Boks. Adam Kownacki o kulisach walki z Chrisem Arreolą. Zdekoncentrował go brat

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu Adam Kownacki (z lewej) i Chris Arreola
Getty Images / Na zdjęciu Adam Kownacki (z lewej) i Chris Arreola
zdjęcie autora artykułu

Po zaciętym pojedynku Adam Kownacki pokonał na punkty Chrisa Arreolę. Po 9. rundzie dostał jednak komunikat, który go zdekoncentrował. O całej sytuacji polski bokser opowiedział w rozmowie z radiem RAMPA.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=32871]

Adam Kownacki[/tag] i Chris Arreola stoczyli bardzo efektowny pojedynek. Łącznie wyprowadzili ponad 2000 ciosów, z czego do celu doszło 667 z nich. Na punkty jednogłośnie zwyciężył Polak.

Po 9. rundzie otrzymał jednak wiadomość, która mocno go zdekoncentrowała, o czym opowiedział w wywiadzie udzielonym radiu RAMPA. - Mój kochany brat powiedział "Adam, Justyna rodzi". On przyjechał tu jak miał dwa latka, więc jego polski jest gorszy. Chciał powiedzieć "Adam, Justyna jest w ciąży, syn ci się urodzi niedługo". Chciał mnie zmotywować - powiedział Kownacki.

Po chwili konsternacji "Babyface" zaczął analizować, co powinien zrobić. Ostatecznie zadecydował, że będzie walczył do samego końca. - Z tyłu głowy pojawiła się myśl "mam jeszcze trzy rundy do końca, nie znokautuję go (Chrisa Arreolę - dop. MK). Nie mogę się wystrzelać, żeby mnie nie znokautował". Miałem nadzieję, że ktoś się zajmie Justyną - dodał.

Jego syn ma przyjść na świat pod koniec sierpnia. Bokser zdradził, że będzie miał na imię Kazimierz.

Czytaj także:Mike Tyson oszukiwał ws. dopingu. Używał do tego gadżetu erotycznegoOsiągnęli porozumienie ws. lokalizacji. Rewanż Joshua vs Ruiz jr odbędzie się 7 grudnia

ZOBACZ WIDEO: Piotr Jagiełło o walce Szpilki z Chisorą. "To było bardzo trudne doświadczenie. Zobaczymy, jaki ma plan na przyszłość"

Źródło artykułu: