Żona Adamka pracuje na Manhattanie. Nie każdy wie, w jakim zawodzie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Instagram/Tomasz Adamek / Na zdjęciu: Tomasz Adamek z żoną Dorotą.
Instagram / Instagram/Tomasz Adamek / Na zdjęciu: Tomasz Adamek z żoną Dorotą.
zdjęcie autora artykułu

Dorota Adamek od lat znajduje się w cieniu naszego pięściarza. Teraz też. "Góral" walczy w organizacji Fame MMA, a ona... No właśnie, czym zajmuje się jego małżonka?

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=8102]

Tomasz Adamek[/tag] już w najbliższą sobotę (18.05.) stoczy swoją kolejną walkę pięściarską w federacji Fame MMA. Po wygranej z Mamedem Chalidowem przyszedł czas na Patrykiem 'Bandurą' Bandurskim. Nasz były mistrz świata jest murowanym faworytem tego pojedynku. Mimo że Bandurski się odgraża. Twierdzi, że jest silniejszy i szybszy (TUTAJ przeczytasz więcej >>).

Walkę w Gliwicach z pewnością z wielką uwagą będzie obserwowała żona pięściarza - Dorota Adamek. Sportowiec bardzo często podkreśla, że tworzą udane małżeństwo. W jednym z wywiadów powiedział: "z Dorotką przeżyłem wiele szczęśliwych lat i życzę wszystkim tego samego. Nigdy z żoną się nie biłem i nie będę się bił".

Para jest małżeństwem od prawie 28 lat. Początkowo Adamkowie mieszkali w Gilowicach, ale w 2008 roku przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Dorota pracuje jako pielęgniarka na bloku operacyjnym w szpitalu na Manhattanie.

ZOBACZ WIDEO: 14 sekund i... koniec. Szpilka komentuje przerwanie walki

Ich dwie córki, Roksana i Weronika, również podążają ścieżką zawodową matki w branży medycznej. Weronika całkiem niedawno zdała państwowy egzamin, zostając dyplomowaną pielęgniarką, po ukończeniu studiów na Quinnipiac University.

Adamek za walkę z Bandurskim może zarobić nawet 1,5 mln złotych (więcej możesz przeczytać TUTAJ >>).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty