Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Bez niespodzianek na gali w Radomiu. Dariusz Sęk z kolejną zawodową wygraną

Bez niespodzianek zakończyły się pojedynki podczas gali boksu zawodowego, która odbyła się w Radomiu. W walce wieczoru [tag=3300]Dariusz Sęk[/tag] pokonał na punkty Mohameda Belkacema.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski

Starcie wieczoru miało jednostronny charakter. Dariusz Sęk, pomimo kilku problemów podczas walki, był w stanie "wypunktować" Mohameda Belkacema. Podopieczny trenera Andrzeja Gmitruka odniósł tym samym 21. zawodowe zwycięstwo w karierze. Po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 99-92, 98-93 i 98-92 na korzyść Polaka.


W boju, który otworzył galę, Łukasz Rusiewicz zdecydowanie pokonał Damiana Trzcińskiego. Starcie odbyło się w wadze ciężkiej. W kolejnym starciu Robert Talarek zwyciężył przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Pavla Staravoitau.

Pewne zwycięstwo nad Bartłomiejem Grafką odniósł Norbert Dąbrowski. Walka obydwu pięściarzy mogła jednak podobać się kibicom, a skazywany na "pożarcie" Grafka zaprezentował ambitną postawę pomiędzy linami ringu.

Dariusz Sęk odniósł kolejne zawodowe zwycięstwo Dariusz Sęk odniósł kolejne zawodowe zwycięstwo
Niepokonanym w zawodowej karierze nadal pozostał Michał Syrowatka, który pokonał jednogłośną decyzją sędziów Łukasza Janika. Sędziowie punktowali ten pojedynek w stosunku 80-73, 79-73, 80-72. 

Cenną wygraną dopisał także miejscowy zawodnik, Michał Cieślak, który niesiony dopingiem fanów pokonał po sześciu rundach doświadczonego Ismaila Abdoula. Arbitrzy punktowi wskazali rezultaty 60-55 i dwukrotnie 60-54.

Wyniki gali w Radomiu:

Dariusz Sęk pokonał jednogłośną decyzją sędziów Mohameda Belkacema.
Michał Cieślak pokonał jednogłośną decyzją sędziów Ismaila Abdoula.
Michał Syrowatka pokonał jednogłośną sędziów Łukasza Janika.
Norbert Dąbrowski pokonał jednogłośną decyzją sędziów Bartłomieja Grafkę.
Robert Talarek pokonał przez TKO Pavla Staravoitau.
Łukasz Rusiewicz pokonał jednogłośną decyzją sędziów Damiana Trzcińskiego.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×