Boks. Walka Cieślaka z Makabu w płatnej transmisji. Znamy cenę za PPV

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Michał Cieślak
Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Michał Cieślak
zdjęcie autora artykułu

31 stycznia w Kinszasie Michał Cieślak (19-0, 13 KO) zmierzy się z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO) o pas mistrza świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej. Za obejrzenie tego pojedynku polscy kibice będą musieli zapłacić.

W tym artykule dowiesz się o:

"W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do walki Michała Cieślaka o pas Mistrza Świata Federacji WBC w wadze junior ciężkiej. W piątek 31 stycznia br. Polak zmierzy się z Ilungą Makabu. Cena realizowanego w systemie pay-per-view wydarzenia to 40 zł" - można przeczytać na polsatsport.pl.

Transmisja z gali poprzedzona zostanie specjalnie przygotowanym studiem, które rozpocznie się o 19.30. Oprócz walki wieczoru widzowie będą mogli obejrzeć jeszcze dwa inne pojedynki.

Dla Michała Cieślaka walka w Demokratycznej Republice Konga to życiowa szansa. Pięściarz z Radomia po raz pierwszy stanie przed możliwością zdobycia mistrzostwa świata. Faworytem bukmacherów jest jednak bardziej doświadczony Ilunga Makabu. Starcie ma odbyć się na Shark Club Stadium w Kinszasie i jest planowane na 22.30.

Czytaj także: Aaron Pico brutalnie znokautował rywala (wideo) Cris Cyborg mistrzynią Bellatora!

ZOBACZ WIDEO Michał Pol wspomina spotkania z Kobem Bryantem. "Szanował Polaków, uwielbiał AC Milan"

Źródło artykułu: