Boks. Roy Jones Jr - Mike Tyson. Dojdzie do rewanżu? Znamy możliwą lokalizację

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po walce Roya Jonesa Jr z Mike Tysonem, a już mówi się o możliwym rewanżu. Pojawiły się doniesienia, że mogłoby do niego dojść w Rosji.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
 Mike Tyson Getty Images / Joe Scarnici/Getty Images for Triller / Na zdjęciu: Mike Tyson
W nocy z soboty na niedzielę miał miejsce pojedynek, na który czekało wiele osób. Do ringu ponownie wkroczyli dwaj bardzo utytułowani zawodnicy. Starcie Roy Jones Jr - Mike Tyson obyło się na pełnym dystansie, a zwycięzca nie został wyłoniony - padł remis.

Wiele osób uznaje ten rezultat za krzywdzący. Nie brakuje głosów, że Tyson był po prostu lepszy. Sędziowie uznali jednak inaczej.

Być może pojawi się okazja do tego, by Tyson i Jones Jr zmierzyli się raz jeszcze. Rosyjski menedżer i partner biznesowy tego drugiego wyjawił, że jest pomysł na taki pojedynek na Placu Czerwonym w Moskwie.

ZOBACZ WIDEO: Zobacz ciężki nokaut na Danielu Omielańczuku! Polak stracił przytomność na gali ACA 114 w Łodzi

- To może się zdarzyć. Wszystko może się zdarzyć. To byłoby świetne. Jest to jakiś pomysł, by zorganizować rewanż na Placu Czerwonym - przyznał Zsolt Barna w wywiadzie dla RT Sport.

Dlaczego Rosja? W tym miejscu trzeba przypomnieć, że Jones Jr posiada obywatelstwo rosyjskie.

- Roy kocha ten kraj, kocha Rosję i rosyjską historię czy też Rosjan. Ma ogromny szacunek dla kultury, a także dla rosyjskich sportowców i pięściarzy - podkreślił Barna.

Na razie nie ma żadnych szczegółów dotyczących możliwego rewanżu Jones Jr - Tyson.

Czytaj także:
> Mike Tyson - Roy Jones Jr. "Bestia" z zakazem nokautowania. Powrót na specjalnych zasadach
> Roy Jones jr - Mike Tyson. Remis w walce legend. Dali z siebie wszystko

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×