To przejdzie do historii. Komentator TVP oszalał podczas walki Różańskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Piotr Duszczyk / boxingphotos.pl / Łukasz Różański i Piotr Jagiełło (w ramce)
WP SportoweFakty / Piotr Duszczyk / boxingphotos.pl / Łukasz Różański i Piotr Jagiełło (w ramce)
zdjęcie autora artykułu

Ależ oni dali się ponieść emocjom! Komentatorzy mistrzowskiej walki Łukasza Różańskiego szaleli tuż przy ringu. - To jest jazda bez trzymanki - mówili zgodnie. W mediach społecznościowych można zobaczyć ich reakcje na popisy polskiego boksera.

W tym artykule dowiesz się o:

- Nikt z nas nie ma wątpliwości, to będzie piekielnie dobre bokserskie widowisko - taki wstęp do pojedynku Łukasza Różańskiego z Alenem Babiciem zaserwował w TVP Sport Piotr Jagiełło.

To właśnie on wspólnie z Januszem Pinderą mieli przyjemność skomentowania walkę Polaka, w której sięgnął po pas WBC w kategorii bridger.

Więcej o walce pisaliśmy tutaj -->> Totalna demolka już w I rundzie! Polski bokser mistrzem świata

Od pierwszej sekundy leciały potężne gromy. Polak ruszył na rywala jak szalony, a po huraganowych atakach wszystko zakończył już w pierwszej rundzie!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: skandal w USA! Nokaut po werdykcie

Chorwat szybko trafił na deski, ale zdołał się podnieść. Gdy Różański zasypał go drugą serią ciosów, sędzia nie miał innego wyboru, musiał przerwać pojedynek.

"Różański zaczął od awantury", "To jest młócka totalna od pierwszej sekundy", "Bomba za bombę, jak na polu minowym", "To jest jazda bez trzymanki", "Koniec, koniec, coś nieprawdopodobnego!" - to tylko kilka cytatów, które zdążyli wypowiedzieć komentatorzy podczas tego starcia.

Całość można zobaczyć na zamieszczonym w mediach społecznościowych TVP Sport filmiku. Widać doskonale, jak walkę naszego nowego mistrza przeżywali wspomniani Jagiełło i Pindera.

Łukasz Różański (15-0, 13 KO) został piątym polskim mistrzem świata w boksie zawodowym. Wcześniej dokonali tego Dariusz Michalczewski, Tomasz Adamek, Krzysztof Włodarczyk i Krzysztof Głowacki.

Zobacz także: Odważna kreacja. Tak dziennikarka TVP ubrała się na walkę Polaka o MŚ Polak mistrzem świata. Zarobił dużą sumę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty