Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zobacz, co zrobił Tyson Fury

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Queensberry Promotions / Nie było face-to-face Fury vs. Usyk
Twitter / Queensberry Promotions / Nie było face-to-face Fury vs. Usyk
zdjęcie autora artykułu

Sceny podczas spotkania Tysona Fury'ego z Ołeksandrem Usykiem. Miało być face-to-face, a skończyło się na tym, że Brytyjczyk nawet nie spojrzał na swojego przeciwnika.

W tym artykule dowiesz się o:

Sieć obiega nagranie z wydarzenia, którego głównymi bohaterami byli Tyson Fury i Ołeksandr Usyk. Miało dojść do klasycznego face-to-face - widzowie tylko czekali, aż pięściarze spojrzą sobie głęboko w oczy.

Tymczasem obejrzeli dość kuriozalne, a zarazem zaskakujące sceny. Patrzyli na nie z uśmiechami na twarzy. Wszystko zarejestrowały kamery (zobacz poniżej).

Wszystko dlatego, że Fury nawet nie spojrzał na Usyka! Ukrainiec natomiast był w pełni gotowy do face-to-face.

Śmiało można stwierdzić, że mieliśmy tutaj element pewnej wojny psychologicznej w kontekście hitowego starcia. Widać, że oponenci zupełnie inaczej podchodzą do tego tematu.

Pojedynek Tyson Fury - Ołeksandr Usyk zbliża się wielkimi krokami. Będzie to walka wieczoru podczas gali w Rijadzie, którą zaplanowano na sobotę (18 maja). Ta konfrontacja rozpocznie się około północy naszego czasu.

Przypomnijmy, że rywalizacja toczyć się będzie o pasy mistrza WBC, IBF, IBO, WBA, WBO w kategorii ciężkiej.

ZOBACZ WIDEO: Szpilka przyszedł do jego szatni. Wrzosek zdradza treść rozmowy i ocenia walkę

Czytaj także: > Ostro podsumował Adamka. "To jest po prostu wstyd"Apel do Usyka i Fury'ego. "Powinni przerwać milczenie"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty