Wiemy, kto skomentuje galę Knockout Boxing Night 15. Transmisja w PPV

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Knockout Boxing Night / Na zdjęciu: Artur Szpilka (z prawej)
Materiały prasowe / Knockout Boxing Night / Na zdjęciu: Artur Szpilka (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Gala Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie to jedno z największych wydarzeń tego roku w polskim boksie. W walce wieczoru Artur Szpilka zmierzy się Łukaszem Różańskim. Wydarzenie skomentują cenieni eksperci.

Jak poinformował w rozmowie z ringpolska.pl Jacek Szelągowski (wiceprezes KnockOut Promotions) galę w Rzeszowie skomentują Janusz Pindera i Maciej Miszkiń.

Łącznie podczas Knockout Boxing Night 15 ma odbyć się dwanaście pojedynków (w tym trzy boksu olimpijskiego oraz dwa freak fighty). Najciekawiej zapowiadają się dwie polsko-polsko batalie, których stawką będą prestiżowe pasy.

W pierwszej z nich Mateusz Masternak zmierzy się z Adamem Balskim w kategorii junior ciężkiej. Doświadczy "Master" jest zdecydowanym faworytem bukmacherów, ale rywal z Kalisza jeszcze nie przegrał na zawodowstwie. Wygrany tego pojedynku zdobędzie pas IBF Intercontinental.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: fani bali się o Mameda Chalidowa. Mistrz MMA zaskoczył wszystkich

Najwięcej emocji wzbudza jednak główna walka gali, w której Artur Szpilka zmierzy się z Łukaszem Różańskim o pas WBC International w wadze bridger. Choć doświadczenie przemawia na korzyść "Szpili", to starszy reprezentant rzeszowskiej Stali będzie miał za sobą doping kibiców.

Galę Knockout Boxing Night 15 będzie można obejrzeć w WP Pilot. Cena dostępu do transmisji to 26,99 zł. Początek o 17.45.

Czytaj także: Krzysztof Włodarczyk już nie wsiada "za kółko". Co by zrobił, gdyby mógł cofnąć czas? Międzynarodowe Stowarzyszenie Bokserskie wszczęło śledztwo ws. śmierci Jordańczyka w Polsce

Źródło artykułu: