Polska kadra wylądowała na Okęciu. Wtedy zaczęły się te sceny

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Piotr Jagiełło / Na zdjęciu: Reprezentacja Polski w boksie
Twitter / Piotr Jagiełło / Na zdjęciu: Reprezentacja Polski w boksie
zdjęcie autora artykułu

Polska kadra pięściarek znakomicie spisała się w kwalifikacjach olimpijskich w Busto Arisizio. Po przylocie na lotnisku zapanowała euforia. Całe wideo możesz zobaczyć w artykule.

W tym artykule dowiesz się o:

W dniach 3-11 marca we włoskim Busto Arisizio odbyły się kwalifikacje olimpijskie w boksie. Nasza kadra ma wiele powodów do zadowolenia. W zmaganiach na Półwyspie Apenińskim znakomicie spisały się bowiem nasze pięściarki.

W kategorii do 57 kilogramów kwalifikację wywalczyła Julia Szeremeta. Do Paryża pojedzie także startująca w kategorii do 66 kilogramów Aneta Rygielska, a także startująca w kategorii do 75 kilogramów Elżbieta Wójcik.

Nic więc dziwnego, że w polskiej ekipie zapanowała euforia. Widać to było na lotnisku, gdzie zawodniczki witali członkowie rodzin, kibice oraz dziennikarze. Dało się usłyszeć okrzyki. "Najlepsze dziewczyny" oraz "Brawo". Całe wideo możesz zobaczyć na końcu artykułu.

ZOBACZ WIDEO: "Boski styl". Poruszenie w sieci po nagraniu Małgorzaty Rozenek

"Kwalifikacje olimpijskie w boksie = 3 bilety naszych pań. Julia Szeremeta, Aneta Rygielska i Elżbieta Wójcik. Gratulacje dla naszych lwic i całego sztabu szkoleniowego. Ta Drużyna zasługuje na wielkie brawa." - napisał Piotr Jagiełło na Twitterze.

Jednocześnie ci polscy pięściarze, którzy w Busto Arisizio nie wywalczyli kwalifikacji olimpijskiej, będą walczyli jeszcze w turnieju ostatniej szansy. Zawody odbędą się w maju.

Czytaj więcej: Co dalej z karierą Chalidowa? Padły ważne słowa Walka z Arturem Szpilką? Promotor Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka odpowiada na zaproszenie KSW

Źródło artykułu: WP SportoweFakty