Burza po walce legend. Fani wskazują kto powinien wygrać

W pokazowej walce Mike Tyson zremisował z Royem Jonesem Juniorem. Według kibiców, taki werdykt jest mocno krzywdzący dla jednej ze stron.

Jakub Artych
Jakub Artych
 Roy Jones Jr i  Mike Tyson Getty Images / Joe Scarnici/Getty Images for Triller / Na zdjęciu: Roy Jones Jr i Mike Tyson
Na ten pojedynek miłośnicy boksu ostrzyli sobie zęby. Po 15 latach przerwy do ringu wrócił legendarny Mike Tyson, który w pokazowej walce zremisował z Roy Jonesem Juniorem. 54-latek mocno trenował w ostatnich miesiącach i jego świetna dyspozycja była widoczna w starciu legend.

- Myślę, że byłem lepszy. Jestem zadowolony. Mógłbym walczyć dalej. Nie walczyłem 15 lat i pokazałem się lepiej niż Roy - powiedział Mike Tyson.

Nie tylko sam Tyson uważa, że w tym pojedynku zasłużył na zwycięstwo. Taką samą opinię mają kibice, który są wściekli na sędziów za ten werdykt.  "Tyson został na żywo okradziony w telewizji" - napisał jeden z kibiców, cytowany przez "DailyMail".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wiało jak diabli. Tak padł kuriozalny gol!

"Nie mogę uwierzyć, że okradli Mike'a Tysona. Boks jest taki skorumpowany" - przyznał kolejny fan za pośrednictwem Twittera.

Być może pojawi się okazja do tego, by Tyson i Jones Jr zmierzyli się raz jeszcze. Rosyjski menedżer i partner biznesowy tego drugiego wyjawił, że jest pomysł na taki pojedynek na Placu Czerwonym w Moskwie.

- To może się zdarzyć. Wszystko może się zdarzyć. To byłoby świetne. Jest to jakiś pomysł, by zorganizować rewanż na Placu Czerwonym - przyznał Zsolt Barna w wywiadzie dla RT Sport (więcej TUTAJ).

Zobacz także: FEN 31. Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński. Dominacja mistrza. Fenomenalna forma "Rutka"

Czy podzielasz zdanie kibiców, że Tyson powinien wygrać tę walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×