Derrick Rose nabawił się kontuzji

Piotr Szarwark

Minionej nocy Chicago Bulls pewnie pokonali Cleveland Cavaliers 96:81, ale w obliczu wydarzeń z czwartej kwarty, samo zwycięstwo zeszło na drugi plan.

W ostatniej kwarcie rywalizacji Chicago Bulls z Cleveland Cavaliers, Derrick Rose odważnie wszedł pod kosz i zdobył kolejne punkty, ale tuż po tej akcji musiał opuścić parkiet, a to ze względu na ból jaki pojawił się w prawym kolanie.

Jak się okazało, lider Byków lekko naciągnął ścięgno podkolanowe. Uraz ten nie powinien jednak wykluczyć go na dłuższy czas. - To tylko lekkie naciągnięcie. Nic poważnego. Mam nadzieję, że sytuacja poprawi się w ciągu kilku dni, ale to nic wielkiego - skomentował Rose.

Może się okazać, że rozgrywający nie opuści żadnego spotkania. Bulls swój kolejny mecz rozegrają dopiero w nocy z piątku na sobotę.
Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.