Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Bramka Piotra Zielińskiego

Ale start sezonu! Zieliński nie dał szans bramkarzowi (WIDEO)

Arkadiusz Dudziak

Piotr Zieliński znakomicie rozpoczął ten sezon serie A. Polski pomocnik popisał się bramką po świetnym podaniu kolegi z drużyny. To trzeba zobaczyć.

Kapitalna inauguracja sezonu w wykonaniu Piotra Zielińskiego. Polski pomocnik wydatnie przyczynił się do zwycięstwa SSC Napoli nad Hellasem Werona w pierwszej kolejce Serie A.

Zieliński rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie, ale na swoją bramkę musiał czekać do drugiej połowy. W 55. minucie Polak został znakomicie obsłużony podaniem przez Chwiczę Kwaracchelię. Po zagraniu Gruzina pomocnik wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelił bramkę dającą ekipie z Kampanii prowadzenie.

- Bardzo inteligentne zagranie Mario Ruiego i tutaj nie trzeba było strzelać mocno, lecz dzióbnąć piłkę, by ta wturlała się do bramki. Bije brawo trener Luciano Spaletti, a my się dołączamy - powiedzieli komentatorzy Eleven Sports.

Ostatecznie Napoli pokonało Hellas 5:2 i do udanych zaliczy rozpoczęcie tego sezonu. Bramkę Zielińskiego można zobaczyć na wideo poniżej.