Twitter / Na zdjęciu: gol Roberta Lewandowskiego

Tak Robert Lewandowski zaliczył kolejny rekord w barwach Bayernu [WIDEO]

Krzysztof Kaczmarczyk

Bayern Monachium pokonał 7:0 VfL Bochum, a jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski. Polski napastnik tym samym poprawił kolejny rekord. Jak do tego doszło?

Bayern Monachium zdemolował swojego rywala, którego punktował niemal od pierwszych minut meczu. Już do przerwy mistrzowie Niemiec prowadzili 4:0, ale na liście strzelców nadal nie było nazwiska Roberta Lewandowskiego.

Polak doczekał się swojego momentu. Stało się to w 62. minucie, kiedy to strzelił gola na 5:0.

Akcję prawym skrzydłem przeprowadził najlepszy na boisku Leroy Sane. Ten podał do Serge'a Gnabry'ego, a akcję z najbliższej odległości sfinalizował "Lewy".

Trafieniem tym kapitan reprezentacji Polski pobił swój kolejny rekord. To 13 kolejnych meczów z golem na własnym stadionie w zespole Bayernu!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.