WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Dariusz Michalczewski był pod wpływem środków psychoaktywnych

Na jaw wychodzą kolejne informacje dotyczące sprawy Dariusza Michalczewskiego. Prokurator Tatiana Paszkiewicz potwierdziła WP SportoweFakty, że w organizmie byłego boksera wykryto obecność substancji psychoaktywnych.
Karol Borawski
Karol Borawski
East News / Andrzej Iwanczuk/Reporter

Przypomnijmy, pod koniec grudnia Dariusz Michalczewski usłyszał zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej żony.

Były bokser nie przyznał się do zarzutów znęcania się nad żoną i odmówił składania zeznań. Jak informowaliśmy w grudniu, podczas zatrzymania Michalczewskiego znaleziono 0,3 grama kokainy. Więcej tutaj.

Na jaw wychodzą kolejne fakty. Już wiadomo, że pięściarz w momencie zatrzymania był pod wpływem środków psychoaktywnych.

- Mamy ostateczną opinię, która potwierdziła obecność środków psychoaktywnych - powiedziała WP SportoweFakty rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Tatiana Paszkiewicz.

- Na tym etapie nie podjęto decyzji o uzupełnieniu zarzutów. Te zarzuty, które były przedstawione na początku, czyli znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej, to są jedyne zarzuty, jakie są stawiane podejrzanemu. Postępowanie cały czas jest kontynuowane. Trwają dalsze czynności - dodała prokurator.

Michalczewskiemu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do jednego roku.

ZOBACZ WIDEO Real - Bayern. Monachijczycy mogą czuć się oszukani

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (28):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • tomekBYDGOSZCZ 0
  Uważać se możesz! Tylko potwierdziłeś tym wpisem, że jesteś zawistnym nieudacznikiem! Darkowi do pięt nie dorastasz, mógłbyś jedynie sznurowadła mu wyprać, a i to byłoby zaszczytem dla ciebie.
  I teraz jest koniec rozmowy :-).
  kaz Mam wrażenie, że zawiść to nasza cecha narodowa! o sobie też pomyślałeś? wkurza mnie jak ktoś z zazdrości oczernia innych ale mnie ubawiłeś. Ja akurat jestem ostatni, aby komukolwiek i czegokolwiek zazdrościć, a zwłaszcza Michalczewskiemu. Dzieciak jesteś i rozmowę uważam za zakończoną.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • kaz 1

  Mam wrażenie, że zawiść to nasza cecha narodowa!

  o sobie też pomyślałeś?

  wkurza mnie jak ktoś z zazdrości oczernia innych

  ale mnie ubawiłeś. Ja akurat jestem ostatni, aby komukolwiek i czegokolwiek zazdrościć, a zwłaszcza Michalczewskiemu. Dzieciak jesteś i rozmowę uważam za zakończoną.
  tomekBYDGOSZCZ Po prostu wkurza mnie jak ktoś z zazdrości oczernia innych, którzy coś w życiu osiągnęli! Mam wrażenie, że zawiść to nasza cecha narodowa! Może zamiast skupiać się nad umniejszaniem czyjś sukcesów życiowych skup się aby samemu coś w życiu osiągnąć?
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • tomekBYDGOSZCZ 0
  Po prostu wkurza mnie jak ktoś z zazdrości oczernia innych, którzy coś w życiu osiągnęli! Mam wrażenie, że zawiść to nasza cecha narodowa! Może zamiast skupiać się nad umniejszaniem czyjś sukcesów życiowych skup się aby samemu coś w życiu osiągnąć?
  kaz Ja nikogo nie skazałem, ale życie mnie nauczyło, że nie ma dymu bez ognia. Odpisałeś mi to, co ci pasuje. Lepiej odpowiedz na pozostałe moje pytania. Odnoszę wrażenie, że jesteście zaprzyjaźnieni, bo bardzo go bronisz i znasz wiele szczegółów z jego życia.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (25)
Pokaż więcej komentarzy (28)
Pokaż więcej komentarzy (28)
Pokaż więcej komentarzy (28)