Getty Images / John Berry / Na zdjęciu: Cengiz Under

Ligue 1. Cztery gole w meczu klubu Arkadiusza Milika

Michał Piegza

Piłkarze Olympique Marsylia poprawili sobie nastroje po ostatnim przerwanym meczu. Klub, którego zawodnikiem jest Arkadiusz Milik, 3:1 pokonał Saint-Etienne.

Ważne zwycięstwo odniósł Olympique Marsylia. W zespole wciąż brakuje leczącego uraz Arkadiusza Milika.

W domowej potyczce z AS Saint-Etienne gospodarze prowadzenie objęli prowadzenie w 23. minucie. Matteo Guendouzi precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza gości.

Radość miejscowych trwała przez dziewięć minut. Wówczas Timothee Kołodziejczak po dograniu z kornera głową wpakował piłkę do siatki.

Swoją wyższość piłkarze Olympique udowodnili po zmianie stron. Pięć minut po przerwie Gerson strzałem z pierwszej piłki z pola karnego zdobył gola. Wynik gry w 69. minucie ustalił Cengiz Under.

Olympique Marsylia - AS Saint-Etienne 3:1 (1:1)
1:0 - Guendouzi 23'
1:1 - Kolodziejczak 32'
2:1 - Gerson 51'
3:1 - Under 69'