Serce do walki to za mało. Zobacz skrót starcia Szeremeta - Munguia [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Kamil Szeremeta i Jaime Munguia zrobili wagę przed walką o pas
YouTube / Kamil Szeremeta i Jaime Munguia zrobili wagę przed walką o pas
zdjęcie autora artykułu

Jaime Munguia (37-0, 30 KO) zgodnie z przewidywaniami ekspertów i bukmacherów bez problemów poradził sobie z Kamilem Szeremetą (21-2, 5 KO) w walce wieczoru gali w El Paso. Polak nie wyszedł do siódmej rundy.

W tym artykule dowiesz się o:

Munguia, poza pierwszymi minutami pojedynku w kategorii średniej, kontrolował to, co dzieje się w ringu. Był pięściarzem lepiej przygotowanym, a przede wszystkim wszechstronniejszym od Polaka.

Narożnik Kamila Szeremety zdecydował, aby po szóstej rundzie poddać walkę, nie widząc szans na zwycięstwo. Pięściarz z Białegostoku pomimo dużej ambicji musiał przełknąć gorycz porażki po raz drugi w karierze. W grudniu 2020 roku zastopował go Giennadij Gołowkin.

Jaime Munguia obronił pas WBO Intercontinental w wadze średniej. 24-latek z Meksyku w kolejnym pojedynku powinien zawalczyć o tytuł mistrzowski z Demetriusem Andrade. W El Paso dopisał do zawodowego rekordu 37. wygraną (30. przez nokaut).

Zobacz skrót walki:

Czytaj także: Co za forma! Błachowicz już mógłby walczyć z Teixeirą Kamil Szeremeta przed kolejną życiową szansą. Zobacz zapowiedź walki [WIDEO]

Źródło artykułu: