"Przyjął za dużo". Jarrell Miller o walce Kownacki - Arreola

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  John Walton/PA Images / Na zdjęciu: Jarrell Miller
Getty Images / John Walton/PA Images / Na zdjęciu: Jarrell Miller
zdjęcie autora artykułu

Jarrell Miller wciąż czeka na zakończenie okresu zawieszenia po wpadce dopingowej. "Big Baby" ma teraz więcej czas na śledzenie innych walk w wadze ciężkiej i zabrał głos na temat pojedynku swojego kolegi Adama Kownackiego z Chrisem Arreolą.

W tym artykule dowiesz się o:

Zdaniem Amerykanina Polak przyjął zbyt dużo ciosów w tym pojedynku, ale również Meksykanin przygotował na to starcie formę wyższą niż oczekiwał. - Myślę, że Adam przyjął więcej ciosów, niż chciałbym, żeby przyjął, ale Arreola okazał się mocnym rywalem, był dobrze przygotowany - powiedział Jarrell Miller, cytowany przez ringpolska.pl.

3 sierpnia Kownacki pokonał Arreolę jednogłośną decyzją sędziów. Był to pierwszy, 12-rundowy pojedynek w karierze pięściarza z Łomży.

Miller na ring mógłby wrócić najwcześniej 20 września. "Big Baby" 1 czerwca miał zmierzyć się z Anthonym Joshuą, ale w jego organizmie trzykrotnie wykryto niedozwolone substancje (hormon wzrostu i endurobol), za co bokser został zawieszony.

Zobacz także: Tomasz Adamek nie musi wznawiać kariery

Adam Kownacki i Jarrell Miller od dłuższego czas pozostają w przyjacielskich relacjach i pomagają sobie w przygotowaniach do walk.

ZOBACZ WIDEO: Szalony mecz Manchesteru City z Liverpoolem. Decydowały karne! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Źródło artykułu: