-em UW Darkomp Wilanów 5:3. Gospodarze napsuli faworyzowanym gościom sporo krwi. - Mecz był wyrównany, mogło się skończyć dla nas różnie. Wilanów słynie z gry z kontry. Może mieliśmy więcej sytuacji, ale to była taktyka rywala. Po przerwie zagraliśmy w końcu dojrzale - przyznał Jarosław Patałuch w rozmowie z Futsal Ekstraklasa TV.

Opolanie wciąż mają spore szanse na historyczny sukces, czyli medal mistrzostw Polski. W Dremanie jednak spokojnie podchodzą do swojej sytuacji. - Pięknie zakończyliśmy rundę. Możemy w dobrych nastrojach oczekiwać rewanżów. Półrocze na pewno na duży plus. Jesteśmy ponad postawiony cel przez zarząd - cieszył się Patałuch.

STATSCORE Futsal Ekstraklasa rozpoczęła 2-miesięczną przerwę. Wznowienie rozgrywek zaplanowano na drugi weekend lutego. Mecze ligowe można oglądać na platformie WP Pilot.

Zawodnik Rekordu walczy z czasem. "Mam nadzieję, że zdążę"
Udany finisz wicemistrza. "Punktowaliśmy rywala krok po kroku"