Poznaliśmy pełną kartę gali Polsat Boxing Night! Sześć walk oficjalnie ogłoszonych

We wtorkowym wydaniu programu Puncher w telewizji Polsat Sport została podana oficjalnie pełna karta gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się w Krakowie.

Jakub Madej
Jakub Madej

Walką wieczoru będzie oczywiście wcześniej potwierdzony pojedynek Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Starcie to odbędzie się w wadze ciężkiej na dystansie dziesięciu rund.

Główne wydarzenie listopadowej gali Polsat Boxing Night poprzedzać będzie starcie Grzegorza Proksy (29-3, 21 KO) z Maciejem Sulęckim (18-0, 3 KO). Limit wagowy tej walki to 74 kilogramy, a obaj pięściarze zawalczą na tym samym dystansie, co Adamek oraz Szpilka, czyli dziesięć rund.

Oficjalnie potwierdzono powrót na ring po dwóch latach przerwy Dawida Kosteckiego (39-1, 25 KO). "Cygan" zgodnie ze wcześniejszymi spekulacjami skrzyżuje rękawice z Andrzejem Sołdrą (10-1-1, 5 KO). Fighterzy zaboksują maksymalnie osiem rund, a limit wagowy tego pojedynku to 77.3 kilograma.

W dolnej części karty gali Polsat Boxing Night zobaczymy jeszcze jeden pojedynek, który trwać będzie maksymalnie dziesięć rund. W kategorii junior półśredniej Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) zmierzy się z Michałem Syrowatką (10-0, 2 KO).

W wadze półśredniej na listopadowej gali, która odbędzie się w Kraków Arenie, zobaczymy Łukasza Maćca (21-2-1, 5 KO) z Michałem Żeromińskim (7-1, 1 KO). Pojedynek potrwa maksymalnie 24 minuty, czyli 8 rund.

Kartę otwierać będzie pojedynek Rafała Kaczora (2-0) z Piotrem Gudelem (1-1). Jest to walka w najlżejszej kategorii wagowej, jaką zobaczymy w Krakowie. Limit wagowy to zaledwie 58.5 kilograma, a trwać będzie maksymalnie sześć rund.

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się 8 listopada w Kraków Arenie. Będzie to trzecie wydarzenie z cyklu eventów organizowanych przed Polsat.

Walka wieczoru:

Waga ciężka (10 rund): Tomasz Adamek - Artur Szpilka

Pozostałe walki:

Waga 74 kg (10 rund): Grzegorz Proksa - Maciej Sulęcki
Waga 77.3 kg (8 rund): Dawid Kostecki - Andrzej Sołdra
Waga junior półśrednia (10 rund): Michał Chudecki - Michał Syrowatka
Waga półśrednia (8 rund): Łukasz Maciec - Michał Żeromiński
Waga 58.5 kg (6 rund): Rafał Kaczor - Piotr Gudel

Która walka zapowiada się najciekawiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×