Boks. "Czas na bardzo konkretne wnioski". Andrzej Wasilewski po walce Szpilka - Radczenko

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Andrzej Wasilewski
Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Andrzej Wasilewski
zdjęcie autora artykułu

Właściciel grupy Knockout Promotions, Andrzej Wasilewski, zabrał głos po gali w Łomży, na której Artur Szpilka w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał Siergieja Radczenkę. Promotor "Szpili" zapowiada podjęcie trudnych decyzji.

"Bardzo trudna i bolesna noc w polskim boksie. Czas na bardzo konkretne wnioski, a za nimi jeszcze trudniejsze decyzje" - napisał na Twitterze Andrzej Wasilewski.

Największy promotor boksu zawodowego w Polsce zmierzył się też z falą nieprzychylnych komentarzy o werdykcie walki wieczoru.

"To była bardzo słaba walka Artura Szpilki, ogromny fart, że wygraliśmy" - dodał. Wasilewski w wymianie zdań z innymi użytkownikami Twittera podał także zaskakującą informację o możliwości odwołania gali. "Zmęczenie bije po oczach. Nie spałem, całą noc ratowaliśmy galę bo była decyzja o skasowaniu gali. W piątek o 20.50".

W oczy rzucił się także komentarz promotora odnośnie współpracy "Szpili" z trenerem Romanem Anuczinem: "Nie podoba mi się Artur w ringu z Anuczinem od początku. Ani trening, ani narożnik".

Czytaj także: Kowalkiewicz już po operacji Show Joanny Jędrzejczyk na media treningu (wideo)

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #43. Marcin Różalski wraca do walk! "Tylko kataklizm mógłby mu przeszkodzić"

Źródło artykułu: