Bardzo szybki powrót Jarrella Millera!

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News / AP Photo/Kamil Krzaczyński / Na zdjęciu: Jarrell Miller
East News / AP Photo/Kamil Krzaczyński / Na zdjęciu: Jarrell Miller
zdjęcie autora artykułu

Niepokonany jak dotąd na zawodowym ringu - Jarrell Miller (22-0-1, 19 KO) powróci na ring już po sześciu tygodniach od ostatniej walki. Amerykanin w rozmowie z Boxingtalk przyznał, że stoczy swój kolejny pojedynek 17 listopada w Atlantic City.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=58965]

Jarrell Miller[/tag] 6 października na gali w Chicago pokonał przez KO w 2 rundzie Tomasza Adamka (53-6, 31 KO). Wiele mówiło się o tym, że pojedynek z Polakiem jest przepustką do starcia o regularny pas mistrza świata federacji WBA.

Manuel Charr, który dzierżył regularny pas WBA wpadł na dopingu i obecnie trwa oczekiwanie na rozpatrzenie próbki B. Jeżeli próbka wykaże wynik pozytywny, to Niemcowi tytuł nie zostanie ponownie przyznany i do walki o niego przystąpi "Big Baby" - tak przekonuje promotor Amerykanina.

Póki co nie jest znany rywal Jarrella Millera. Wiele mówiło się o konfrontacji z Fresem Oquendo, który pierwotnie miał walczyć z Charrem jednak ostatnio pojawia się także nazwisko Trevora Bryana. Amerykanin znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu federacji WBA.

Zarówno promotor Millera - Dmitrij Salita oraz Eddie Hearn pragną, aby "Big Baby" w niedługim czasie zmierzył się z Anthonym Joshuą. Brytyjczyk swój następny pojedynek ma zaplanowany na 13 kwietnia.

ZOBACZ WIDEO "TaZ" w CS jak Kubiak w siatkówce? "Mogę tylko podziękować za takie porównanie"

Źródło artykułu: